> >To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam> A jakie było to pytanie? Pochwaliłeś się, że je masz, ale zapomniałeś je zadać.> Opowiem o czasie . Zorbie dobrą analizę czasu dam wam naturę czasu , czym jest czas ile ma ziemia lat i tak dalej wszystko co chce cię wiedzieć o czasie  Tylko to biedzie bolało bo jest to dosyć łatwe i każdy z was o tym wie tylko nie zauważacie. Wiec dla tego pytam co zrobicie z EGO ? biedą DENARY czy krzyż za PRAWDĘ o czasie ? I do tego pokaże ze Stwórca to zrobił  "Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy." Albert Einstein dam wam rzeczywistość  |