 |
Ogród z Bogiem czy z Darwinem Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-02-2015 13:56 | Slocz (1 punktów) | Ogród z Bogiem czy z Darwinem
1 na 1 | Witam Serdecznie Od jakiegoś czasu interesują mnie zagadnienia odniośnie religi i nauki i odnosze wrażenienie, że zamiast kreatywnych wypowiedzi czytam non stop przepychanki miedzy ateistami i wierzącymi. z związku z tym mam pytanie do ateistów, co badz czym razi was religia ? bardzo prosze nie zarzucajcie odrazu tego pytania 10000 odpowiedzi  prosze o jakies 3 badz 5 podpunktow, bardzo jestem ciekaw ow zarzutów.( oczywiscie mam pewne wyobrazenie, ale chcialbym poznac Wasze zdanie ) ( przepraszam, ze nie uzywam polskich znakow i pisze kulejaca gramatyka, ale mam nadzieje ze bedziecie mnie wstanie zrozumiec  dziekuje za wyrozumialosc) Prosze rowniez nie pisac postow typu ze cos badz ktos jest glupi i tego typu odpowiedzi, ktore naprawde nie wnosza nic do rozmowy ) dziekuje raz jeszcze za dyskusje. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | > Ja wiem, choćby na podstawie własnego przypadkuZauważyłem już, że opiera się Pan na jednostkowym, własnym przykładzie. A ma Pan chociaż zdiagnozowaną dysleksję, czy nie? > Po drugie - czy każdy musi pisać nawet, gdy mu to nie wychodzi?Ja naprawdę nikogo nie zmuszam do pisania. Ludzie sami mi odpisują. > Po trzecie - tak w całym wątku, jak i gdzie indziej nie wytykałem forumowiczom ich dyslektyzmuWiem, ale też nie o tym pisałem. I nie wiem, czy jest sens się powtarzać. > Nasze forum nie jest skierowane do dzieci w wieku szkolnym tylko do dorosłych i to do tego do ludzi inteligentnych, myślących samodzielnie. Do racjonalistówMusiałbym się zorientować, jak z tym jest. > Jeżeli (co dla mnie dziwne) nie wiedzą, to może czas się dowiedzieć, że są programy korektorskie (chyba na naszym portalu też jest taki zainstalowany) pozwalające na w miarę poprawne pisanie.Oczywiście. I zawsze można w miarę kulturalnie rozmówcę o tym poinformować. > Same wchodzenie w jakiekolwiek dyskusje z Panem są dla mnie bardzo ryzykowne - co zauważyłem i napisałem o tym już dawno.Przyznam, że zdziwiłem się bardzo, że mi Pan odpisał na pierwszy post. > Jeżeli ktoś ma intelektualne braki i niedostatek inteligencji aby je nadrobić i/bądź zrekompensować, to też po prostu nie powinien wielu ról sprawować.Ależ nie twierdzę nic innego. Ale czy ktoś tu próbuje sprawować jakąś rolę? > Tak, to bardzo ciekawe wyciąganie uogólnień z jednostkowych, subiektywnie opisanych, przypadków.Proszę się nie obawiać, niczego nie uogólniłem. Domyśliłem się, że miał Pan wyjątkowe fory. > Przykro mi, iż Pan mnie nie rozumie, ale ani za to nie odpowiadam, ani nic z tym zrobić nie mogę.Zawsze można trochę bardziej się postarać. Skoro inni mogą pisać w sposób zrozumiały dla mnie, to Pan też może. |
#77 2 na 2 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | > >Ja wiem, choćby na podstawie własnego przypadku, że jeżeli człowiek się stara to jest lepiej.>  Dodam, że u mnie zarówno słowo "forumowiczy" jak i "dyslektyzm" są podkreślone na czerwono, więc naprawdę trzeba ...( tu wstaw dowolny cytat z Bogusławskiego) żeby tego nie sprawdzić i nie poprawić. Ja sprawdzam słowa podkreślone na czerwono, bo się staram, szanuję to forum i czytelników. |
| szarley (54911 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | Ubawisz się, ale ja muszę się trzy razy zastanowić przy stosowaniu znaku > lub < a jestem matematykiem!!!!  |
#79 1 na 1 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | > Ubawisz się, ale ja muszę się trzy razy zastanowić przy stosowaniu znaku> lub < a jestem matematykiem!!!!  Jeśli chodzi o znak większości, to niedawno tłumaczyłem znajomemu pierwszoklasiście, że to jest taka rybka, która otwiera pyszczek i chce zjeść większą liczbę, a mniejszej nie chce. Bez tego też musiałbym myśleć 3 razy. |
#80 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52275 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem |
Ja wiem, choćby na podstawie własnego przypadku, że jeżeli człowiek się stara to jest lepiej.Brawo, nareszcie Panu też się udało wytknąć mi błędy. Co prawda językowe, a ja napisałem, że mam kłopoty z dysleksją, a nie merytoryczne, ale tak ma Pan tu rację. Przepraszam - nie dopilnowałem. Jeżeli człowiek się stara to jest lepiej, a tu nie włożyłem należytej staranności. @@@ . |
#81 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52275 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | . > Skoro inni mogą pisać w sposób zrozumiały dla mnie,I jest Pan tego pewien? > to Pan też może.Ale mnie wcale na tym nie zależy, gdyż nie widzę żadnych możliwości merytorycznych rozmów z Panem, a pyskówki mnie nie bawią. Przecież już choćby Pańska powyższa wypowiedź świadczy o tym, że Pan zupełnie nie rozumie tego co piszę, gdyż nijak się Pan do tego co napisałem nie tu odnosi. O czym więc mielibyśmy rozmawiać - o Pańskich projekcjach na mój temat? Mało ciekawe. Jeszcze nigdy tak nie było aby wszystko dla wszystkich było. Ma Pan swoich interlokutorów, z którymi Pan się świetnie rozumie, a ja swoich i mnie to całkiem satysfakcjonuje. Ja nie jestem aż takim altruistą, aby godzić się na taką wymianę poglądów, na której tylko tracę. @@@ . |
#82 3 na 3 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | > Ale mnie wcale na tym nie zależyWiem. > nie widzę żadnych możliwości merytorycznych rozmów z PanemMerytorycznie najbardziej istotną kwestią jest to, czy ma Pan zdiagnozowaną przez lekarza dysleksję, czy sam Pan sobie taką diagnoze postawił i snuje projekcje na temat radzenia sobie z dysleksją. > Przecież już choćby Pańska powyższa wypowiedź świadczy o tym, że Pan zupełnie nie rozumie tego co piszęSkąd Pan wie, że nie rozumiem, skoro Pan sam przyznaje, że nie rozumie moich odpowiedzi? > Ja nie jestem aż takim altruistą, aby godzić się na taką wymianę poglądów, na której tylko tracę.Dyskutujemy beż Pańskiej zgody? A, przyzwyczaiłem się już. |
#83 2 na 2 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | > a ja napisałem, że mam kłopoty z dysleksją,Nie tylko Pan w tym wątku to napisał.  |
#84 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52275 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | . Ale mnie wcale na tym nie zależy, gdyż nie widzę żadnych możliwości merytorycznych rozmów z Panem, a pyskówki mnie nie bawią. Przecież już choćby Pańska powyższa wypowiedź świadczy o tym, że Pan zupełnie nie rozumie tego co piszę, gdyż nijak się Pan do tego co napisałem nie tu odnosi. O czym więc mielibyśmy rozmawiać - o Pańskich projekcjach na mój temat? Mało ciekawe.> Wiem.To co tu jeszcze dodawać? > Merytorycznie najbardziej istotną kwestią jest to, czy ma Pan zdiagnozowaną przez lekarza dysleksję, czy sam Pan sobie taką diagnoze postawił i snuje projekcje na temat radzenia sobie z dysleksją.To Pański problem i Pański poziom merytoryczności. Mnie nic do niego. Jeszcze nigdy tak nie było aby wszystko dla wszystkich było. Ma Pan swoich interlokutorów, z którymi Pan się świetnie rozumie, a ja swoich i mnie to całkiem satysfakcjonuje. Ja nie jestem aż takim altruistą, aby godzić się na taką wymianę poglądów, na której tylko tracę.> Dyskutujemy beż Pańskiej zgody?My dyskutujemy? Nie przypominam sobie aby choć jedna poważna rozmowa z Panem mi się udała? www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,610628#w610847> A, przyzwyczaiłem się już.Tak, to się Pańskie żenujące ataki na mnie dają się tu zauważyć. Ja też się do nich przyzwyczaiłem, ale nic z nich nie wynika dla naszego czytelnika. @@@ . |
#85 1 na 1 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | > My dyskutujemy?Przepraszam, miało być rozmawiamy. |
#86 1 na 1 | Hejtibeats (210 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem |
> Mistrz lawirowaniaTo mało powiedziane. > osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.Krótko i na temat. |
#87 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52275 punktów) | Odp: Ogród z Bogiem czy z Darwinem | |
1 2 3 4 5 6 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|