 |
Wypowiedzi czytelnika Max Golonko 05-07-2015 23:45 - Odp: Islam w Polsce (przybysze) 05-07-2015 17:24 - Odp: Łamanie praw elementarnych 05-07-2015 15:31 - Odp: Islam w Polsce (przybysze) 05-07-2015 15:26 - Islam w Polsce (przybysze) 03-07-2015 20:57 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 02-07-2015 10:44 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne 01-07-2015 17:28 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne 01-07-2015 15:00 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne 01-07-2015 12:43 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne 30-06-2015 17:28 - Odp: Kruki i optimum klimatyczne 30-06-2015 17:26 - Odp: Średniowiecze intelektualne i historyczne 30-06-2015 10:54 - Średniowiecze intelektualne i historyczne 28-06-2015 19:46 - Odp: Nasza przyszłość 27-06-2015 22:30 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 27-06-2015 11:26 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 24-06-2015 18:10 - Odp: Nasza przyszłość 24-06-2015 15:13 - Odp: Nasza przyszłość 24-06-2015 11:43 - Odp: Nasza przyszłość 24-06-2015 00:06 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d. 23-06-2015 23:30 - Odp: Nasza przyszłość 23-06-2015 17:11 - Nasza przyszłość 21-06-2015 13:57 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 21-06-2015 12:41 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 16-06-2015 15:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 14-06-2015 14:24 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 13-06-2015 14:14 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 13-06-2015 13:59 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 13-06-2015 12:15 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 13-06-2015 11:54 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-06-2015 11:54 - Odp: Czarne dziury 08-06-2015 19:36 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d. 07-06-2015 13:37 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d. 07-06-2015 11:17 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 07-06-2015 10:51 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia 06-06-2015 22:47 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia 06-06-2015 18:04 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia 06-06-2015 14:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 02-06-2015 13:31 - Czarne dziury 02-06-2015 12:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 30-05-2015 15:28 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 28-05-2015 19:18 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia 25-05-2015 17:38 - Najwazniejsze cechy (cnoty) racjonalisty 25-05-2015 12:51 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia 23-05-2015 17:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 20-05-2015 14:26 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d. 19-05-2015 18:49 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 15-05-2015 14:00 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 14-05-2015 11:36 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 13-05-2015 03:16 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 11-05-2015 11:30 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 10-05-2015 20:28 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie 10-05-2015 20:27 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 10-05-2015 16:08 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 10-05-2015 15:19 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie 10-05-2015 14:54 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia 10-05-2015 12:00 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 10-05-2015 11:45 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie 09-05-2015 23:31 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 09-05-2015 21:55 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie 09-05-2015 21:14 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 09-05-2015 19:55 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 09-05-2015 19:20 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 09-05-2015 17:02 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 09-05-2015 14:53 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d. 09-05-2015 13:01 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2015 12:55 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie 09-05-2015 12:27 - Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 08-05-2015 20:46 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 06-05-2015 12:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 06-05-2015 00:37 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie 05-05-2015 18:38 - Odp: Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie 05-05-2015 15:42 - Samopowstawanie życia nagminnie w kosmosie 02-05-2015 00:39 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 30-04-2015 21:42 - Odp: Czerwony gigant 30-04-2015 20:05 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 30-04-2015 19:52 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 27-04-2015 16:06 - Odp: Głupie pytanie na śniadanie (2) 27-04-2015 12:13 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d. 26-04-2015 23:31 - Odp: Budowanie planety przez ludzi 26-04-2015 17:14 - Budowanie planety przez ludzi 26-04-2015 17:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 23-04-2015 13:07 - Odp: Fluorescencja w ciekawym miejscu 23-04-2015 12:07 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 22-04-2015 15:39 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 22-04-2015 15:30 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 22-04-2015 15:08 - Fluorescencja w ciekawym miejscu 21-04-2015 12:58 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 20-04-2015 01:32 - Odp: Chów wsobny u ludzi? 19-04-2015 15:31 - Odp: Prawdziwa mądrość 19-04-2015 12:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 18-04-2015 20:20 - Odp: Prawdziwa mądrość 18-04-2015 20:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 18-04-2015 17:28 - Odp: Astronomiczne obserwacje amatorskie - łatwe i przyjemne 18-04-2015 12:13 - Odp: Edukacja przez plakaty zmuszajace do myślenia 18-04-2015 12:12 - Odp: Prawdziwa mądrość 16-04-2015 02:43 - Chów wsobny u ludzi? 15-04-2015 14:40 - Odp: Nowy wątek ku rozrywce c.d. 14-04-2015 01:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 10-04-2015 16:26 - Odp: Czerwony gigant 10-04-2015 15:44 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz Razem: 1138 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |