Wiecie co? Mnie to się cały czas wydaje, że przeciwko związkom partnerskim głosują największe zboki. Czemu? A no mówiąc kolokwialnie do wzajemnego "ruchania" się nie potrzeba przecież ani zgody sędziego ani żadnych innych ustaw i orzeczeń poza "16+". Więc gdyby tylko i wyłącznie o to chodziło to nikt by nikomu tymi związkami dupy nie zawracał, skoro chodzi "tylko i wyłącznie o wiadomo co" to wystarczą i krzaczory w Bieszczadach.
No i jeśli ktoś patrząc na jakąś parę zamiast myśleć sobie:
- Pewnie jest im ze sobą dobrze
- Mają szczęście znaleźć drugą kochającą osobę
- Też bym chciał/a by ktoś mnie tak kochał
To zastanawia się:
- Ciekawe który któremu w dupsko wsadza
- Pewnie często to robią
- Łe jakie to paskudne tak komuś ssać/lizać
- Może szybko tędy przemknę bo im jeszcze stanie na mój widok
No to sorki, ale to tylko i wyłącznie źle świadczy o tym człowieku a nie danej homo-parce.
Nie mówiąc już o tym że małżeństwo traktuje wtedy jako fabrykę ludzi, a nie chęć przeżycia X lat z drugą osobą.
www.tokfm.(*)alizmie__ktore_podzielily.htmlLista zboków tygodnia:
Cytat:Artur Górski: Nie ma przecież wątpliwości, że pomiędzy dwoma mężczyznami albo dwiema kobietami może istnieć jedynie przyjaźń, nie miłość, a już zupełnie nie miłość małżeńska. To nie jest kwestia tylko religii, ale i biologii.
1) "Bo tak i już"?
2) Znaczy się dwoje ludzi zaczyna się kochać (w tym sensie... um... metafizycznym?) DOPIERO po ślubie, a wcześniej to tylko taka popierdówka, tak? No chyba że miłość = "muszę bo nie mam wyjścia"...
3) Jeśli pan poseł nie widzi różnicy pomiędzy "kocham cię i zrobię dla ciebie wszystko" a "masz fajne cycki idźmy się bzykać" to mnie pozostaje panu posłowi jedynie szczerze współczuć. No i jego żonie również, skoro jeśli zostałaby zgwałcona
musiałaby rodzić, bo przecież po to w zasadzie przeznaczona jest...
Cytat:Krystyna Pawłowicz: Społeczeństwo nie może fundować słodkiego życia nietrwałym, jałowym związkom osób, z których społeczeństwo nie ma żadnego pożytku, tylko ze względu na łączącą ich więź seksualną
1) Tak, bo oczywiście rozwodów w Polsce nie ma i nie będzie. No i jakiego fundowania?! O_o Czyżby ktoś za coś musi płacić? Skoro już ktoś chce wstępować w związek to chyba ma tą decyzję przemyślaną chociaż trochę...
2) Tak, bo małżeństwa się zawiera tylko po to by sobie poruchać, gratuluję głębi postrzegania relacji międzyludzkich.
3) A sympatia, a przywiązanie, a chęć spędzenia reszty życia z jedną tylko osobą to gdzieś się ulotniły przy okazji...
Cytat:Krystyna Pawłowicz: Zjawisko związków jednopłciowych jest sprzeczne z naturą. Projekty są sprzeczne z konstytucją, są szkodliwe, niesprawiedliwe, naruszają zasadę równości, prawo do intymności. Ekshibicjonistycznie pozwalają obnosić w przestrzeni publicznej skłonności seksualne, czym naruszają poczucie estetyki i moralności większości Polaków
1) Mnie zastanawia cały czas co to jest ta "natura". Bo nie produkuje się wtedy nowych obywateli? Skoro człowiek jest częścią natury to to co robi też do niej należy, wiec fail.
2) DAFUQ?! Czyli to że 2 kochające się osoby NIE MOGĄ być razem JEST sprawiedliwe i nie narusza zasady wolności. Aha.
3) Bo poczucie estetyki Józka hodowcy krów jest ważniejsze od szczęścia obojga ludzi. Nie no ok, przecież to jest takie katolickie...
Cytat:Tadeusz Woźniak: Homoseksualizm od wieków uważa się za poważne zepsucie.
Ludzie, nie spieszcie się kochać ludzi, kij z tym, że odchodzą xD Miłość jest zła. Taka psychiczna oczywiście, bo tak to się macie ruchać ile popadnie bo nie będzie miał kto wam na emerytury zaiwaniać.
Cytat:Kazimierz Ziobro: Dekalog jest podstawą dla wszystkich prawników. Tam jest napisane: Nie pożądaj żony bliźniego swego, a nie partnera swego
1) Ten pierwotny biblijny o nie czczeniu żadnych podobizn boga na ziemi? Czy o jakiś inny panu chodzi?
Ad. drugie zdanie: Czyli generalnie męża sąsiadki już można pożądać?



Bwahahahaha!