Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pytanie do Ateistów

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
11-05-2014 23:05Rafał At Fakir (15 punktów)
(zablokowany)
Pytanie do Ateistów
Czy chciałbyś/chciałabyś aby Bóg istniał?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 Dalej..
#31
17-05-2014 18:20
 Ocena 1 na 1
dekatio (3 punktów)Odp: Pytanie do Ateistów
>Czy chciałbyś/chciałabyś aby Bóg istniał?

A chcialbys dwom Panom sluzyc w tym samym czasie ?

Rafał At Fakir (15 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi dekatio
>>Czy chciałbyś/chciałabyś aby Bóg istniał?
>A chcialbys dwom Panom sluzyc w tym samym czasie ?

Napisz proszę o jakich dwóch "Panach" wspomniałeś?

dekatio (3 punktów)Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Rafał At Fakir
O Panie X i Y , którzy potrzebuje Ciebie jako niewolnika w tym samym czasie do pracy ...


>>>Czy chciałbyś/chciałabyś aby Bóg istniał?
>>A chcialbys dwom Panom sluzyc w tym samym czasie ?
>Napisz proszę o jakich dwóch "Panach" wspomniałeś?
>

#34
17-05-2014 19:02
 Ocena-2 na 2
Rafał At Fakir (15 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi dekatio
>O Panie X i Y , którzy potrzebuje Ciebie jako niewolnika w tym samym czasie do pracy ...

Pan X i Y mają nad sobą troszkę większego od nich Pana, Pana który swym niewolnikom oddaje się sam w niewolę. Jednak w Miłości Wszystko Jest Wolnością.

#35
17-05-2014 19:06
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Rafał At Fakir

>Jakimi cechami wyróżniają się owi Bogowie że byłabyś skłonna zawrzeć z nimi znajomość?
Są uczciwi, empatyczni, chętni do pomocy, niczym nie grożą i nie szantażują "pójdziesz do piekła, jeśli nie będziesz mnie czcić". O, taka Taweret, na przykład.

#36
17-05-2014 19:10
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Rafał At Fakir

>Świetnie, bo jestem przekonany że Bóg wymiecie wszystkie katowskie koterie miotłą unicestwienia. Może więc warto uwierzyć w istnienie takiego Boga?
Doprawdy? A kiedy on zamierza to zrobić? Bo jest coraz gorzej, a miotły ani widu, ani słychu i wcale się nie zanosi na jakiekolwiek wymiatanie.

Rafał At Fakir (15 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Meretseger
>>Jakimi cechami wyróżniają się owi Bogowie że byłabyś skłonna zawrzeć z nimi znajomość?
>Są uczciwi, empatyczni, chętni do pomocy, niczym nie grożą i nie szantażują "pójdziesz do piekła, jeśli nie będziesz mnie czcić". O, taka Taweret, na przykład.

Bóg w Którego wierzę, wyróżnia się właśnie takimi cechami jakie opisałaś

Rafał At Fakir (15 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Meretseger
>>Świetnie, bo jestem przekonany że Bóg wymiecie wszystkie katowskie koterie miotłą unicestwienia. Może więc warto uwierzyć w istnienie takiego Boga?
>Doprawdy? A kiedy on zamierza to zrobić? Bo jest coraz gorzej, a miotły ani widu, ani słychu i wcale się nie zanosi na jakiekolwiek wymiatanie.

Pozory lubią mylić

#39
17-05-2014 19:26
 Ocena 1 na 1
Meretseger (61860 punktów)Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Rafał At Fakir
Powiedz mi jego imię.

#40
17-05-2014 19:35
 Ocena-3 na 3
Rafał At Fakir (15 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Meretseger
>Powiedz mi jego imię.

Najwyższy
Bezimienny Wieloimienny Jednoosobowy Wieloosobowy
Istniejący Nieistniejący
Najwyższy


#41
17-05-2014 19:50
 Ocena 4 na 4
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Rafał At Fakir
>>Powiedz mi jego imię.
>
Najwyższy
>Bezimienny Wieloimienny Jednoosobowy Wieloosobowy
>Istniejący Nieistniejący
>Najwyższy

>

Czyli standard

Rafał At Fakir (15 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi rafal73

>Czyli standard

Czyli mam rozumieć że standardem jest wiara w Zbawienie Wszystkich Istot? Dobrze Cię zrozumiałem? Jeśli tak to wypada się tylko cieszyć

rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Rafał At Fakir
>>Czyli standard
>Czyli mam rozumieć że standardem jest wiara w Zbawienie Wszystkich Istot? Dobrze Cię zrozumiałem? Jeśli tak to wypada się tylko cieszyć
>
Aod kogo/czego Twoj bog musi wszystkich zbawic? Istnieje jakies niebezpieczenstwo po smierci, przed ktorym Twoj bog musi wszystkich uchronic?

Rafał At Fakir (15 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi rafal73

>Aod kogo/czego Twoj bog musi wszystkich zbawic? Istnieje jakies niebezpieczenstwo po smierci, przed ktorym Twoj bog musi wszystkich uchronic?

Od samego Początku nie było żadnego niebezpieczeństwa, cieszę się że Twoja inteligencja pozwala Ci to dojrzeć. Nie było tego niebezpieczeństwa ponieważ Czas jest Złudzeniem. A więc również Śmierć jako atrybut nierozerwalnie związany z Czasem jest Złudzeniem. Obawiam się że nie zrozumiesz.

Ale myślę że zrozumiesz to:

Powszechne Zbawienie to Uwolnienie Od Powszechnego Cierpienia.
Powszechne Zbawienie to Uwolnienie Od Powszechnej Niewiedzy.
Powszechne Zbawienie to Zjednoczenie Wszystkiego w Niezniszczalnej Miłości.

#45
17-05-2014 20:29
 Ocena 3 na 3
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Pytanie do Ateistów
W odpowiedzi Rafał At Fakir

>Od samego Początku nie było żadnego niebezpieczeństwa, cieszę się że Twoja inteligencja pozwala Ci to dojrzeć. Nie było tego niebezpieczeństwa ponieważ Czas jest Złudzeniem. A więc również Śmierć jako atrybut nierozerwalnie związany z Czasem jest Złudzeniem. Obawiam się że nie zrozumiesz.

Widzę, że uwielbiasz Wielkie Litery

>Ale myślę że zrozumiesz to:
>Powszechne Zbawienie to Uwolnienie Od Powszechnego Cierpienia.

Żeby od czegoś uwolnić trzeba najpierw to coś stworzyć. Jeśli to coś zostało przez kogoś stworzone to równie dobrze ten ktoś mógłby (jeśli by tylko chciał) zaniechać stworzenia tego czegoś.

>Powszechne Zbawienie to Uwolnienie Od Powszechnej Niewiedzy.

Czyli tam gdzie jest miejsce tego zbawienia panuje Powszechna Wiedza?

>Powszechne Zbawienie to Zjednoczenie Wszystkiego w Niezniszczalnej Miłości.

Czyli w niebie nawet Żyd kocha Hitlera?

1 2 3 4 5 6 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365