Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co robi ZUS?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-11-2013 21:38sabek (1444 punktów)Co robi ZUS?
Ocena 3 na 3
Cytat:
W przyszłym roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych stanie na progu bankructwa. Wydawało by się, że trzeba oszczędzać każdą złotówkę. Ale gdzie tam! ZUS wydał prawie 100 tys. zł na reklamę samego siebie w serialu „Ojciec Mateusz”.

www.fakt.p(*)mateusz,artykuly,426888,1.html

Zastanawiam się (o ile powyższe jest prawdą) do jakiego poziomu absurdu posunie się ZUS? Ale to jest pikuś...

Cytat:
Bankrutujący ZUS wydał ponad miliard złotych w ciągu ostatnich 6 lat na nagrody dla urzędników - podliczył "Super Express". Oczywiście najwięcej otrzymali pracownicy centrali.

wpolityce.(*)wysuplac-ponad-miliard-zlotych

Ogólnie nie wierzę brukowcom, zakładam więc, że to nie musi być prawda. Niech mnie ktoś uszczypnie... I napisze gdzie są sprawozdania finansowe ZUS - bo na BIP-ie ich nie ma.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4
#46
15-11-2013 14:43
 Ocena 5 na 5
Meretseger (61860 punktów)Odp: Co robi ZUS?
W odpowiedzi Konowal
>kazirodztwo też jest tradycją
Mhm. Nawet biblijną, więc tak jakby liczy się podwójnie.

DyktaFon (9281 punktów)Odp: Co robi ZUS?
W odpowiedzi Meretseger
>>kazirodztwo też jest tradycją
>Mhm. Nawet biblijną, więc tak jakby liczy się podwójnie.

Nie czytałem biblii za bardzo, ale coś mi się wydaje, że to kazirodztwo jakby w drugą stronę tam się kieruje... czy jakoś tak... Jeśli pomyliłem, to na pewno mnie tu ktoś poprawi )

#48
15-11-2013 15:22
 Ocena 1 na 1
Iwan Denisowicz (16705 punktów)
(zablokowany)
Odp: Co robi ZUS?
W odpowiedzi Konowal
>To co tradycja nie może być argumentem??
Dla Ciebie zdaje się jest jedynym słusznym argumentem.
>kazirodztwo też jest tradycją .
Prosto z biblii.
>To raczej Ty nie masz argumentów.
Skoro ta myśl pozwala Ci zasnąć. Choć istotnie za nieetycznością wielożeństwa nie mam żadnych argumentów. Być może powinno dać Ci to do myślenia?

#49
15-11-2013 16:59
 Ocena 3 na 3
Andrzej Bogusławski (52271 punktów)Odp: Co robi ZUS?
W odpowiedzi Konowal
.
>To co tradycja nie może być argumentem??
Może i jest. Dla niektórych bardzo ważnym - dla innych tylko mającym jakieś tam znaczenie, ale są różne tradycje, niektóre z nich dosyć niezgodne ze sobą, a w szczegółach to wprost alternatywne.

>kazirodztwo też jest tradycją .
Właśnie zależy dla kogo? Są różne kultury (tradycje) i różny w nich stosunek do kazirodztwa. Polecam opracowania dotyczące kazirodztwa w średniowieczu w katolickiej Europie. Ciekawe rzeczy się wówczas działy.

>To raczej Ty nie masz argumentów.
A tu więcej potrzeba było? "Nawet jeśli tak jest to nie znaczy, że owych podstaw nie można zmienić. Jedynie w zakresie wielożeństwa. Pedofilii czy kazirodztwa nie popieram. No i tak mówiąc krótko właśnie pokazałeś, że nie masz argumentów za nieetycznością wielożeństwa. Jest złe bo tradycja i tyle".

@@@


Wiara albo rozum - wybór należy do ciebie
.

1 2 3 4

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365