rhotax7: Dla mnie zmyślenie przez ludzi bogów i ubieranie ich przez lata w wymyślane na poczekaniu atrybuty takie jak moc stwarzania życia/wszechświata,nieśmiertelność,wszechwiedza,wszechmoc i inne wymysły jest wystarczającym dowodem na bezssensowność zastanawiania się czy istnieje i szukanie odpowiedzi jaki on jest. rhotax7: Bóg został WYMYŚLONY przez ludzi od początku do końca. Zanim powstało pojęcie boga wszyscy nasi przodkowie byli nie wierzący. Mistrz antropologii i dowodzenia swoich tez. Masz już plusa u mnie, ciekaw jestem czym jeszcze mnie zaskoczysz rhotax7: Polecam 100% ateizm bo to jest prawdziwa wolność. Bzdura, prawdziwą wolność zapewnia tylko judaizm, ponieważ w pismach judaistycznych zawarty jest obiektywny wyznacznik wolności. rhotax7: A tak ma masę i rozmiar czyli istnieje. Jeśli masa jest wyznacznikiem istnienia to masz jakąś alternatywę na nośniki fal elektromagnetycznych poza fotonami?  |