 |
Skatowała dziecko i jest teraz katechetką Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-06-2013 08:58 | XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Skatowała dziecko i jest teraz katechetką
19 na 19 | I ekspertem MEN, dodam. Najnowsza rzecz, którą żyje sieć: wyborcza.p(*)&utm_campaign=wyborcza#Cuk#CukCiekawa jest opinia pana Etyka (filozof !  : wyborcza.p(*)auczycielki_zabojczyni.html#MTWedług niego: "reakcje w sieci nie mają nic wspólnego z językiem troski, to język nienawiści, rozpoczęło się stadne polowanie, w którym chcemy uczestniczyć" a to najlepsze: "Ta zbrodnia mogła wywołać w tej kobiecie, jej życiu i duchowości gruntowne zmiany. Dziś to może być zupełnie inna osoba z inną filozofią, odrzucająca przemoc jako metodę dochodzenia do celu wychowawczego. Prawdopodobieństwo, że znów dopuści się podobnego czynu, nie jest większe niż to, że dopuści się go ktokolwiek inny" Skąd on to wie ?!? Facet ma problem ze zwykłą logiką ! Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze ! Bo widać, że ma do tego skłonność ! Poza tym, ten babsztyl dalej się znęca nad dziećmi. Ach te filozofy !  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..#46 2 na 2 XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >Pytanie czy oczekuje jakiegokolwiek wybaczenia - ona nie dostrzega problemu w maltretowaniu dziecka, tylko w tym, że za późno się zorientowała, że przesadziła> No tak, tak ale w ostatnim cytacie przyznaje, że zrobiła coś, czego nie potrafi sobie wytłumaczyć, nad czym nie panowała i czego by normalnie nie zrobiła, nawet pomimo zwyrodniałych "metod wychowawczych" jakie wyznawała. Wpadła w szał jak berserker, oderwała jej się klepka.Ale wcześniej regularnie go katowała, czasami przez całą noc. Po prostu dziecko w końcu nie wytrzymało. To jest potwór, którego trzeba było wyeliminować z życia. Po co się roztkliwiać nad jednym potworem kiedy niedługo będzie tak dużo ludzi na ziemi, że zacznie brakować zasobów ?
o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com |
#47 1 na 1 | knx90 (664 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | Kiedyś na tym forum w sygnaturce przeczytałem b. mądrą myśl "Ustępujący, to taki człowiek, który rzucając tygrysowi kotlety, ma nadzieję, że w przyszłości będzie on wegetarianinem" Więc dla mnie temat jest zamknięty. Trzymać ją z dala od ludzi rozsądnych, a zwłaszcza ich dzieci. |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką |
> >Google autorytetem?> >Na tym forum ktoś proponował, żeby wpisać w google hasło "uzdrowienia przez modlitwę". Spróbuj.> Tak, tyle, że w przypadku pijanych księży za kółkiem to suche fakty, działanie na zasadzie tak albo nie. Ksiądz był pijany, albo nie. Jeśli zaś chodzi o uzdrowienia, to dobrze wiemy, że bóg nie istnieje, a do tak zwanych uzdrowień najczęściej dochodzi u zakonnic, które często celowo nie przyznają się do stosowania różnych terapii. Część z tych "uzdrowień" to także samowyleczenia związane z działaniem układu odpornościowego, którego działanie też jeszcze nie do końca poznaliśmy.> Powtórzę pytanie: Google autorytetem? Tylko o to mi chodzi. |
kiryl (2975 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką |
> Google autorytetem?Nie, potężnym źródłem informacji. |
#50 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >Google autorytetem?> Nie, potężnym źródłem informacji.> ... o horoskopach , wróżbach... |
#51 1 na 1 XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >>Google autorytetem?> >Nie, potężnym źródłem informacji.> ... o horoskopach , wróżbach...histeria. Google (czyli net) jest jak biblioteka, w której są mądre i głupie książki. Twój wybór co wybierzesz.
o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką |
> histeria. Google (czyli net) jest jak biblioteka, w której są mądre i głupie książki. Twój wybór co wybierzesz.> o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com... dlatego "wstukaj w google" nie jest żadnym argumentem, tym bardziej na poparcie masowości jakiegoś zjawska q.e.d |
| szarley (54913 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > Nie ma żadnego powodu czy na szczęście obowiązku żeby "wybaczać" występki bo ktoś chce wrócić do społeczeństwa. Jako pracownik Państwowej szkoły, jestem oburzony całą sytuacją.> Państwowej? |
| knx90 (664 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >Nie ma żadnego powodu czy na szczęście obowiązku żeby "wybaczać" występki bo ktoś chce wrócić do społeczeństwa. Jako pracownik Państwowej szkoły, jestem oburzony całą sytuacją.> >> Państwowej?Tak. Jak jest napisane  |
XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >histeria. Google (czyli net) jest jak biblioteka, w której są mądre i głupie książki. Twój wybór co wybierzesz.> > o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com> ... dlatego "wstukaj w google" nie jest żadnym argumentem, tym bardziej na poparcie masowości jakiegoś zjawska> q.e.dAle Ty widzisz tylko jedną stronę medalu.
o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com Mod: Kasuj zbędne cytowania. |
#56 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką |
> Ale Ty widzisz tylko jedną stronę medalu.Pokaż mi tę drugą (trzecią, czwartą....) Jeśli przyjmiemy założenie, że google to jedna wielka biblioteka z wszystkim (!!!), co nie jest bez znaczenia, to argument "wstukałem w google" jest takim samym argumentem jak "czytałem w bibliotece" Już przywoływałem kogoś, kto proponował wstukać w google hasło "uzdrowienie przez modlitwę" Biblioteka nie jest źródłem, jest miejscem udostępniania źródeł, tak jak google. |
#57 1 na 1 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > Jak ktoś po wyroku może wrócić do życia w społeczeństwie,...Skazaniec wychodzi z pudła, ale społeczeństywo sprzed wyroku i po wyroku to już nie to samo społeczeństwo. Podobnie jest z ludźmi: to dlatego mają kłopoty. Co do wybaczania: jednych na to stać, innych - nie. To jak z nadstawianiem prawego policzka, kiedy oberwało się w lewy.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#58 2 na 2 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > ...Bauman nie powinien wykładać myśli lewicowej bo może znów zostać majorem KBW?Kiedy praktyk wykłada myśl można wziąć pod uwagę awans.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
| Sylwek (15472 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką |
> > Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze !Tak, dlatego gdy ktoś się raz oparzył o gorący piec, jest bardziej a nie mniej prawdopodobne, że oparzy się znowu... > Poczekaj, zaraz przyjdzie tu lokalne "kółko filozoficzne", które wyjaśni Ci, że już Hume wykazał, że indukcja jest nieuprawnioną metodą wnioskowania - i w ogóle to nawet jak zakładasz, że jutro wstanie Słońce, to jesteś żałośnie naiwny i filozoficznie nieoczytany, i weź przestań, bo się kompromitujesz.I gdy już skończysz LOLać z "fylozofów", zgodnie z prawem "raz popełnionego czynu" idźże znowu macać gorące piece... |
| Sylwek (15472 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | A mnie jednak żenuje w tej historii właśnie ta nagonka na tę konkretną kobietę i fakt jej pracy w szkole.
SRSLY nie lepiej się zastanowić, że jest ona raczej pouczającym przykładem do czego prowadzi uświęcenie i ochrona "rodziny" jako niezawisłej komórki społecznej, w której dzieci to własność rodziców? |
1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|