Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
02-01-2015 18:01kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
Ocena 25 na 29
Zgłaszam wniosek o zablokowanie użytkownika artem20135.
Uzasadnienie:
Użytkownik artem2035 zaśmieca forum wypowiedziami, które skłaniają do podejrzenia, że albo jest kompletnym tumanem, albo kolejnym trollem na tym forum.
Poza tym jego wpisy łamią wiele zasad języka polskiego, co jest niezgodne z regulaminem forum.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..
#31
03-01-2015 22:10
 Ocena 10 na 10
Sygnał (4252 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Selanos
>Chciałbym też jeszcze raz napisać, że na forum źle się dzieje.

Na forum źle się dzieje od ok. grudnia 2013-ego roku.

#32
03-01-2015 22:14
 Ocena 3 na 3
Selanos (12869 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Episode_2
>A całkiem poważnie, karmiąc idiotę albo osobę mocno zindoktrynowaną też zaśmiecasz forum

Dlaczego mielibyśmy zaprzestać prób zmiany sposobu myślenia takiej osoby. Oczywiście ten konkretny użytkownik powinien być skreślony za samo łamanie regulaminu tzn. pisanie językiem SMS-owym.

#33
03-01-2015 22:25
 Ocena 1 na 1
Episode_2 (3284 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Iwan Denisowicz
>Zresztą jeśli nawet to co z tego?
Każdemu może się zdarzyć, że zapomni się wylogować i pod jego nieobecność ktoś zasiądzie napisze parę bzdur. To nie powinno być powodem do blokady.
Ale jeśli to się powtarza, jak w tej chwili to właściciel konta powinien odpowiadać za współudział.

>Żeby troll o którym mowa pisał głupiej to musiałby gulgotać.
Nie żebym się czepiał, ale coś mi się widzi, że nawet, gdyby ten troll gulgotał to znalazłby amatorów dyskusji.
Apel do osób, które intensywnie dyskutują z artem2035 - sprężać się, bo chyba zaraz go nie będzie.
Żartuję, nie sądzę, żeby dało się bardziej sprężać.

>Ja się tam nie dziwię Brzostowski a ten koleś to niebo a ziemia.
Nie mówię, że nie ma różnicy. Ale nie będzie różnicy, kiedy nie będzie tego kolesia.
No bo dlaczego ktoś miałby powiedzieć, że są gorsi od Brzostowskiego, kiedy ... nie będzie już nikogo gorszego?

Aha, sorry, Brzostowski, że wykorzystałem Cię do tej dyskusji. Tak się jakoś napatoczyłeś.

#34
03-01-2015 22:39
 Ocena 2 na 2
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Episode_2
>Każdemu może się zdarzyć, że zapomni się wylogować i pod jego nieobecność ktoś zasiądzie napisze parę bzdur. To nie powinno być powodem do blokady.
Może i nie powinno, gdyby to prawda była.
>Ale jeśli to się powtarza, jak w tej chwili to właściciel konta powinien odpowiadać za współudział.
Owszem.
>Nie żebym się czepiał, ale coś mi się widzi, że nawet, gdyby ten troll gulgotał to znalazłby amatorów dyskusji.
Jest taka możliwość, niektórzy uważają zapewne, że nawet do trolla idioty można dotrzeć i sprawić że zakuma.
>Nie mówię, że nie ma różnicy. Ale nie będzie różnicy, kiedy nie będzie tego kolesia.
Nie będzie kolesia to nie będzie problemu.
>No bo dlaczego ktoś miałby powiedzieć, że są gorsi od Brzostowskiego, kiedy ... nie będzie już nikogo gorszego?
To najwyżej nikt nie będzie mówił, że jest ktoś gorszy. Jaki problem?
   Już pisałem z Brzostowskim się zasadniczo nie zgadzam, ale on z siebie pajaca nie robi. Zresztą nie Brzostowski tematem dyskusji a troll, choć według mnie nie bardzo jest o czym dyskutować. Ot wyrwać chwasta i spokój będzie na forumowym ogródku.


The only good is knowledge and the only evil is ignorance.

Episode_2 (3284 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Selanos
>>A całkiem poważnie, karmiąc idiotę albo osobę mocno zindoktrynowaną też zaśmiecasz forum
>Dlaczego mielibyśmy zaprzestać prób zmiany sposobu myślenia takiej osoby.
Ponieważ wielu osobom to przeszkadza i upominają się o blokady. Nie widzę powodu, żeby za niepowodzenie w dyskusji obarczać winą i karać tylko jedną stronę.

Właściwie to nie do mnie to pytanie. Ja tylko próbuję coś zaradzić na problem innych osób z trollami.

>Oczywiście ten konkretny użytkownik powinien być skreślony za samo łamanie regulaminu tzn. pisanie językiem SMS-owym.
A to tu nie wolno pisać językiem SMS-owym?

#36
03-01-2015 22:44
 Ocena 2 na 2
Selanos (12869 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Episode_2
>A to tu nie wolno pisać językiem SMS-owym?

Czy ja wiem? Brak polskich znaków, literówki, zero interpunkcji, brak wielkiej litery na początku zdania i w imionach - to całkiem spora lista.

#37
04-01-2015 01:30
 Ocena 3 na 3
niestadny (2492 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Iwan Denisowicz

>   Już pisałem z Brzostowskim się zasadniczo nie zgadzam, ale on z siebie pajaca nie robi.
A jeśli ktoś "robi z siebie pajaca", dobrze się przy tym bawiąc? Skąd wiesz, kto siedzi po drugiej stronie?
Zasada jest prosta: ignorować trolle. Wdanie się w dyskusję oznacza, że albo nie uważasz "trolla" za trolla, albo lubisz se z trollem pogadać. Kwestia gustu, rozrywki, przymusu(wewnętrznej potrzeby).

stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/

#38
04-01-2015 01:33
 Ocena 4 na 4
niestadny (2492 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Selanos

>Nie popieram. Skąd mam wiedzieć czy to troll, idiota, czy po prostu biedna zindoktrynowana istota?
Pozory mogą mylić. www.racjonalista.pl/forum.php/s,649530#w649917
Bywa, że ktoś lubi se jaja porobić kosztem innych. Świetna zabawa dla inteligentnych, obnażająca jednocześnie brak inteligencji innych.


stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/

#39
04-01-2015 01:37
 Ocena 1 na 1
niestadny (2492 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Selanos

>Dlaczego mielibyśmy zaprzestać prób zmiany sposobu myślenia takiej osoby.
Misja?
Żyj i pozwól żyć innym. Wydawało mi się, że jesteś liberałem.

stado czyni myślących bezmyślnymi
/Zbyszek Bryłowski/

#40
04-01-2015 02:02
 Ocena 3 na 3
Selanos (12869 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi niestadny
>Żyj i pozwól żyć innym. Wydawało mi się, że jesteś liberałem.

Ależ tak. Tylko jeżeli ktoś przychodzi na forum o nazwie "racjonalista", na którym obecni są głównie ateiści i prezentuje dość dziecinne poglądy podbudowane przekonaniem, że wszyscy są tutaj debilami poza jednym inteligentnym chrześcijańskim misjonarzem, to cóż... budzi się we mnie chęć niesienia dobra Zresztą, to jest forum, tutaj się dyskutuje, to też ja z nim czy nią prowadzę dyskusję.

#41
04-01-2015 06:56
 Ocena 13 na 13
Fizyk (17637 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Selanos
> Chciałbym też jeszcze raz napisać, że na forum źle się dzieje.

Źle się dzieje. Zgłosiłem moderacji szereg wypowiedzi użytkownika artem2035 łamiących regulamin - bez skutku.

#42
04-01-2015 08:47
 Ocena 1 na 1
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi niestadny
>A jeśli ktoś "robi z siebie pajaca", dobrze się przy tym bawiąc?
To ma pecha. Z takim prymitywizmem niech się na Onecie dobrze bawi.
>Skąd wiesz, kto siedzi po drugiej stronie?
Nie wiem i nie obchodzi mnie to. Posty świadczą, że idiota/troll.
>Zasada jest prosta: ignorować trolle.
Zasadniczo to robię ale nieraz głupota jest zbyt jaskrawa. Zresztą trolle - według mnie - powinny być z forum usuwane a nie li tylko ignorowane.
>Wdanie się w dyskusję oznacza, że albo nie uważasz "trolla" za trolla, albo lubisz se z trollem pogadać.
Względnie, że uważam, iż nawet dla takiego indywiduum jest jakaś szansa.

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.

#43
04-01-2015 11:12
 Ocena 9 na 9
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Fizyk
>Źle się dzieje. Zgłosiłem moderacji szereg wypowiedzi użytkownika artem2035 łamiących regulamin - bez skutku.
Sam również zgłaszałem, ale to nawiasem mówiąc. Tymczasem forumowicz Darkside zapytał o Makusia i Maddy i błyskawicznie wprost wylądował w Oślej Ławce.

The only good is knowledge and the only evil is ignorance.

#44
04-01-2015 13:19
 Ocena 5 na 5
Selanos (12869 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Iwan Denisowicz
>Sam również zgłaszałem, ale to nawiasem mówiąc. Tymczasem forumowicz Darkside zapytał o Makusia i Maddy i błyskawicznie wprost wylądował w Oślej Ławce.

Sprawa magicznych, nieuzasadnionych banów to też ciekawy zwierz.

#45
04-01-2015 13:40
 Ocena 1 na 1
Sygnał (4252 punktów)Odp: Wniosek o zablokowanie użytkownika artem2035
W odpowiedzi Selanos
>Sprawa magicznych, nieuzasadnionych banów to też ciekawy zwierz.

Mi się wydaje, że wszyscy znają uzasadnienie ale nie chcą dostać bana.

1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365