Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kto plusuje wszystkie posty Arminiusa?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
14-08-2018 23:23Wera (1540 punktów)Kto plusuje wszystkie posty Arminiusa?
Ocena 2 na 2
Ostatnio każda wypowiedź tego użytkownika otrzymuje plusa zaraz po publikacji. Jak brzmi nazwa jego drugiego (n-tego?) konta?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
>Ostatnio każda wypowiedź tego użytkownika otrzymuje plusa zaraz po publikacji. Jak brzmi nazwa jego
>drugiego (n-tego?) konta?

Ja plusuję. Wiem, że to ludzi denerwuje - dlatego to robię.
Duch Prawdy (14790 punktów)
>Ostatnio każda wypowiedź tego użytkownika otrzymuje plusa zaraz po publikacji.
Wybór kilku ostatnich wypowiedzi:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,769512
www.racjonalista.pl/forum.php/s,769511
www.racjonalista.pl/forum.php/s,769419#w769491
www.racjonalista.pl/forum.php/s,769419#w769490
www.racjonalista.pl/forum.php/s,769420#w769489
>Jak brzmi nazwa jego
>drugiego (n-tego?) konta?
Wygląda na to, że "nie tylko media kłamią!", a ów użytkownik ma 7 lewych kąt:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,769346#w769353


Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
15-08-2018 13:08 
 Ocena 2 na 2
Pan Kapeć (433 punktów)
(zablokowany)
Arminius pisze duzo a ludzi meczy czytanie.
15-08-2018 14:44 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
home.agh.e(*)ites/default/files/poligon.pdf

Duch Prawdy... młode wino... aka człowiek trzeciego sortu...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
15-08-2018 20:06 
 Ocena 3 na 3
4poryroku (951 punktów)
>Arminius pisze duzo a ludzi meczy czytanie.

Męczy monotematyczność a nie ilość. Ja np. lubiłem poczytać jak pisał o muzyce bez tych wszystkich żydowskich obsesji.
Arminius (25555 punktów)"nieczytelni"
>Arminius pisze duzo a ludzi meczy czytanie.

O tempora, o mores!

Wdzięczny jestem za komplement - ale ogółowi ludzkiemu nie wystawia Pan zbyt chwalebnego świadectwa.
Arminius (25555 punktów)zazdrośnica?
>Ostatnio każda wypowiedź tego użytkownika otrzymuje plusa zaraz po publikacji. Jak >brzmi nazwa jego drugiego (n-tego?) konta?

Ale ze mnie dyplomowany "konciarz"!

Daję Pani plusa - żeby trochę Panią udobruchać. Jednakże proszę pamiętać, iż invidia to jeden z siedmiu grzechów głównych.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365