 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-10-2016 22:20 | amenli (68 punktów) | czym jest czas pytanie
1 na 1 | Witam Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas. Mam pytanie . Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli. Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ? Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ? Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce. Co zrobi człowiek za te słowa ? Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra. Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.
lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?
To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..#61 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >>>... Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..> >>... To człowiek ma szukać . >>Ależ np. ja go 'szukam'. >>Tyle, że 'po czesku'.> >Drobner, 'szukacz'> Po co go szukasz ?Mojej odpowiedzi znowu nie zrozumiesz. Tak jak nie zrozumiałeś poprzedniej... Drobner, czesko-polski |
#62 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Drobner, czesko-polski.. wulgarysta 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > Może jednak ty go zbawisz?  > od czego?Widzę że uczyłeś się od Mistrzów udawać św. Greka  "dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza" " mam zamiar zmienić kraj na wyspy rajskie"
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
#64 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >Drobner, czesko-polski> .. wulgarysta  "And after all we're only ordinary* men" Us and Them, Pink Floyd Drobner, *w 'bardziej polskim' znaczeniu tego przymiotnika |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >To diabeł ich się boi> Hm, czyli mamy tu specjalistę od diabłów i 'ich'  > Gratuluję wiedzy  > krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.zasadniczo jak widzisz diably jest źle. |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >> Może jednak ty go zbawisz?  > > od czego?> Widzę że uczyłeś się od Mistrzów udawać św. Greka  > "dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza"> "mam zamiar zmienić kraj na wyspy rajskie"> krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.> każdy po coś tu jest . Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży  |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | "after all" - chyba jakoś długo zejdzie.. 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > zasadniczo jak widzisz diably jest źle.Nie wiem czy widzisz, ale zdaje się jesteś wybitym znawcą ich natury 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży  Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła? 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
#70 1 na 1 | ZaKotem (8733 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży  > Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła?  Przecież napisał: "CHCĘ WASZE RAJSKIE PLAŻE". No wiesz, te, na których się wylegujemy i płacą nam za to, a lud pracujący nam usługuje. Krystkon się ucieszy, że liczba rewolucjonistów podwoiła się. |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | Nie ma czegoś takiego jak poziom całego forum, a Ty nie masz czegoś takiego jak działający mózg. Chłopie, trollować też trzeba umieć. Nie wystarczy robić z siebie debila  |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Nie ma czegoś takiego jak poziom całego forum, a Ty nie masz czegoś takiego jak działający mózg. Chłopie, trollować też trzeba umieć. Nie wystarczy robić z siebie debila  Jaki ty masz problem że interesuje się debilami. ? |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Krystkon się ucieszy, że liczba rewolucjonistów podwoiła sięW sumie fakt, jeden wierzący więcej który chce zmieniać świat. Teraz upewnijmy się, że Pan adwokat jest adwokatem jego nowego ładu 
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka. |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > samo pytanie generuje złość .> Nie hoduj w sobie złych emocji.> Wrzodów dostaniesz.> Drobner Dobra Radachodzi mi o waszą złość. |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | Ja problemu nie mam, ale to forum ma wyraźny problem z brakiem moderacji. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|