 |
Wypowiedzi czytelnika stanik 11-05-2012 07:34 - Odp: relacja córki 10-05-2012 19:38 - Odp: relacja córki 10-05-2012 15:22 - Odp: relacja córki 10-05-2012 14:44 - Odp: relacja córki 10-05-2012 14:30 - Odp: relacja córki 09-05-2012 21:14 - Odp: relacja córki 09-05-2012 20:51 - relacja córki 19-04-2012 22:02 - Odp: Czy Polsce grozi zamach stanu? 13-04-2011 21:12 - Odp: Nowa inicjatywa w sprawie pomnika. 13-04-2011 20:00 - Nowa inicjatywa w sprawie pomnika. 26-02-2011 20:40 - Odp: tzw. wierność 26-02-2011 19:45 - Odp: tzw. wierność 25-02-2011 19:24 - Odp: Czy współcześni politycy mają mają honor ? 14-02-2011 23:27 - Odp: Czy jakiś racjonalista popiera jeszcze PO ?! 14-02-2011 21:18 - Odp: Czy jakiś racjonalista popiera jeszcze PO ?! 14-02-2011 21:14 - Odp: Czy jakiś racjonalista popiera jeszcze PO ?! 09-02-2011 00:19 - Odp: Bóg, Bóg, Bóg, Bóg oraz Bóg Bóg i Bóg. 08-02-2011 21:50 - Odp: Mycie lewicy 08-02-2011 20:40 - Odp: Mycie lewicy 08-02-2011 20:23 - Odp: Mycie lewicy 08-02-2011 20:12 - Odp: Mycie lewicy 03-02-2011 19:11 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 03-02-2011 15:02 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 03-02-2011 14:52 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 03-02-2011 13:29 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 02-02-2011 23:20 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 02-02-2011 21:52 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 02-02-2011 21:06 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 02-02-2011 17:17 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 02-02-2011 15:35 - Odp: Ruch Poparcia + SLD = Nowoczesna Polska ; zrób coś ! 05-01-2011 20:59 - Odp: Chłopcy 04-01-2011 14:12 - Odp: Prawo do obrzydzenia i obrony dzieci. 03-01-2011 22:01 - Odp: Prawo do obrzydzenia i obrony dzieci. 11-09-2010 08:33 - Odp: Moje dziecko poszło do szkoły 09-09-2010 21:54 - Odp: pytanie 09-09-2010 21:39 - Odp: pytanie 09-09-2010 20:44 - Odp: Poleć książkę 09-09-2010 19:41 - Pytanie o rozmiar Wszechświata 09-09-2010 19:31 - Odp: Jarosław Kaczynski - twardy przywódca czy dyktator ? 28-07-2010 21:54 - Odp: Pamięć narodowa w popkulturze. 14-07-2010 16:19 - Odp: Pilnie potrzebne osoby do współpracy przy zbiórce podpisów 12-07-2010 21:33 - Odp: Uliczne zbieranie podpisów w Łodzi 11.07 - Wycofanie Religii 08-07-2010 16:23 - Odp: Dokąd zmierza PO 07-07-2010 22:16 - Odp: list do Tuska 07-07-2010 21:58 - Odp: list do Tuska 06-07-2010 22:30 - Odp: Państwo - minimum versus maximum 06-07-2010 22:12 - Odp: Państwo - minimum versus maximum 05-07-2010 21:38 - Odp: list do Tuska 05-07-2010 21:34 - Odp: list do Tuska 05-07-2010 16:10 - List do Tuska 01-07-2010 22:22 - Odp: Wiec wyborczy i inne pierdoły. 30-06-2010 00:02 - Odp: Czy wizjonerzy kłamią ? 29-06-2010 23:49 - Odp: Czy wizjonerzy kłamią ? 29-06-2010 23:30 - Odp: Prezydent Bronisław Komorowski 29-06-2010 23:23 - Odp: Prezydent Bronisław Komorowski 26-06-2010 12:10 - Odp: Między dżumą a cholerą. 25-06-2010 22:36 - Odp: Między dżumą a cholerą. 25-06-2010 15:27 - Odp: Między dżumą a cholerą. 22-06-2010 22:53 - Odp: pomyłka 22-06-2010 22:09 - Pomyłka 18-06-2010 21:42 - Odp: sama determinacja, to nie wszystko 16-06-2010 08:11 - Odp: Grzegorz Napieralski 16-06-2010 07:27 - Odp: Grzegorz Napieralski 15-06-2010 23:37 - Odp: Grzegorz Napieralski 15-06-2010 23:24 - Odp: Tożsamość 15-06-2010 22:21 - Odp: Tożsamość 15-06-2010 14:54 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy? 15-06-2010 14:38 - Odp: Tożsamość 14-06-2010 22:18 - Tożsamość 14-06-2010 21:38 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy? 14-06-2010 20:44 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy? 14-06-2010 19:50 - Odp: Polacy a wybory, jacy jesteśmy? 13-06-2010 23:05 - Odp: To już jest koniec 13-06-2010 22:28 - Odp: To już jest koniec 11-06-2010 00:19 - Odp: Każdy musi umrzeć. 10-06-2010 23:22 - Odp: Każdy musi umrzeć. 10-06-2010 22:58 - Odp: Każdy musi umrzeć. 10-06-2010 22:37 - Odp: Każdy musi umrzeć. 09-06-2010 23:52 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych 09-06-2010 23:38 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych 09-06-2010 22:57 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych 09-06-2010 22:14 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych 09-06-2010 21:43 - Odp: O wojnie i konfliktach zbrojnych 08-06-2010 22:17 - Odp: M0J MOTYW. 08-06-2010 21:27 - Odp: M0J MOTYW. 25-05-2010 22:05 - Odp: Dzień malowania Mahometa 24-05-2010 21:24 - Odp: Dzień malowania Mahometa 24-05-2010 21:11 - Odp: Dzień malowania Mahometa 24-05-2010 21:01 - Odp: Dzień malowania Mahometa 16-05-2010 21:12 - Odp: Wolność 12-05-2010 20:47 - Odp: Miłość (?) 10-05-2010 20:43 - Odp: Co możemy zrobić pozytywnego? 09-05-2010 22:13 - Odp: Czy można być spokojnym..................... 09-05-2010 21:48 - Odp: Co możemy zrobić pozytywnego? 09-05-2010 21:36 - Odp: Czy można być spokojnym..................... 09-05-2010 21:24 - Odp: Co możemy zrobić pozytywnego? 07-05-2010 23:46 - Odp: A może jednak Kaczyński? 07-05-2010 22:37 - Odp: Czy można być spokojnym..................... 07-05-2010 22:03 - Co możemy zrobić pozytywnego? 10-03-2010 22:46 - Odp: pytanie Razem: 107 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |