Racjonalista - Strona głównaDo treści
czym jest czas pytanie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
16-10-2016 22:20amenli (68 punktów)czym jest czas pytanie
Ocena 1 na 1
Witam
Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas.
Mam pytanie .
Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli.
Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ?
Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ?
Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce.
Co zrobi człowiek za te słowa ?
Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra.
Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.

lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?

To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..
#61
18-10-2016 11:31
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>>>>... Chyba nawet Bóg nie może nic zmienić..
>>>... To człowiek ma szukać .
>>Ależ np. ja go 'szukam'.
>>Tyle, że 'po czesku'.

>>Drobner, 'szukacz'

>Po co go szukasz ?

Mojej odpowiedzi znowu nie zrozumiesz.
Tak jak nie zrozumiałeś poprzedniej...

Drobner, czesko-polski

#62
18-10-2016 11:41
 Ocena 1 na 1
Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Drobner
>Drobner, czesko-polski

.. wulgarysta

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
>> Może jednak ty go zbawisz?
> od czego?

Widzę że uczyłeś się od Mistrzów udawać św. Greka
"dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza"
"mam zamiar zmienić kraj na wyspy rajskie"

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

#64
18-10-2016 11:51
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>>Drobner, czesko-polski
>.. wulgarysta

"And after all we're only ordinary* men"
Us and Them, Pink Floyd

Drobner, *w 'bardziej polskim' znaczeniu tego przymiotnika

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>>To diabeł ich się boi
>Hm, czyli mamy tu specjalistę od diabłów i 'ich'
>Gratuluję wiedzy
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.


zasadniczo jak widzisz diably jest źle.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>>> Może jednak ty go zbawisz?
>> od czego?
>Widzę że uczyłeś się od Mistrzów udawać św. Greka
>"dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza"
>"mam zamiar zmienić kraj na wyspy rajskie"
>
krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

>

każdy po coś tu jest .
Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Drobner
"after all" - chyba jakoś długo zejdzie..

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
> zasadniczo jak widzisz diably jest źle.

Nie wiem czy widzisz, ale zdaje się jesteś wybitym znawcą ich natury

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
> Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży

Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła?

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

#70
18-10-2016 12:24
 Ocena 1 na 1
ZaKotem (8733 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Jacek Głodzik
>> Ja napisałem że chcie wasze rajskie plaży
>Skąd wiesz co chcemy? Bozia objawiła?

Przecież napisał: "CHCĘ WASZE RAJSKIE PLAŻE". No wiesz, te, na których się wylegujemy i płacą nam za to, a lud pracujący nam usługuje. Krystkon się ucieszy, że liczba rewolucjonistów podwoiła się.

olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi amenli
Nie ma czegoś takiego jak poziom całego forum, a Ty nie masz czegoś takiego jak działający mózg. Chłopie, trollować też trzeba umieć. Nie wystarczy robić z siebie debila

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi olson
>Nie ma czegoś takiego jak poziom całego forum, a Ty nie masz czegoś takiego jak działający mózg. Chłopie, trollować też trzeba umieć. Nie wystarczy robić z siebie debila

Jaki ty masz problem że interesuje się debilami. ?

Jacek Głodzik (35558 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi ZaKotem
> Krystkon się ucieszy, że liczba rewolucjonistów podwoiła się

W sumie fakt, jeden wierzący więcej który chce zmieniać świat. Teraz upewnijmy się, że Pan adwokat jest adwokatem jego nowego ładu

krystkon_1976, 28.09.2016: Potrzeby ogromne, zdolności produkcyjne ogromne, zaspokojenie ZERO! Czaisz? Wiesz co to jest? To jest cud w twojej ekonomii, bo w mojej to normalka.

adwokat (68 punktów)Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi Drobner
>> samo pytanie generuje złość .
>Nie hoduj w sobie złych emocji.
>Wrzodów dostaniesz.
>Drobner Dobra Rada

chodzi mi o waszą złość.

olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Odp: czym jest czas pytanie
W odpowiedzi adwokat
Ja problemu nie mam, ale to forum ma wyraźny problem z brakiem moderacji.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365