 |
Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 15-10-2016 17:04 | Baltic Council Think Tank (-10 punktów) | Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów.
-1 na 3 | Opowieśc ta zaczyna się w na początku XX wieku. Masoneria opanowała Portugalię i w roku 1915 ogłosiła Lizbonę pierwszą ateistyczną stolicą świata. Ci dzielni ludzie w imię zapewne postępu i naukowego światpoglądu, a przy tym wyzwoleni z kajdan chrześcijanskiej moralności, rozpoczęli prześladowania Kościoła Katolickiego - duchowych i zwykłych ludzi. Wymordowali pewną liczbę księży, świeckich, a rodzinę królewską - wymordowali co do nogi. Następnie wypędzili Prymasa i co bardziej opornych biskupów. Niestety pojawił się problem. Trójka małych wiejskich dzieci (7-10 lat), z,, zabitej deskami" wioski Cova da Iria, twierdziła, że ma nadprzyrodzone wizje duchowej istoty, która określiła siebie, jako Matka Boża Róźańcowa. Dzieci były głupiutkie i niewykształcone.13.07.1917r. dzieci przekazały, że 13.10.1917 r.,będzie wielki cud, aby wszyscy uwierzyli w objawienia. Masoneria pokazała swoje prawdziwe oblicze (mówi się o niej, jako kościele szatana) i zamiast zapewnić jak najwięcej ludzi na tej oczywistej kompromitacji wiary, wysłała armię, żeby zatrzymać ludzi. Mimo tego 70 tys. ludzi z najbardziej oddalonych części kraju przybyło na spotkanie, w tym prasa i ateiści, żeby wyśmiać ciemnych katolików, którzy uwierzyli wieśniakom, którym NIE WIERZYŁY nawet ich rodziny, jak np.Łucji.Lało paskudnie. Ludzie byli przemoczeni i powstały kałuże. Nagle chmury się rozeszły i słońce zaczęło wirować, a potem przybliżać się do ziemii i spadać, jak meteoryt, co wywołało panikę. Cała ta kpina z praw rządzących układem słonecznym i fizyką trwała aż 10 minut. Nikt nie mógł mieć złudzeń. Dodatkowo od słońca w tym czasie wszyscy wyschli, a kałuże zniknęły(!!!), co często pomija się w krytycznych opisach tych zdarzeń. Tysiące ludzi wtedy uwierzyło.Następnego dnia opisywały to wszystko gazety, a ateizm w Portugalii przepadł. Dziś, po 98 latach od tego faktu,jest bardzo wiele opisów tego zdarzenia. Mnie osobiście najbardziej podobają się rozpaczliwie próby wytłumaczenia go (racjonalizacji) w Wikipedii. Z faktami się nie dyskutuje.Można przyznać, że się ich nie rozumie i jest to uczciwe. To co się wydarzyło to fakt, kosmos padł na kolana przed,, Matką Bożą Różańcową", którą Ktościół czci, jako ukoronowaną po śmierci ziemskiej na Królową Nieba i Ziemi. Co z tego wynika dla nauki, dla państw, dla UE i dla ONZ i dla nas? Nie narzucam odpowiedzi. Niech każdy sam myśli. Swoją drogą, warto powołać komisję ONZ do zbadania tego cudu. W końcu okazało się, że żyjemy w Matrix-e i nic z tym nie robimy. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 Dalej..#1 1 na 1 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | >Trójka małych wiejskich dzieci (7-10 lat), z,, zabitej deskami" wioski Cova da Iria, twierdziła, że ma nadprzyrodzone wizje duchowej istoty, która określiła siebie, jako Matka Boża Róźańcowa. Dzieci były głupiutkie i niewykształcone.
Jakoś mnie to nie dziwi. Mamy takiego jednego na forum. |
#2 -1 na 3 | Baltic Council Think Tank (-10 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > >Trójka małych wiejskich dzieci (7-10 lat), z,, zabitej deskami" wioski Cova da Iria, twierdziła, że ma nadprzyrodzone wizje duchowej istoty, która określiła siebie, jako Matka Boża Róźańcowa. Dzieci były głupiutkie i niewykształcone.Jakoś mnie to nie dziwi. Mamy takiego jednego na forum....Pycha kroczy przed upadkiem |
#3 2 na 2 | Marek Glazer (755 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | |
#4 3 na 3 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > ...Pychato co piszesz jest niesmaczne, wręcz obrzydliwe > kroczy przed upadkiemPadnij na kolana bo Bóg do Ciebie przemawia. Jako dowód powiem Ci, że zaraz się ściemni i temperatura się ochłodzi. |
#5 2 na 2 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | Ja widzę ich miejsce w bazgrołach. |
#6 -1 na 3 | Baltic Council Think Tank (-10 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > Ja widzę ich miejsce w bazgrołach.Uciekaj Pan, uciekaj...do śmierci. Naukowcom taka postawa jednak nie przystoi. |
#7 4 na 4 olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | Naukowiec w takim momencie stwierdza urojenia u pacjenta. Przykro mi. |
#8 3 na 3 | tarkos (10757 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > W końcu okazało się, że żyjemy w Matrix-e i nic z tym nie robimy. A co powinniśmy z tym robić? > |
#9 6 na 6 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > Uciekaj Pan, uciekaj...do śmierci.> Naukowcom taka postawa jednak nie przystoi.#1 A np. tutaj: www.racjonalista.pl/forum.php/s,724453#w724597to kto uciekł od odpowiedzi? #2 W jakiej dziedzinie specjalizujesz się jako naukowiec? #3 A czemuż to 'Matka Boża Różańcowa' nie objawia się muzułmanom, żydom, protestantom, hinduistom, buddystom... #4 Przy każdej burzy w Europie objawia się Zeus Gromowładny zsyłając pioruny. Nad Jerozolimą i całym Bliskim Wschodem zaś - Baal Haddad ryczy grzmotem z niebios. A po burzy dziewica Asztarte wiesza na niebie swój naszyjnik - jako tęczę. Po Twoim wpisie domyślam się, że to Ci już wystarcza i wierzysz we wszystkich tych Bogów bez żadnych wątpliwości... Drobner, poliateista |
| Baltic Council Think Tank (-10 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > > Uciekaj Pan, uciekaj...do śmierci.> > Naukowcom taka postawa jednak nie przystoi.> #1> A np. tutaj: www.racjonalista.pl/forum.php/s,724453#w724597> to kto uciekł od odpowiedzi?> #2> W jakiej dziedzinie specjalizujesz się jako naukowiec?> #3> A czemuż to 'Matka Boża Różańcowa' nie objawia się muzułmanom, żydom, protestantom, hinduistom, buddystom...> #4> Przy każdej burzy w Europie objawia się Zeus Gromowładny zsyłając pioruny.> Nad Jerozolimą i całym Bliskim Wschodem zaś - Baal Haddad ryczy grzmotem z niebios.> A po burzy dziewica Asztarte wiesza na niebie swój naszyjnik - jako tęczę.> Po Twoim wpisie domyślam się, że to Ci już wystarcza i wierzysz we wszystkich tych Bogów bez żadnych wątpliwości...> Drobner, poliateista> Słowna ekwibilystryka. Tylko. Proszę wiersze pisać.
Zmuszam do naukowego myślenia |
#11 1 na 1 | Baltic Council Think Tank (-10 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > > W końcu okazało się, że żyjemy w Matrix-e i nic z tym nie robimy.> Co mielibyśmy z tym robić Twoim zdaniem?> >> Mamy problem jako ludzie budujący na tradycyjnej nauce. Wiemy na pewno, że prawa fizyki w skali kosmosu może zawiesić "Matka Boża Różańcowa". Tylko tyle na pewno. Resztę trzeba uzgodnić.
Zmuszam do naukowego myślenia |
#12 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > >>W jakiej dziedzinie specjalizujesz się jako naukowiec?#1 Nadal nie odpowiedziałeś. Możesz spokojnie do siebie skierować swoje słowa: > >> Uciekaj Pan, uciekaj...do śmierci.> >> Naukowcom taka postawa jednak nie przystoi.#2 > >>W jakiej dziedzinie specjalizujesz się jako naukowiec?Spróbujmy drogą eliminacji: a) po wątku Niezbity dowód na nieprawdziwość ewolucji wiadomo, że nie jesteś biologiem; b) po komentarzu: > Słowna ekwibilystryka.wiadomo, że nie jesteś filologiem (a już na pewno nie polonistą); c) prezentowanie ckliwych hipotez jako 'najprawdziwszą prawdę' bez jakiegokolwiek poparcia empirycznego (rybki 'zaprojektowane', Marysia 'samoobjawiająca') wskazuje, że nie możesz być ani metodologiem, ani nawet filozofem; d) posądzanie Cię o bycie logikiem byłoby nadniebotycznym błędem. Sądzę, że po dalszych Twoich wypowiedziach da się udatnie wykluczyć wiele innych dziedzin, które są Ci obce. Ciekawym, czy cokolwiek pozostanie? #3 > Zmuszam do naukowego myśleniaMedice, cura te ipsum - czyli najpierw zmuś się sam, dopiero później wyjdź do ludzi. Być może wtedy unikniesz takich kompromitacji, jakie tu prezentujesz. Drobner, eliminator. |
| Baltic Council Think Tank (-10 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > > Uciekaj Pan, uciekaj...do śmierci.> > Naukowcom taka postawa jednak nie przystoi.> #1> A np. tutaj: www.racjonalista.pl/forum.php/s,724453#w724597> to kto uciekł od odpowiedzi?> #2> W jakiej dziedzinie specjalizujesz się jako naukowiec?> #3> A czemuż to 'Matka Boża Różańcowa' nie objawia się muzułmanom, żydom, protestantom, hinduistom, buddystom...> #4> Przy każdej burzy w Europie objawia się Zeus Gromowładny zsyłając pioruny.> Nad Jerozolimą i całym Bliskim Wschodem zaś - Baal Haddad ryczy grzmotem z niebios.> A po burzy dziewica Asztarte wiesza na niebie swój naszyjnik - jako tęczę.> Po Twoim wpisie domyślam się, że to Ci już wystarcza i wierzysz we wszystkich tych Bogów bez żadnych wątpliwości...> Drobner, poliateista> Po co pisać nie na temat? Odpowiedź: żeby go rozwodnić. ........ Nie namawiam do wiary w Boga. Stwierdzam, że prawa fizyki klękają przed Matką Bożą Różańcową. Tak podały dzieci i był na to dowód.
Zmuszam do naukowego myślenia |
#14 4 na 4 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > Nie namawiam do wiary w Boga. Stwierdzam, że prawa fizyki klękają przed Matką Bożą Różańcową. Tak podały dzieci i był na to dowód.Tak jak piorun jest dowodem na Zeusa. Życzę wielu sukcesów 'naukowych'. W czymkolwiek. Drobner, 'kibic'. |
| Baltic Council Think Tank (-10 punktów) | Odp: Tajemnica 13 października 1917 r., czyli koniec świata ateistów. | > >>>W jakiej dziedzinie specjalizujesz się jako naukowiec?> #1> Nadal nie odpowiedziałeś.> Możesz spokojnie do siebie skierować swoje słowa:> >>> Uciekaj Pan, uciekaj...do śmierci.> >>> Naukowcom taka postawa jednak nie przystoi.> #2> >>>W jakiej dziedzinie specjalizujesz się jako naukowiec?> Spróbujmy drogą eliminacji:> a) po wątku Niezbity dowód na nieprawdziwość ewolucji wiadomo, że nie jesteś biologiem;> b) po komentarzu:> >Słowna ekwibilystryka.> wiadomo, że nie jesteś filologiem (a już na pewno nie polonistą);> c) prezentowanie ckliwych hipotez jako 'najprawdziwszą prawdę' bez jakiegokolwiek poparcia empirycznego (rybki 'zaprojektowane', Marysia 'samoobjawiająca') wskazuje, że nie możesz być ani metodologiem, ani nawet filozofem;> d) posądzanie Cię o bycie logikiem byłoby nadniebotycznym błędem.> Sądzę, że po dalszych Twoich wypowiedziach da się udatnie wykluczyć wiele innych dziedzin, które są Ci obce.> Ciekawym, czy cokolwiek pozostanie?> #3> >Zmuszam do naukowego myślenia> Medice, cura te ipsum - czyli najpierw zmuś się sam, dopiero później wyjdź do ludzi. Być może wtedy unikniesz takich kompromitacji, jakie tu prezentujesz.> Drobner, eliminator.> I co ja mam zrobić z takim sposobem naukowej debaty...? Proponuję przeczytać temat i pierwszy post. Pozdrawiam
Zmuszam do naukowego myślenia |
1 2 3 4 5 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|