Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poważna polityka oraz kto co może.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-05-2011 13:25Kowalska (14008 punktów)Poważna polityka oraz kto co może.
Ocena 7 na 7
   Jarosław Kaczyński, właśnie przemówił, (to a propos rozmów z Obamą), iż "Poważna polityka zaczyna się wtedy, jeśli rozmawiają równorzędni partnerzy".

Czyli że co? Komorowski i Tusk to nie głowy w tym państwie?

   W dodatku Paderewski obok Szopena na obiedzie byli z Obamą..... I dzięki temu stosunki będą najlepsze. I fortepian był.

Ja myślałam, że oni nie żyją. Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..
#1
28-05-2011 13:34
 Ocena 10 na 12
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
>    Jarosław Kaczyński, właśnie przemówił, iż "Poważna polityka zaczyna się wtedy, jeśli rozmawiają
>równorzędni partnerzy".

No, kurde, prorok jezdem.
Przeczuwałem, no, przeczuwałem, że dziś będzie Dzień Poważnej Polityki, więc na tę Okoliczność aż sobie Stopkę Nową szczeliłem .


Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych)

#2
28-05-2011 13:55
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi big_zyd
Punkt za stopkę.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.

#3
28-05-2011 13:56
 Ocena 1 na 5
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi big_zyd
>No, kurde, prorok jezdem. Przeczuwałem, no, przeczuwałem, że dziś będzie Dzień Poważnej Polityki, więc na tę Okoliczność aż sobie Stopkę Nową szczeliłem .

   Też sobie szczeliłam. Ale nie to jest ważne. Najważniejsze, że jesteśmy suwerennym członkiem NATO oraz, że Ameryka nas szanuje. Szalenie.

   A serio, gaz łupkowy sprawił, iż Obama na Polskę spojrzał. Wykorzystał już naszych żołnierzy, to teraz pora na gaz.

A potem będzie koniec świata, więc nie ma się czym martwić.

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

#4
28-05-2011 14:01
 Ocena 4 na 6
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi sceptymucha
>Punkt za stopkę.

   Nikt mnie tak jeszcze nigdy nie pominął.

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

#5
28-05-2011 14:05
 Ocena 1 na 1
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi big_zyd
> jezdem, szczeliłem
Już tak jesteś znudzony, że dla urozmaicenia nawet język polski przekręcasz.
Ale ja czasami też tak mam.

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#6
28-05-2011 14:07
 Ocena 2 na 2
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.

>Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...
Też mi się tak czasami wydaje.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#7
28-05-2011 14:10
 Ocena 6 na 6
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
Ja po tej całej wizycie Obamki się zastanawiam, po co nam potrzebne związki z Usańczykami. Dochodzę do wniosku, że nie powinniśmy być żadnym sojusznikiem Usańczyków, bo nam nic z tego nie przychodzi prócz możliwości "całowania ręki prezesa".
W interesach firmy z Usa i tak nie wywiązują się z offsetów i lądujemy z ręką w nocniku. A nasza pomoc militarna nie przekłada się na zyski ekonomiczne.

Chrzanić takie układy z hipokrytami (patrz definicja hipokryty: mówi jedno, robi drugie).

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.

#8
28-05-2011 14:10
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi big_zyd
>Przeczuwałem, no, przeczuwałem, że dziś będzie Dzień Poważnej Polityki

Ale żeby Aż Tak Poważnej???
Cytat:
Prezes PiS zapowiedział, że będzie rozmawiał z prezydentem Obamą o kwestiach globalnych, a rozmowę o katastrofie smoleńskiej zostawi na "kolejną okazję".
(...)
Kaczyński zapowiedział, że będzie rozmawiał z prezydentem Obamą o "dużych rzeczach". Jeżeli przybywa przywódca największego, najpotężniejszego państwa świata, to nie ma co się zajmować kwestiami mniejszymi, trzeba się zajmować kwestiami dużymi. - wyjaśnił Kaczyński.


Żeby tylko, gdy Prezes Prawa i Sprawiedliwości się Globalnie za Duże Kwestie weźmie, ten prezydent Stanów tak całkiem już Niepotrzebny się nie poczuł...


Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych)

#9
28-05-2011 14:14
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
> Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...

> Też mi się tak czasami wydaje.

    Grabowska, tym się różnimy, że ja nie dość, że znam swoją płeć, to na dodatek olewam świrów.

Aż szkoda posta. I przepraszam modów za tę wymianę zdań. To było ostatni raz.

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

#10
28-05-2011 14:46
 Ocena 4 na 4
spellbinder (8577 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Kowalska
>    A serio, gaz łupkowy sprawił, iż Obama na Polskę spojrzał. Wykorzystał już naszych żołnierzy, to teraz pora na gaz.

I dobrze. Bo jak przyjdzie do końca świata, to ten gaz łupkowy, który już Amerykanie zdążą nam zabrać, u nich pierdutnie, a nie u nas

#11
28-05-2011 14:47
 Ocena 2 na 2
prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)
Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi Kowalska
> olewam świrów
Nie złość się Kowalska.
Napisałam przecież, że tylko czasami.
Ogólnie jesteś fajną i mądrą dziewczyną!
Ale i ja czasami szpileczkę wbić lubię.


Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.

#12
28-05-2011 14:59
 Ocena 4 na 4
AdamGr (3037 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi sceptymucha
Alez tu nie chodzi wcale o jakies długoterminowe zyski dla Polski, a o doraźne polityczne.
Obama nawet nie zdaje sobie sprawy (a może zdaje) że jego wizyta jest lub może być pewnym "lewarkiem" politycznym w nadchodzących wyborach.
Więc dlaczego Kaczyński ma nieskorzystać ?
Wszak pora najwyższa zacząć sobie wizerunek lepić.
No i najlepiej cały przyjazd tak przedstawić iż Obama jedzie do prezesa kota głaskać,a przy okazji i przy szklance siwuchy o globalnych sprawach deliberowac bedą.
Przypomina mi się tekst pod obrazami Kim Ir Sena "wielki wódz udzielił wskazówek na miejscu".

#13
28-05-2011 15:05
 Ocena 1 na 1
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi AdamGr
Nie chodzi mi o Kaczyńskiego. W duupie mam, który polityk się z Obamką pokaże na zdjęciu. W żaden sposób nie poprawia to Polakom stanu życia - może nawet pogarsza, bo muszą Obamce "płacić" za przywilej uściśnięcia ręki ustępstwami.

Pozdrawiam

Egoizm jest rodzajem algorytmu.

#14
28-05-2011 15:35
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
   Jezu... Wałęsa się nie przywałęsał.... Ponoć czasu nie miał...

   Ale Waldemar Pawlak ratuje sytuację, gdyż wyraził chęć wygrania jak największej liczby szans. A to z powodu, żeby nas Bułgaria nie przegoniła. A ogólnie to trzeba podchodzić do wszystkiego na luzie.

No.


"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

#15
28-05-2011 15:52
 Ocena 2 na 2
Kowalska (14008 punktów)Odp: Poważna polityka oraz kto co może.
W odpowiedzi prof. Grabowska
>> olewam świrów

>Nie złość się Kowalska.

   Przeprosiłam Modów za offtopy z Tobą, ale przeproszę jeszcze raz i Ci jednak odpowiem.

   Nie za czasami mądre i okraszone naprawdę sporymi wiadomościami i bibliografią posty się na Ciebie złoszczę. Płeć też sobie możesz zmieniać ilekroć Ci na to przyjdzie ochota. Nic mi do tego.

Ale jak już kiedyś Ci napisałam, nigdy nie pozwolę, abyś publicznie chwaliła pedofilię i pisała, że to nic złego.

"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365