 |
Wypowiedzi czytelnika Konowal 15-10-2011 22:51 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota 13-10-2011 14:59 - Odp: Wyniki 13-10-2011 14:57 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota 13-10-2011 14:55 - Odp: Wyniki 13-10-2011 14:52 - Odp: Wyniki 13-10-2011 11:05 - Odp: J. Kaczyński ignoruje Ruch Palikota 13-10-2011 10:19 - Odp: Wyniki 13-10-2011 10:10 - Odp: Wyniki 13-10-2011 10:09 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 13-10-2011 01:06 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 13-10-2011 00:55 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 13-10-2011 00:52 - Odp: Wyniki 13-10-2011 00:47 - Odp: Wyniki 13-10-2011 00:42 - Odp: Wyniki 13-10-2011 00:40 - Odp: Wyniki 13-10-2011 00:39 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 13-10-2011 00:35 - Odp: Raduj się młody Polaku! 12-10-2011 16:01 - Odp: Wyniki 12-10-2011 15:48 - Odp: Wyniki 12-10-2011 14:25 - Odp: Raduj się młody Polaku! 12-10-2011 14:23 - Odp: Wyniki 12-10-2011 14:20 - Odp: Wyniki 12-10-2011 12:53 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 12-10-2011 12:51 - Odp: Wyniki 12-10-2011 12:48 - Odp: Wyniki 12-10-2011 12:46 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 12-10-2011 12:43 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 12-10-2011 12:35 - Odp: Raduj się młody Polaku! 12-10-2011 12:26 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 12-10-2011 12:20 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 12-10-2011 12:11 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 11-10-2011 21:38 - Odp: Wyniki 11-10-2011 21:21 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 11-10-2011 21:17 - Odp: Wyniki 11-10-2011 21:15 - Odp: Wyniki 11-10-2011 14:49 - Odp: Wyniki 11-10-2011 14:43 - Odp: Wyniki 11-10-2011 14:41 - Odp: Wyniki 11-10-2011 14:38 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 11-10-2011 14:20 - Odp: Raduj się młody Polaku! 11-10-2011 14:15 - Odp: Za szablę chwytaj! O cel nie pytaj... 11-10-2011 12:07 - Odp: Wyniki 11-10-2011 12:06 - Odp: Wyniki 11-10-2011 12:04 - Odp: Wyniki 10-10-2011 15:26 - Odp: Wyniki 10-10-2011 15:15 - Odp: Wyniki 07-10-2011 21:32 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 07-10-2011 21:24 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 07-10-2011 21:19 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 07-10-2011 21:17 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 07-10-2011 21:06 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 07-10-2011 16:04 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 07-10-2011 15:07 - Odp: Palikot 10% - trzecia siła w Polsce 06-10-2011 08:37 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 06-10-2011 08:21 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 05-10-2011 21:20 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ??? 05-10-2011 13:07 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 05-10-2011 13:06 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ??? 05-10-2011 12:04 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ??? 05-10-2011 11:44 - Odp: Cud dwóch krzyżyków ??? 05-10-2011 00:32 - Cud dwóch krzyżyków ??? 04-10-2011 22:10 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 04-10-2011 22:06 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 04-10-2011 22:05 - Odp: przemyślenia przedwyborcze 04-10-2011 21:56 - Odp: Jarosław Kaczyński u Tomasza Lisa 04-10-2011 21:17 - Odp: Kazik Staszewski o L. Kaczyńskim i PIS 30-09-2011 09:10 - Odp: Rozmowa Tomasza Lisa z Lechem Wałęsą 30-09-2011 08:58 - Odp: Premier debatuje z kibolami 30-09-2011 08:52 - Odp: Premier debatuje z kibolami 30-09-2011 08:45 - Odp: Premier debatuje z kibolami 30-09-2011 08:38 - Odp: W trybie wyborczym 28-09-2011 15:03 - Odp: W trybie wyborczym 28-09-2011 13:51 - Odp: Premier debatuje z kibolami 28-09-2011 10:42 - Odp: Premier debatuje z kibolami 28-09-2011 10:39 - Odp: Premier debatuje z kibolami 28-09-2011 10:33 - Odp: Premier debatuje z kibolami 28-09-2011 10:21 - Odp: Premier debatuje z kibolami 28-09-2011 09:43 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 15:44 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 15:39 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 15:36 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 14:29 - Odp: Kazik Staszewski o L. Kaczyńskim i PIS 27-09-2011 14:23 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 14:21 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 12:28 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 12:23 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 12:16 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 12:14 - Odp: Pełnoprawny niepełnosprawny intelektualnie wyborca. 27-09-2011 12:11 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 12:09 - Odp: Pełnoprawny niepełnosprawny intelektualnie wyborca. 27-09-2011 11:08 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 11:00 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 10:57 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 10:02 - Odp: Kazik Staszewski o L. Kaczyńskim i PIS 27-09-2011 09:57 - Odp: Premier debatuje z kibolami 27-09-2011 09:52 - Odp: Pełnoprawny niepełnosprawny intelektualnie wyborca. 27-09-2011 09:48 - Odp: Premier debatuje z kibolami 26-09-2011 15:49 - Odp: Premier debatuje z kibolami 26-09-2011 15:42 - Odp: Premier debatuje z kibolami 23-09-2011 16:00 - Odp: Kazik Staszewski o L. Kaczyńskim i PIS Razem: 5038 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |