Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika kimak

15-12-2011 15:36 - Odp: a jak to wygląda w lubuskiem?
07-06-2010 15:46 - Odp: Powstrzymać kłamstwa
13-12-2009 23:00 - Odp: Zabójstwa na drogach
12-12-2009 12:54 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 12:32 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 12:05 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 11:41 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
12-12-2009 11:18 - Odp: "Ale jaja, na prezydenta Szmaja" *
11-12-2009 21:48 - Odp: Sprawa parytetów
19-10-2009 21:06 - Odp: Kultura wypowiedzi "Racjonalisty"
19-10-2009 21:02 - Odp: Kultura wypowiedzi "Racjonalisty"
20-01-2009 09:07 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
08-01-2009 21:53 - Odp: "Mecenas sovieticus"
08-01-2009 00:19 - Odp: "Mecenas sovieticus"
07-01-2009 22:11 - Odp: "Mecenas sovieticus"
05-01-2009 19:31 - Odp: Stanisław Lem
05-01-2009 09:54 - Fizyka jest piękna
05-01-2009 09:42 - Odp: Matematyka może być piękna
31-12-2008 12:50 - Odp: Cierpliość Rosjan
30-12-2008 08:46 - Odp: Cierpliość Rosjan
06-11-2008 13:14 - Odp: Apel przeciwko przemocy wobec kobiet w imię religii, honoru i tra
29-10-2008 08:47 - Odp: Nie cudzołóż, ani nawet nie pożądaj
08-10-2008 09:24 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
22-09-2008 22:35 - Odp: Piraci drogowi
07-09-2008 20:28 - Odp: Odnośnie przynależności do PSR
04-09-2008 13:38 - Odp: Za wolność waszą i naszą
03-09-2008 18:23 - Odp: Za wolność waszą i naszą
29-08-2008 11:24 - Odp: Internetowa nickomania
25-08-2008 09:02 - Odp: Jak pomóc?
12-08-2008 08:43 - Odp: But z wywalonym językiem.
11-08-2008 17:06 - Odp: But z wywalonym językiem.
11-08-2008 16:54 - Odp: But z wywalonym językiem.
11-08-2008 16:27 - Odp: But z wywalonym językiem.
11-08-2008 10:05 - Odp: But z wywalonym językiem.
11-08-2008 09:55 - Odp: Polska, a Niemcy odwieczny wróg?
09-08-2008 13:10 - Odp: Polska, a Niemcy odwieczny wróg?
09-08-2008 13:00 - Odp: Polska, a Niemcy odwieczny wróg?
08-08-2008 15:42 - Odp: Polska, a Niemcy odwieczny wróg?
08-08-2008 10:57 - Odp: Polska, a Niemcy odwieczny wróg?
04-08-2008 10:19 - Odp: Widmo Rosji
28-07-2008 09:37 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
26-07-2008 10:53 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
26-07-2008 10:03 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
24-06-2008 09:28 - Odp: Instytut Paranoi Narodowej
24-06-2008 08:52 - Odp: Budowa Bazyliki Św. Piotra 1506-1626
24-06-2008 08:42 - Odp: Życiński płacze po nocach
21-06-2008 13:18 - Odp: Instytut Paranoi Narodowej
21-06-2008 02:57 - Odp: Życiński płacze po nocach
21-06-2008 02:31 - Odp: racjonalisci wszystkich polskich miast- ekskomunikujmy sie !!!!
14-06-2008 13:31 - Odp: Budowa Bazyliki Św. Piotra 1506-1626
30-05-2008 23:36 - Odp: Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli....
19-05-2008 10:58 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
14-05-2008 20:44 - Odp: Dawkins odczarowany
06-05-2008 10:40 - Odp: Ballada
24-04-2008 14:07 - Odp: Kocham ten Swiat
23-04-2008 21:52 - Odp: Kocham ten Świat
23-04-2008 21:49 - Odp: Kocham ten Świat
22-04-2008 10:01 - Odp: Kocham ten Świat
16-04-2008 23:52 - Odp: Racjonalistyczna poprawność
12-04-2008 20:14 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
12-04-2008 19:20 - Odp: W co wierzę
10-04-2008 17:48 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
10-04-2008 17:17 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
10-04-2008 12:50 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
10-04-2008 10:56 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
10-04-2008 08:35 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
09-04-2008 17:08 - Odp: O światopoglądzie i szczęściu
31-03-2008 15:02 - Odp: Czy jesteśmy "skazani" na ekonomię?
28-03-2008 00:30 - Odp: Komentarze do Listy Ateistów i Agnostyków
23-03-2008 01:10 - Odp: Ateizm w muzyce?
28-02-2008 08:58 - Odp: Piotr Amsterdamski
24-02-2008 16:52 - Limeryk peeserowski
24-11-2007 14:53 - Odp: Martyrologia w Iraku
21-11-2007 09:09 - Odp: Martyrologia w Iraku
17-11-2007 11:07 - Odp: Jeśli nie religia to co?
16-11-2007 14:50 - Odp: Jeśli nie religia to co?
15-11-2007 17:22 - Odp: Umrzeć za Polskę ?
15-11-2007 17:05 - Odp: Martyrologia w Iraku
14-11-2007 22:20 - Odp: Umrzeć za Polskę ?
14-11-2007 15:33 - Odp: Martyrologia w Iraku
14-11-2007 08:40 - Odp: Umrzeć za Polskę ?
13-11-2007 22:12 - Martyrologia w Iraku
08-11-2007 22:54 - Odp: Szymon Hołownia z Newsweeka: "Ateiści jęczą w internecie&quo
08-11-2007 14:10 - Odp: Szymon Hołownia z Newsweeka: "Ateiści jęczą w internecie&quo
08-11-2007 12:17 - Odp: Szymon Hołownia z Newsweeka: "Ateiści jęczą w internecie&quo
08-11-2007 09:24 - Odp: Szymon Hołownia z Newsweeka: "Ateiści jęczą w internecie&quo
08-11-2007 08:37 - Odp: Szymon Hołownia z Newsweeka: "Ateiści jęczą w internecie&quo
07-11-2007 11:32 - Odp: CBA - czyli co się na prawdę opłaca...
07-11-2007 00:49 - Szymon Hołownia z Newsweeka: "Ateiści jęczą w internecie"
04-11-2007 22:02 - Odp: Czy w Islamie jest chociaż odrobina dobra?
28-10-2007 17:39 - Odp: CBA - czyli co się na prawdę opłaca...
27-10-2007 18:57 - Odp: Ateiści przygotowują pornograficzną wystawę w kościele
26-10-2007 22:43 - Odp: CBA - czyli co się na prawdę opłaca...
26-10-2007 20:55 - Odp: CBA - czyli co się na prawdę opłaca...
26-10-2007 17:17 - Odp: CBA - czyli co się na prawdę opłaca...
26-10-2007 11:03 - Odp: Racjonalista Roku
22-10-2007 00:08 - Odp: Katechizm Polskiego Dziecka
22-10-2007 00:05 - Odp: Katechizm Polskiego Dziecka
21-10-2007 12:19 - Odp: Katechizm Polskiego Dziecka
19-10-2007 15:07 - Odp: Katechizm Polskiego Dziecka
Razem: 528 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)