 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-03-2015 23:57 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Seria użytkownika pixel.
2 na 6 | Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami, informacja szczególnie dla Pana Bogusławskiego, który wytykał mi www.racjonalista.pl/forum.php/s,658588#w660763 , że mam tak dużo minusów: Seria od użytkownika; pixel, czas strzelania 1 minuta, ilość oddanych strzałów 10. dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 Tak Panie Bogusławski ................................................"najbardziej sprawiedliwym sędzią jest ogół naszych czytelników.", a szczególnie ci szybkostrzelni.......... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#61 5 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Nie jest Pan mną, wiem jakie są moje intencjeSą różne intencje - świadome, podświadome i te wynikające z opacznie zinterpretowanych pobudek lub celów, które chce się we własnym życiu realizować. Osobiście powiedziałbym nieco inażczej niż Andrzej.51 i bardziej bezpośrednio: Twoją intencją jest zasianie fałszywej idei Bezinteresownej Miłości; iż jest korzystna, że w ogóle istnieje. Na niej opierasz swoje posłannictwo i sens działania. W mojej ocenie całkowicie błędnie, tak myśląc tylko błądzimy jak dzieci we mgle, a na domiar złego zbieramy od większości osób wokół bęcki. Ty jednak uważasz inaczej, dobrze Ci z bęckami - ok, pozostańmy zatem przy swoich zdaniach i robmy swoje. Przyszłość i tak wszystko zweryfikuje. > Nie odczytuję postów, które obrażają. Nie mam najmniejszego problemu z odpowiedzią na pytania Andrzeja,> ale najpierw musi zrozumieć, że rozmówcę należy szanować."Z tym "brakiem najmniejszego problemu" czytając Twoje posty na początku dośc dokładnie, a teraz wyrywkowo - konsekwentnie utwierdziłeś mnie w przekoniau, by w to wątpić. W kwestii szacunku - moje zdanie w tej materii znasz. Nie zapracowałeś sobie tutaj na niczyj szacunek i taka prawda. > >Tylko tak dalej, Sławku.> Oczywiście będę nadal bardzo konsekwentny, SZACUNEK przede wszystkim.Alleluja i do przodu zatem! Może jedna mała podpowiedź: dobrze czasem zacząć od siebie, dopiero później wymagać. > Odpowiedziałem Szarlejowi, ale zamilkł...Widocznie nie uważał, by kontynuowanie rozmowy z Tobą miało dla niego sens. > Gdy zrozumiesz co to jest SZACUNEK> będziesz wiedział, że nie ma podziału na podstawowy i większy...Po pierwsze szacunek to nie kwestia rozumienia, ale umiejętności żywienia go wobec siebie i innych oraz wiedzy, jakie korzyści daje. Po drugie niejeden na naszej cudnej planecie pełnej barw i odcieni widział świat czarno biało, nie jest to dla mnie żadną nowością. Serdecznosci!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#62 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Odpowiedziałem Szarlejowi, ale zamilkł...> www.racjonalista.pl/forum.php/s,647586#w650856A cóż miał na takie dictum odpowiedzieć? I po co odpowiadać skoro sam się przyznajesz, że nie czytasz Wybacz Duchu, ale trudno jest mni polemizować ze sloganami : > ( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.To tylko slogan, w dodatku pozbawiony elementarnego sensu |
#63 -1 na 7 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Są różne intencje - świadome, podświadomeGłębokość Twojej wiedzy poraża: pl.wikipedia.org/wiki/Intencja> Przyszłość i tak wszystko zweryfikuje.Można mieć tylko taką nadzieję. > >Nie mam najmniejszego problemu z odpowiedzią na pytania Andrzeja,> utwierdziłeś mnie w przekoniau, by w to wątpić.Wątp. > Nie zapracowałeś sobie tutaj na niczyj szacunek i taka prawda.Miło, że znów wypowiadasz się tutaj za wszystkich, ale taka Twoja "prawda". > Może jedna mała podpowiedź: dobrze czasem zacząć od siebie, dopiero później wymagać.Tak, pisałem już tutaj o tym, zacząłem od siebie, nie jestem nauczycielem, który pisze o ateistach modlących się do Boga, podświadomych intencjach, podziałach Szacunku na podstawowy i większy itd.... i co najważniejsze nie rozdaję bęcków co jest tutaj podstawową działalnością niektórych "nauczycieli - mentorów". > > Gdy zrozumiesz co to jest SZACUNEK będziesz wiedział, że nie ma podziału na podstawowy i większy...> Po pierwsze szacunek to nie kwestia rozumienia, ale umiejętności żywienia go wobec siebie i innych oraz wiedzy, jakie korzyści daje.Po pierwsze szacunek to kwestia rozumienia, bez zrozumienia co to jest SZACUNEK, jego żywienie pozostawia wiele do życzenia. > Po drugie niejeden na naszej cudnej planecie pełnej barw i odcieni widział świat czarno biało, nie jest to dla mnie żadną nowością.Dla mnie też, na forum jest kilku takich, łatwo ich rozpoznać; rozdają bęcki, widzą tylko swoją "prawdę" i "rację" i nie ma z nimi dyskusji..., cechuje ich arogancja, buta, pycha, szyderstwo i ignorancja..., ta jest najgorsza, z ignorantami nie ma dialogu, są pyskówki, bęcki, szyderstwa, cynizm... > Serdecznosci!Serdeczności z wykrzyknikiem?..., mocne!, Dziękuję i wzajemnie - Serdeczności.  (Edytowane; he, he... potwierdzenie? - godzina 11:55, wypowiedzi 1155 )
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#64 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Głębokość Twojej wiedzy poraża:> pl.wikipedia.org/wiki/IntencjaJak zwykle, gdy trwoga to dyskredytowanie (patrz ostatni akapit tego wpisu) + szermierka Wikipedią (widać dla Ciebie to kolejna wyrocznia, tudzież autorytet po Bogu "znaków"). > >Nie zapracowałeś sobie tutaj na niczyj szacunek i taka prawda.> Miło, że znów wypowiadasz się tutaj za wszystkich, ale taka Twoja "prawda".Kto ma oczy niechaj patrzy na działalnosć na fR Ducha Prawdy vel kol. Sławka (jeśli już tracić na to czas). Jeśli jest inaczej i na szacunek zapracowałeś - wskaż kogoś, kto go żywi do Ciebie. Teoretycznie nie powinno być absolutnie żadnego problemu. Wyczuwam jednak, że zmierzasz do innej myśli: wszyscy tutaj to ignoranci (cyt. "cechuje ich arogancja, buta, pycha, szyderstwo i ignorancja") i tak cennych wartości jakie niesie Religia Prawdy owi rozumowi słabeusze pojąć nijak nie mogą  > >Może jedna mała podpowiedź: dobrze czasem zacząć od siebie, dopiero później wymagać.> Tak, pisałem już tutaj o tym, zacząłem od siebiePrzepraszam Cię, ale jakoś po Tobie nie widać. > nie jestem nauczycielem, który pisze o ateistach modlących się do Boga> podświadomych intencjach podziałach Szacunku na podstawowy i większy itd....Tak, ja zawsze byłem tego samego zdania - w ewidentny sposób się różnimy. > i co najważniejsze nie rozdaję bęcków co jest tutaj podstawową> działalnością niektórych "nauczycieli - mentorów".Poczytaj sobie Nietzsche'go, celnie zdjagnozował co na temat takich osób można powiedzieć. > Dla mnie też, na forum jest kilku takich, łatwo ich rozpoznać; rozdają> bęcki, widzą tylko swoją "prawdę" i "rację" i nie ma z nimi dyskusji...Bardzo chętnie dyskutuję z ciekawymi ludźmi, których merytorczne argumenty można zweryfikować i obszar ich zainteresowań leży poza nimi samymi, oraz ich własną wyobraźnią. Na stronach tego Portalu od 2.5 roku zapisano wiele takich dających satysfakcję dyskusji, w których brałem udział. Jeśli chcesz, to poszukasz i znajdziesz. > cechuje ich arogancja, buta, pycha, szyderstwo i ignorancja> ..., ta jest najgorsza, z ignorantami nie ma dialogu, są pyskówki,> bęcki, szyderstwa, cynizm...Twoje obrzydzanie sobie interlokutorów po kolei - nie ja pierwszy, zapewnie nie ostatni - jest urocze i zarazem smutne. Na tym naszą dzisiejszą próbę rozmowy chcę zakończyć. Ciągnięcie tych gadek nie ma zbytniego sensu, co gorsza nigdy nie miało.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | Dla Ciebie slogan, dla mnie dewiza życiowa.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#66 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > he, he... potwierdzenie? - godzina 11:55, wypowiedzi 1155Czy poniższe to też potwierdzenie / anty-zbieg okoliczności? Duch Prawdy do farmera 01.04.2015, 14:27 (nota bene 1 kwietnia): "(..) to razem 77 osób..., dwie kosy, które już ostatecznie powinny obudzić Cię ze snu..."W odpowiedzi Jacek Głodzik 08.04.2015, 15:25.: Cytat:77 symbolizuje wielość, praktycznie nieskończoność (Mt 18,22) (sic! - tu 2x pomyśl jakim wyrzutkiem możesz się stać w przyszłości) Z inych znaczeń to liczba atomowa irydu: bardzo ciężki pierwiastek jak osobowość pewnych ludzi, odporny na działanie wszelkich rozpuszczalników i odczynników, odporniejszy nawet na takie odczynniki które atakują i rozkładają platynę czy złoto. Iryd łatwo tworzy związki kompleksowe z różnymi cząstkami i związkami typu ligandy (podstawniki). Innymi słowy klei się bezmyślnie do różnych formuł i znaczeń. Być odpornym, wręcz teflonowym na cudzą, nawet najsilniej uzasadnioną argumentację. Kto ma oczy niechaj czyta, kto ma rozum niech go używa.
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#67 -3 na 5 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > "(..) to razem 77 osób..., dwie kosy, które już ostatecznie powinny obudzić Cię ze snu..."W odpowiedzi Jacek Głodzik: Cytat: 77 symbolizuje wielość, praktycznie nieskończoność (Mt 18,22) (sic! - tu 2x pomyśl jakim wyrzutkiem możesz się stać w przyszłości) Z inych znaczeń to liczba atomowa irydu: bardzo ciężki pierwiastek jak osobowość pewnych ludzi, "Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż 7 razy, lecz aż 77 razy." 77 osób zabił Breivik 22 lipca 2011 roku..., dwa lata wcześniej 22 lipca 2009 roku ma miejsce najdłuższe całkowite zaćmienie Słońca w XXI wieku. W XX wieku 22 lipca Święto "Odrodzenia" Polski... Polska Mesjaszem Narodów... Z Polski wyjdzie myśl, która zmieni świat... BÓG JEST ŚWIATŁOŚCIĄ, Energią, z której powstaje cała materia. Umysły bez Światła, które jest Boską Prawdą są ślepe. Gdy ślepy ślepego prowadzi obaj w dół wpadną... 777 lat "żył" Lamech, ojciec Noego... 777, trzy kosy - to drugie ostrzeżenie, że wszyscy umrą ("zginą w Potopie"), jeśli nie zaczniemy dbać o Ziemię. Obecnie nadszedł czas biblijnej alegorii, codziennie bezpowrotnie giną gatunki roślin i zwierząt..., zagłada człowieka zbliża się..., przeludnienie stało się faktem, została przekroczona liczba krytyczna 6969696969 osób, co odczytujemy z liczby 969 "najdłużej żyjącego" Metuszelacha 969 lat, ojca Lamecha 777 lat i z liczby TAO 69 = ŻYCIE..., ODWRÓCONE tao 96 = ŚMIERĆ, 10 kwietnia 2010, w 100 dniu roku w wypadku\ zamachu? ginie 96 osób... POLSKA MESJASZEM NARODÓW... z Polski wyjdzie MYŚL......, ktoś na Forum napisał, że jestem medium Boga... > Kto ma oczy niechaj czyta, kto ma rozum niech go używa. Są rzeczy na NIEBIE i ZIEMI, o których nie śniło się racjonalistom... ( Dzisiaj jest 9 kwietnia 2015, w przededniu 5 Rocznicy......... DUCH PRAWDY - ŚWIETLISTY POSŁANIEC )
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#68 3 na 3 | pawel_wr (4297 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | Podziwiam Ciebie. Czy Ty długo możesz pisać aż tak absurdalne posty ?!?!?!?!
Pogrążony w wierze odrzuca rozum. |
#69 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | |
#70 5 na 5 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > POLSKA MESJASZEM NARODÓW... z Polski wyjdzie MYŚL ktoś na Forum napisał,> że jestem medium BogaSwoją drogą ciekawe, czy wiesz w ilu narodach figuruje legenda o posłańcu / zbawicielu. Niestety nie jesteśmy jako Polacy wyjątkiem. > DUCH PRAWDY - ŚWIETLISTY POSŁANIECŚwietlisty posłaniec - iryd, 77 to liczba atomowa irydu: bardzo ciężki pierwiastek jak osobowość pewnych ludzi, odporny na działanie wszelkich rozpuszczalników i odczynników, odporniejszy nawet na takie odczynniki które atakują i rozkładają platynę czy złoto. Iryd łatwo tworzy związki kompleksowe z różnymi cząstkami i związkami typu ligandy (podstawniki). Innymi słowy klei się bezmyślnie do różnych formuł i znaczeń. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
| Duch Prawdy (14787 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Swoją drogą ciekawe, czy wiesz w ilu narodach figuruje legenda o posłańcu / zbawicielu.Oczywiście, wierzę, że Bóg przysyła Świetlistych Posłańców we wszystkich Narodach, wzmianki o tym są w wielu wierzeniach, np tu: pl.wikipedia.org/wiki/Zaratusztrianizm#Mesjanizmalbo tu: www.religi(*)tatni-gnostycy,22,article.htmlitd., wymieniać można by długo. > Niestety nie jesteśmy jako Polacy wyjątkiem.Stety, stety, to może świadczyć o tym, że Duch Boży jest obecny w Sercu\Umyśle człowieka, tylko trzeba Go w sobie Obudzić. > > DUCH PRAWDY - ŚWIETLISTY POSŁANIEC
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#72 4 na 4 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | Wszystko, co tu piszesz jest kwestią Twojej wiary i fantazji, a z nimi racjonalnej dyskusji nie ma. Zresztą po co dyskutować? Każda próba rozmowy tylko karmi Twoje fantazje. Bywaj zdrów Sławku!
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#73 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Dla Ciebie slogan, dla mnie dewiza życiowa.Setki tysięcy osób żyje nadzieją, że ich slogany zapracują w życiu innych, a przez to nadadzą ich własnemu życiu sens (w tej kolejnosci). Jest to bardzo popularny schemat, pasujący zwłaszcza do wszelkiej maści altruistycznych głosicieli, siewców, ewangelizatorów i zbawicieli którzy tylko wzbudzają kontrowersje, niepokój i nieufność. Niewielu natomiast odnajduje w swoim życiu sensowną dewizę życiową, która bez reklam i fajerwerków kształtuje zdrowo ich życie, wolne od abberracji i wysiłku skazanego na marne. Wtedy inni zbliżają się do nich odruchowo, ciekawi jak oni to robią i ciekawi spokoju ich ducha. Zbliżają się, aby czegoś się m.in. nauczyć, a później odwdzięczyć. Naprawdę niewiele jest takich osób... a chciałoby się, aby było ich wiecej  Pozdrowienia PS skierowane do szarleya: taką osobą jesteś Ty 
Kiedy każdy pomysł zaczyna ci się wydawać genialny - dopij wódkę i idź spać |
#74 2 na 2 | szarley (54913 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | Dziękuję, to bardzo miłe... |
#75 2 na 2 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|