> Zachwyt na ludzką madrością dawno mam za sobą, im dłużej> ją analizuję widzę nieudolność ludzi, którzy nie potrafią> zapewnić ludzkości podstawowych potrzeb nie mówiąc o> pokoju, dobrobycie czy choćby zdrowia czy pracy.Po pierwsze zdaje się wg Ciebie człowiek jest dziełem Boga, prawda? Nie podzielam Twojego pesymizmu Markusie. Czasem starszy nie równa się mądrzejszy, a za takiego jak mniemam chcesz tu uchodzić. Człowiek tak już ma, że się rozwija - jeden dostosowuje się szybciej, drugi wolniej. Może pora w pokorze zakakceptować fakt, że człowiek jest istotą omylną, impulsywną, kieruje isę emocjami, czasem jest bardzo krótkowzroczny.. a czasem daleko?  Miłego dnia!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |