Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika hazy

20-12-2013 13:31 - Odp: Off top
19-12-2013 17:14 - Odp: Entropia
19-12-2013 17:11 - Odp: Entropia
19-12-2013 13:26 - Odp: Entropia
19-12-2013 12:26 - Odp: Entropia
18-12-2013 23:12 - Odp: Entropia
18-12-2013 22:40 - Entropia
06-12-2013 15:39 - Odp: Poseł rozgrzeszył pedofila
31-10-2013 10:34 - Odp: Zagadka
13-10-2013 01:27 - Co o tym sądzicie?
11-10-2013 11:01 - Odp: Dlaczego nie lubię nowoczesnej lewicy
22-09-2013 22:55 - Asymetryczny sceptycyzm i konsensus naukowy.
14-08-2013 17:04 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 16:28 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 16:27 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 16:24 - Odp: Max Kolonko nie mówi jak jest.
14-08-2013 15:40 - Max Kolonko nie mówi jak jest.
13-08-2013 23:01 - Odp: Ekonomia a życie.
13-08-2013 15:34 - Odp: Ekonomia a życie.
13-08-2013 13:46 - Odp: Ekonomia a życie.
13-08-2013 13:41 - Odp: Ekonomia a życie.
13-08-2013 13:01 - Odp: Ekonomia a życie.
13-08-2013 12:59 - Odp: Ekonomia a życie.
13-08-2013 11:52 - Odp: Ekonomia a życie.
12-08-2013 23:28 - Odp: Ekonomia a życie.
18-07-2013 12:52 - Odp: Co z tą edukacją ?
11-07-2013 17:39 - Odp: historia
10-07-2013 08:52 - Odp: Walka z wiatrakami
05-07-2013 17:36 - Odp: TV Trwam na multipleksie :-)
03-07-2013 17:11 - Odp: Fronda straciła do reszty głowę ... Kreacjonizm
20-06-2013 18:56 - Odp: O co chodzi ludziom z Frondy?
20-06-2013 17:19 - O co chodzi ludziom z Frondy?
18-06-2013 23:10 - Odp: Ludzkie geny jednak bez patentów.
18-06-2013 12:03 - Odp: Ludzkie geny jednak bez patentów.
18-06-2013 00:31 - Odp: Ludzkie geny jednak bez patentów.
17-06-2013 21:50 - Odp: Ludzkie geny jednak bez patentów.
17-06-2013 15:22 - Odp: Ludzkie geny jednak bez patentów.
16-06-2013 21:54 - Odp: Nie potrafimy się chwalić przed światem
16-06-2013 19:59 - Odp: Ludzkie geny jednak bez patentów.
16-06-2013 16:55 - Odp: Ludzkie geny jednak bez patentów.
07-06-2013 16:50 - Odp: Najlepsze polskie seriale.
07-06-2013 16:44 - Odp: ( NIE) RUCH PALIKOTA
04-06-2013 21:05 - Odp: Sposób punktowania wypowiedzi
23-05-2013 14:29 - Odp: Centro-lewica może wygrać wszystkie wybory 2014-15
30-04-2013 20:47 - Poronienie a morderstwo.
26-04-2013 18:56 - Odp: Dla zwolenników jeszcze większej demokracji
26-04-2013 13:57 - Odp: Dla zwolenników jeszcze większej demokracji
24-04-2013 11:21 - Odp: Ostateczna kompromitacja Palikota?
15-04-2013 14:17 - Odp: Spis Powszechny 2011 - wyznanie
20-03-2013 13:43 - Odp: Nowe modele ekonomiczne?
17-03-2013 14:47 - Odp: Kradzież depozytów przez rząd
17-03-2013 14:35 - Odp: Komornicy
17-03-2013 14:33 - Odp: Komornicy
06-03-2013 22:19 - Ludzki mózg i wiara wykształconych ludzi.
04-03-2013 21:39 - Odp: Niezrozumienie.
04-03-2013 19:24 - Odp: Niezrozumienie.
04-03-2013 18:35 - Odp: Niezrozumienie.
04-03-2013 14:46 - Niezrozumienie.
02-03-2013 10:19 - Odp: prawo zachowania pędu. Kilka pytań.
01-03-2013 13:34 - Odp: prawo zachowania pędu. Kilka pytań.
01-03-2013 12:26 - Odp: prawo zachowania pędu. Kilka pytań.
20-02-2013 00:38 - Odp: Rycerz z bajki? Nie? To przepraszam.
19-02-2013 20:09 - Odp: Rycerz z bajki? Nie? To przepraszam.
19-02-2013 17:20 - Odp: Rycerz z bajki? Nie? To przepraszam.
17-02-2013 22:59 - Odp: Pytanie teologiczne
15-02-2013 15:04 - Odp: Internetowa Karma
15-02-2013 15:02 - Odp: Internetowa Karma
15-02-2013 14:55 - Odp: Internetowa Karma
15-02-2013 14:17 - Odp: Internetowa Karma
15-02-2013 13:33 - Odp: Internetowa Karma
14-02-2013 18:59 - Odp: Płaca minimalna po raz kolejny :)
13-02-2013 19:48 - Odp: Internetowa Karma
23-09-2012 22:46 - Odp: Nowa ramówka TVP - "Siła wyższa"
23-09-2012 01:06 - Odp: Nowa ramówka TVP - "Siła wyższa"
14-09-2012 16:56 - Odp: Europa tysiąca Liechtensteinów
27-08-2012 17:25 - Odp: Wymiana redaktorów
19-05-2012 22:28 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
19-05-2012 16:19 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
19-05-2012 14:14 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
19-05-2012 13:06 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
19-05-2012 12:24 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
19-05-2012 11:46 - Odp: Kuriozalny pomysł USA względem Afganistanu
19-05-2012 11:41 - Odp: Cicha eutanazja Muzeum Techniki
19-05-2012 11:31 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
19-05-2012 00:29 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
18-05-2012 23:11 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
18-05-2012 21:16 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
18-05-2012 15:56 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
18-05-2012 13:25 - Odp: Dlaczego Czesi rozumieją Izrael lepiej niż inni?
31-03-2012 15:23 - Odp: Prosta zagadka
Razem: 99 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)