 |
Skatowała dziecko i jest teraz katechetką Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-06-2013 08:58 | XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Skatowała dziecko i jest teraz katechetką
19 na 19 | I ekspertem MEN, dodam. Najnowsza rzecz, którą żyje sieć: wyborcza.p(*)&utm_campaign=wyborcza#Cuk#CukCiekawa jest opinia pana Etyka (filozof !  : wyborcza.p(*)auczycielki_zabojczyni.html#MTWedług niego: "reakcje w sieci nie mają nic wspólnego z językiem troski, to język nienawiści, rozpoczęło się stadne polowanie, w którym chcemy uczestniczyć" a to najlepsze: "Ta zbrodnia mogła wywołać w tej kobiecie, jej życiu i duchowości gruntowne zmiany. Dziś to może być zupełnie inna osoba z inną filozofią, odrzucająca przemoc jako metodę dochodzenia do celu wychowawczego. Prawdopodobieństwo, że znów dopuści się podobnego czynu, nie jest większe niż to, że dopuści się go ktokolwiek inny" Skąd on to wie ?!? Facet ma problem ze zwykłą logiką ! Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze ! Bo widać, że ma do tego skłonność ! Poza tym, ten babsztyl dalej się znęca nad dziećmi. Ach te filozofy !  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej..#1 13 na 13 | Ratatoskr (4439 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | W artykule opowiedziana jest tylko historia kilkugodzinnego zakatowania dziecka na śmierć. Ale ta sprawa w latach 80-tych była głośna i informowano wtedy, że to nie był pojedynczy epizod, tylko ta kobieta znęcała się w różny sposób nad swoim dzieckiem przez lata.
I metod raczej nie zmieniła. Ludzie w komentarzach pod artykułem piszą np. o bezwzględnej ciszy na jej lekcjach albo jedynkach za bałagan na stole w pracowni. Zatarcie wyroku czy nie, ale ktoś o takim podejściu zwyczajnie nie powinien uczyć dzieci. |
#2 7 na 9 | Ojciec Ateusz (9201 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > "Prawdopodobieństwo, że znów dopuści się podobnego czynu, nie jest większe niż to, że dopuści się go ktokolwiek inny" > Skąd on to wie ?!? Facet ma problem ze zwykłą logiką ! > Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze !
Poczekaj, zaraz przyjdzie tu lokalne "kółko filozoficzne", które wyjaśni Ci, że już Hume wykazał, że indukcja jest nieuprawnioną metodą wnioskowania - i w ogóle to nawet jak zakładasz, że jutro wstanie Słońce, to jesteś żałośnie naiwny i filozoficznie nieoczytany, i weź przestań, bo się kompromitujesz. |
#3 5 na 5 | Konowal (6291 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | Może i się zmieniła i może odpokutowała swoje czyny, ale z dziećmi nie powinna pracować
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#4 4 na 4 | Olek Mularski (3178 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > I ekspertem MEN, dodam.> Najnowsza rzecz, którą żyje sieć:> wyborcza.p(*)&utm_campaign=wyborcza#Cuk#CukRzeczywiście mamy do czynienia ze sprawą wręcz precedensową. Podobnej nigdy wcześniej nie było. > Ciekawa jest opinia pana Etyka (filozof ! :> wyborcza.p(*)auczycielki_zabojczyni.html#MT> Według niego: "reakcje w sieci nie mają nic wspólnego z językiem troski, to język nienawiści,rozpoczęło się stadne polowanie, w którym chcemy uczestniczyć"> a to najlepsze:> "Ta zbrodnia mogła wywołać w tej kobiecie, jej życiu i duchowości gruntowne zmiany. Dziś to może być zupełnie inna osoba z inną filozofią, odrzucająca przemoc jako metodę dochodzenia do celu wychowawczego. Prawdopodobieństwo, że znów dopuści się podobnego czynu, nie jest większe niż to, że dopuści się go ktokolwiek inny"Taką opinię powinien móc wystawić jedynie biegły psycholog lub lekarz psychiatra. > Skąd on to wie ?!? Facet ma problem ze zwykłą logiką ! Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze ! Bo widać, że ma do tego skłonność !To akurat wcale nie jest takie pewne. Jeśli osoba ta nie ma żadnych zaburzeń psychicznych i nie jest zdemoralizowana (tu na niekorzyść sprawczyni przemawia jej głęboka religijność), to w czasie pobytu w więzieniu mogła rzeczywiście się zresocjalizować i dojść do wniosku, że przemoc nie jest rozwiązaniem tego typu problemów. Nie mniej nie jest to pewne, w związku z czym, biorąc również pod uwagę charakter przestępstwa powinna otrzymać dożywotni zakaz pracy z dziećmi. > Poza tym, ten babsztyl dalej się znęca nad dziećmi.Tak i to ze szczególnym okrucieństwem poprzez indoktrynację religijną. |
#5 4 na 4 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką |
> Ach te filozofy !  Ach te dziennikarzyny !!!!! Od kilku dni nie ustaje "wzmożenie" patriotyczno-narodowe wśród tzw. dziennikarzy niepokornych. Ileż to uroczych głupot ponawypisywali Terlikowski , Ziemkiewicz , Karnowscy , Zawisza et conhortas o Zygmuncie Baumanie. Jaki to on be , jaki to on upiór przeszłości, dlatego , bo 60 lat temu był agitatorem komunistycznym. Ciekawe , czy uniosą się teraz świętym gniewem wobec morderczyni zatrudnionej jako katechetka. Zatarcie kary nie ma nic do rzeczy - ta osoba nie MOŻE pracować z dziećmi .
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#6 7 na 7 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >Poza tym, ten babsztyl dalej się znęca nad dziećmi.Ach te filozofy !  << Przeczytałem wszystko, co na temat tego potwora pojawiło się w sieci i nie jestem w stanie racjonalnie podejść do tego. Ani spokojnie spać. Chciało by się złapać batoga i pogonić babsztyla, aż babsztyl padł by trupem. Wywaliło mój bezpiecznik humanizmu.  |
#7 1 na 1 XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | |
| Konowal (6291 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > Ileż to uroczych głupot ponawypisywali> Terlikowski , Ziemkiewicz , Karnowscy , Zawisza et conhortas> o Zygmuncie Baumanie. Jaki to on be , jaki to on upiór przeszłości,> dlatego , bo 60 lat temu był agitatorem komunistycznym.On nim nie był tylko jest wpolityce.(*)nnicki-mowiac-ze-to-jest-wojna
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn |
#9 1 na 1 | worek kości (2937 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | >Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze !
Skąd wiesz?
bembergiem w berg |
#10 14 na 16 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze !> Skąd wiesz?Na podstawie obserwacji. Drastyczny przykład , niestety prawdziwy. Ks.Wiesław Maciąg,proboszcz parafii w Chojnicach , zginął 13.06.2013. Był to wypadek samochodowy . Ksiądz kierował autem w stanie upojenia alkoholowego ( badania krwi wykazały 2.02. prom alk. ). Doprowadził do wypadku czołowego po zjechaniu na pas ruchu dla przeciwnego kierunku. Zabił 22-letniego Dawida J. Wielokrotnie wcześniej miał problemy z prawem. Był recydywista alkoholowym. 2001 - uciekł z miejsca kolizji , ponieważ był wtedy kapelanem miejscowej policji , nic mu nie zrobiono. 2005 - staranował VW Golfa. Sprawę zatuszowano bez badania stanu trzeźwości , wystawiając mandat. 2006 - miał 2.09 prom. alk.. Wypadek , w którym doprowadził do zderzenia z samochodem Volvo. Dostał grzywnę i 4 lata zakazu prowadzenia samochodów. 2012 12/13 grud. spędził noc w areszcie, za awanturnictwo z policjantami. Proces w tej sprawie miał się zacząć 17.VI. tego roku. Kuria biskupia wiele lat tuszowała wybryki alkoholika-kierowcy. Mało Tobie - będziesz trollował jak Marek W. ???
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#11 15 na 15 | Meretseger (61860 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | |
XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | > >Jeśli ktoś popełnił jakiś czyn, to prawdopodobieństwo że znowu to zrobi jest większe, a nie mniejsze !> Skąd wiesz?z rachunku prawdopodobieństwa
o wierze w audio: xyzpawel.blogspot.com |
#13 4 na 4 XYZPawel (1001 punktów) (zablokowany) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | |
#14 4 na 4 | Fizyk (17637 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | |
#15 5 na 5 | Dariusz Jamrozowicz (2363 punktów) | Odp: Skatowała dziecko i jest teraz katechetką | Niestety, na poparcie swojej tezy opisujesz jeden przypadek. Taka generalizacja do niczego nie prowadzi. Na dodatek atakujesz swojego interlokutora personalnie podkreślając to trzema pytajnikami. Słaba argumentacja. Byłoby lepiej, gdybyś przytoczył jakieś dane, ale podejrzewam, że ich nie masz. _ |
1 2 3 4 5 6 7 8 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|