Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika spellbinder

30-03-2011 22:10 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 20:37 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 19:24 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 17:56 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 17:32 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 17:30 - Odp: Polityczne 'stop obłudzie'
30-03-2011 13:56 - Odp: Netbooki dla 6 latków!
30-03-2011 13:34 - Odp: Netbooki dla 6 latków!
30-03-2011 12:04 - Odp: Osobliwy absurd
29-03-2011 23:41 - Odp: Nazewnictwo w nauce.
29-03-2011 19:30 - Odp: I Ty możesz pomóc Japonii?
29-03-2011 18:36 - Odp: Netbooki dla 6 latków!
29-03-2011 16:11 - Odp: Netbooki dla 6 latków!
29-03-2011 16:06 - Odp: Netbooki dla 6 latków!
29-03-2011 10:45 - Odp: Dziewczynka, która na pięć minut zatrzymała świat
29-03-2011 10:37 - Odp: Nazewnictwo w nauce.
28-03-2011 22:07 - Odp: Nazewnictwo w nauce.
28-03-2011 21:16 - Odp: Nazewnictwo w nauce.
28-03-2011 17:13 - Odp: badania naukowe życia pozaziemskiego
28-03-2011 15:44 - Odp: badania naukowe życia pozaziemskiego
27-03-2011 21:14 - Odp: Ekologiczne i tanie paliwo samochodowe
27-03-2011 18:43 - Odp: Ateiści - religijni fanatycy
27-03-2011 10:12 - Odp: Dowód ontologiczny
26-03-2011 14:35 - Odp: Referendum a prawa człowieka i ochrona praw mniejszości
26-03-2011 13:51 - Odp: Referendum a prawa człowieka i ochrona praw mniejszości
26-03-2011 13:48 - Odp: Referendum a prawa człowieka i ochrona praw mniejszości
25-03-2011 17:08 - Odp: Co jeśli zimna fuzja to nie tylko jakiś globalny przekręt?
25-03-2011 17:00 - Odp: KrK jak Windows
25-03-2011 14:50 - Odp: Co jeśli zimna fuzja to nie tylko jakiś globalny przekręt?
25-03-2011 13:53 - Odp: KrK jak Windows
25-03-2011 13:49 - Odp: Poczucie humoru
25-03-2011 13:32 - Odp: KrK jak Windows
25-03-2011 11:41 - Odp: O rodzinie na KURZ-u
25-03-2011 11:21 - Odp: Referendum a prawa człowieka i ochrona praw mniejszości
25-03-2011 11:11 - Odp: Referendum a prawa człowieka i ochrona praw mniejszości
25-03-2011 10:51 - Odp: Żołnierz a mózg.
25-03-2011 10:40 - Odp: Żołnierz a mózg.
24-03-2011 22:55 - Odp: Żołnierz a mózg.
24-03-2011 22:37 - Odp: Żołnierz a mózg.
24-03-2011 22:33 - Odp: Wrocław wybudowany na nekropolii
24-03-2011 20:32 - Odp: Żołnierz a mózg.
24-03-2011 20:28 - Odp: Żołnierz a mózg.
24-03-2011 16:14 - Odp: Końca świata nie będzie
24-03-2011 15:18 - Odp: Wrocław wybudowany na nekropolii
24-03-2011 10:20 - Odp: Jednokierunkowa solidarność
22-03-2011 08:18 - Odp: System operacyjny - czego potrzebujemy
19-03-2011 05:26 - Odp: Etyka czy może jednak nie?
18-03-2011 17:09 - Odp: Fizyka ratuje?
18-03-2011 15:49 - Odp: Wiersz (bez)refleksyjny
18-03-2011 15:47 - Odp: Wiersz (bez)refleksyjny
18-03-2011 13:03 - Odp: Wiersz (bez)refleksyjny
18-03-2011 09:20 - Odp: Wiersz (bez)refleksyjny
17-03-2011 15:32 - Odp: Wiersz (bez)refleksyjny
17-03-2011 08:02 - Odp: Stephen Hawking - podróże w czasie
15-03-2011 22:30 - Odp: Moje wspomnienie z ostatniej wizyty w kościele
15-03-2011 15:37 - Odp: Wolna wola jest tylko iluzją.
14-03-2011 15:46 - Odp: Wierzę w zjawiska paranormalne
13-03-2011 15:56 - Odp: Czym człowiek różni się od zwierzęcia
13-03-2011 02:59 - Odp: Bóg jako wrzechświat
12-03-2011 21:49 - Odp: Czym człowiek różni się od zwierzęcia
12-03-2011 21:35 - Odp: Zadziwiający wpływ cyfr 4 i 9 oraz liczby 33 na bieg histori
12-03-2011 14:38 - Odp: Praktyczna demokracja wraca do Ameryki !
11-03-2011 20:30 - Odp: Dyrektor szkoły zaprasza na rekolekcje - 0 zażenowania
10-03-2011 19:46 - Odp: Pseudonauka i inne religie
10-03-2011 19:41 - Odp: nowy wątek
10-03-2011 19:39 - Odp: nowy wątek
10-03-2011 19:29 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma
10-03-2011 15:02 - Odp: Osobisty "wujek Google" czy kolejny kroczek w transhuma
10-03-2011 03:15 - Odp: Mea culpa, czyli rozliczenie grzechów Kowalskiej
10-03-2011 03:09 - Odp: Mea culpa, czyli rozliczenie grzechów Kowalskiej
10-03-2011 01:40 - Odp: Edycja postu
09-03-2011 17:36 - Odp: O prawach zwierząt w "Gościu Niedzielnym"........
09-03-2011 15:19 - Odp: aptekarski sprzeciw
08-03-2011 18:56 - Odp: aptekarski sprzeciw
08-03-2011 17:59 - Odp: Z okazji Dnia Kobiet
07-03-2011 21:43 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
07-03-2011 21:31 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
07-03-2011 19:37 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
07-03-2011 18:01 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
07-03-2011 14:16 - Odp: Melodramat o (nie)pięknym zakończeniu
06-03-2011 21:28 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
06-03-2011 21:24 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
06-03-2011 21:17 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
05-03-2011 19:06 - Odp: Pan Dawkins napisał ...
05-03-2011 18:52 - Odp: Pan Dawkins napisał ...
05-03-2011 18:32 - Odp: Pan Dawkins napisał ...
05-03-2011 18:15 - Odp: Pan Dawkins napisał ...
05-03-2011 17:36 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
05-03-2011 16:01 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
05-03-2011 15:55 - Odp: Pan Dawkins napisał ...
05-03-2011 15:50 - Odp: Pan Dawkins napisał ...
05-03-2011 14:46 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
05-03-2011 13:29 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
05-03-2011 13:23 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
05-03-2011 13:21 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
05-03-2011 12:42 - Odp: Pan Dawkins napisał ...
05-03-2011 12:40 - Odp: Pan Dawkins napisał ...
05-03-2011 12:03 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
05-03-2011 12:02 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
05-03-2011 11:56 - Odp: 30-latek ukarany za pobicie chłopca
Razem: 3499 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)