 |
Poważna polityka oraz kto co może. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-05-2011 13:25 | Kowalska (14008 punktów) | Poważna polityka oraz kto co może.
7 na 7 | Jarosław Kaczyński, właśnie przemówił, (to a propos rozmów z Obamą), iż "Poważna polityka zaczyna się wtedy, jeśli rozmawiają równorzędni partnerzy".
Czyli że co? Komorowski i Tusk to nie głowy w tym państwie?
W dodatku Paderewski obok Szopena na obiedzie byli z Obamą..... I dzięki temu stosunki będą najlepsze. I fortepian był.
Ja myślałam, że oni nie żyją. Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..#1 10 na 12 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Jarosław Kaczyński, właśnie przemówił, iż "Poważna polityka zaczyna się wtedy, jeśli rozmawiają> równorzędni partnerzy".No, kurde, prorok jezdem. Przeczuwałem, no, przeczuwałem, że dziś będzie Dzień Poważnej Polityki, więc na tę Okoliczność aż sobie Stopkę Nową szczeliłem  .
Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych) |
#2 1 na 1 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Punkt za stopkę. Pozdrawiam
Egoizm jest rodzajem algorytmu. |
#3 1 na 5 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > No, kurde, prorok jezdem. Przeczuwałem, no, przeczuwałem, że dziś będzie Dzień Poważnej Polityki, więc na tę Okoliczność aż sobie Stopkę Nową szczeliłem . Też sobie szczeliłam. Ale nie to jest ważne. Najważniejsze, że jesteśmy suwerennym członkiem NATO oraz, że Ameryka nas szanuje. Szalenie. A serio, gaz łupkowy sprawił, iż Obama na Polskę spojrzał. Wykorzystał już naszych żołnierzy, to teraz pora na gaz. A potem będzie koniec świata, więc nie ma się czym martwić.
"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia". |
#4 4 na 6 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Punkt za stopkę. Nikt mnie tak jeszcze nigdy nie pominął.
"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia". |
#5 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > jezdem, szczeliłemJuż tak jesteś znudzony, że dla urozmaicenia nawet język polski przekręcasz. Ale ja czasami też tak mam.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#6 2 na 2 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. |
>Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem... Też mi się tak czasami wydaje.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#7 6 na 6 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Ja po tej całej wizycie Obamki się zastanawiam, po co nam potrzebne związki z Usańczykami. Dochodzę do wniosku, że nie powinniśmy być żadnym sojusznikiem Usańczyków, bo nam nic z tego nie przychodzi prócz możliwości "całowania ręki prezesa". W interesach firmy z Usa i tak nie wywiązują się z offsetów i lądujemy z ręką w nocniku. A nasza pomoc militarna nie przekłada się na zyski ekonomiczne.
Chrzanić takie układy z hipokrytami (patrz definicja hipokryty: mówi jedno, robi drugie).
Pozdrawiam
Egoizm jest rodzajem algorytmu. |
#8 4 na 4 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Przeczuwałem, no, przeczuwałem, że dziś będzie Dzień Poważnej PolitykiAle żeby Aż Tak Poważnej??? Cytat:Prezes PiS zapowiedział, że będzie rozmawiał z prezydentem Obamą o kwestiach globalnych, a rozmowę o katastrofie smoleńskiej zostawi na "kolejną okazję". (...) Kaczyński zapowiedział, że będzie rozmawiał z prezydentem Obamą o "dużych rzeczach". Jeżeli przybywa przywódca największego, najpotężniejszego państwa świata, to nie ma co się zajmować kwestiami mniejszymi, trzeba się zajmować kwestiami dużymi. - wyjaśnił Kaczyński. Żeby tylko, gdy Prezes Prawa i Sprawiedliwości się Globalnie za Duże Kwestie weźmie, ten prezydent Stanów tak całkiem już Niepotrzebny się nie poczuł... 
Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych) |
#9 4 na 4 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > Ale ja już chyba coraz mniej wiem... I rozumiem...> Też mi się tak czasami wydaje. Grabowska, tym się różnimy, że ja nie dość, że znam swoją płeć, to na dodatek olewam świrów. Aż szkoda posta. I przepraszam modów za tę wymianę zdań. To było ostatni raz.
"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia". |
#10 4 na 4 | spellbinder (8577 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > A serio, gaz łupkowy sprawił, iż Obama na Polskę spojrzał. Wykorzystał już naszych żołnierzy, to teraz pora na gaz.I dobrze. Bo jak przyjdzie do końca świata, to ten gaz łupkowy, który już Amerykanie zdążą nam zabrać, u nich pierdutnie, a nie u nas  |
#11 2 na 2 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > olewam świrówNie złość się Kowalska. Napisałam przecież, że tylko czasami. Ogólnie jesteś fajną i mądrą dziewczyną! Ale i ja czasami szpileczkę wbić lubię.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość. |
#12 4 na 4 | AdamGr (3037 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Alez tu nie chodzi wcale o jakies długoterminowe zyski dla Polski, a o doraźne polityczne. Obama nawet nie zdaje sobie sprawy (a może zdaje) że jego wizyta jest lub może być pewnym "lewarkiem" politycznym w nadchodzących wyborach. Więc dlaczego Kaczyński ma nieskorzystać ? Wszak pora najwyższa zacząć sobie wizerunek lepić. No i najlepiej cały przyjazd tak przedstawić iż Obama jedzie do prezesa kota głaskać,a przy okazji i przy szklance siwuchy o globalnych sprawach deliberowac bedą. Przypomina mi się tekst pod obrazami Kim Ir Sena "wielki wódz udzielił wskazówek na miejscu". |
#13 1 na 1 | sceptymucha (moderator, 11470 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Nie chodzi mi o Kaczyńskiego. W duupie mam, który polityk się z Obamką pokaże na zdjęciu. W żaden sposób nie poprawia to Polakom stanu życia - może nawet pogarsza, bo muszą Obamce "płacić" za przywilej uściśnięcia ręki ustępstwami. Pozdrawiam
Egoizm jest rodzajem algorytmu. |
#14 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | Jezu... Wałęsa się nie przywałęsał.... Ponoć czasu nie miał...
Ale Waldemar Pawlak ratuje sytuację, gdyż wyraził chęć wygrania jak największej liczby szans. A to z powodu, żeby nas Bułgaria nie przegoniła. A ogólnie to trzeba podchodzić do wszystkiego na luzie.
No.
"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia". |
#15 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | Odp: Poważna polityka oraz kto co może. | > > olewam świrów> Nie złość się Kowalska. Przeprosiłam Modów za offtopy z Tobą, ale przeproszę jeszcze raz i Ci jednak odpowiem. Nie za czasami mądre i okraszone naprawdę sporymi wiadomościami i bibliografią posty się na Ciebie złoszczę. Płeć też sobie możesz zmieniać ilekroć Ci na to przyjdzie ochota. Nic mi do tego. Ale jak już kiedyś Ci napisałam, nigdy nie pozwolę, abyś publicznie chwaliła pedofilię i pisała, że to nic złego.
"Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli to będzie miało miejsce tego samego dnia". |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|