 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-03-2015 23:57 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Seria użytkownika pixel.
2 na 6 | Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami, informacja szczególnie dla Pana Bogusławskiego, który wytykał mi www.racjonalista.pl/forum.php/s,658588#w660763 , że mam tak dużo minusów: Seria od użytkownika; pixel, czas strzelania 1 minuta, ilość oddanych strzałów 10. dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum 72223 Tak Panie Bogusławski ................................................"najbardziej sprawiedliwym sędzią jest ogół naszych czytelników.", a szczególnie ci szybkostrzelni.......... | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#1 7 na 7 | Mariusz Agnosiewicz (moderator) | Odp: Seria użytkownika pixel. | Strzelanie minusami jak serią z karabinu to są żenujące zachowania na tym forum, zwłaszcza, że użytkownik dopiero co się zarejestrował. Jeśli będą tutaj wojny na punkty zamiast używania tej opcji do jakichś przemyślanych ocen - zaczną się reakcje moderacji. |
#2 4 na 4 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Strzelanie minusami jak serią z karabinu to są żenujące zachowania na tym forum, zwłaszcza, że użytkownik dopiero co się zarejestrował. Jeśli będą tutaj wojny na punkty zamiast używania tej opcji do jakichś przemyślanych ocen - zaczną się reakcje moderacji.Szkoda bo ja dostałem serie plusów od PIXELA......dziwne? Nie znam gościa/gościówki. Kabaret jak ta lala się robi. Kiedyś....tak kiedyś to by......ale nie, teraz jest styl ORMO ale on nie działa. I do beki. |
#3 1 na 5 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | |
#4 4 na 4 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > zaczną się reakcje moderacji.Czekam. Zgłaszałem Ducha Prawdy do moderacji. Bez odzewu. Nawet w tym wątku mnie szkaluje. |
#5 5 na 5 | farmer (22440 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Serie użytkownika farmer:To już kolejny raz. Znów zgłaszam do moderacji. |
#6 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52279 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | . > Strzelanie minusami jak serią z karabinu to są żenujące zachowania na tym forum,Zgoda, ale to stara metoda. > zwłaszcza, że użytkownik dopiero co się zarejestrował.Pan Duch Prawdy zarejestrował się 2014-11-25 i wypisuje tu większość tekstów, również w moim odbiorze, tylko kwalifikujących do zminusowania, o ile nie do zbanowania. > Jeśli będą tutaj wojny na punkty zamiast używania tej opcji do jakichś przemyślanych ocen - zaczną się reakcje moderacji.To może należałoby przyjrzeć się seriom minusów "za nielubienie" pana Ducha Prawdy, chyba że On ma jakieś specjalne przywileje moderacji. Jestem już starym uczestnikiem naszego forum i mogę stwierdzić, że od ośmiu lat masowe (przez większość forumowiczów) minusowanie jakiegoś uczestnika bardzo rzadko (prawie wcale) bez merytorycznych przyczyn. Pozdrawiam. @@@ . |
#7 3 na 5 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > >zwłaszcza, że użytkownik dopiero co się zarejestrował.> Pan Duch Prawdy zarejestrował się 2014-11-25Naucz się Pan w końcu czytać ze zrozumieniem, moderatorowi chodzi o użytkownika pixel.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#8 4 na 4 | Andrzej Bogusławski (52279 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | . >Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami, informacja szczególnie dla Pana Bogusławskiego, który wytykał mi, że mam tak dużo minusów: To co Panu wytykam, to potrafię komunikatywnie wyrazić i jestem zrozumiany przez większość czytelników. Uważam, tak jak spora grupa czytelników - o ile nie większość - że bzdury Pan tu wypisuje i część z nich minusem wyraża negatywną ocenę Pańskich tekstów, a tyle Pan ich wypisuje, że można i seryjnie Pana minusować. (W moim odbiorze nasi czytelnicy są niezwykle łaskawi dla Pana, a więc minusów Panu nie wytykam tylko pokazuję tutejszy odbiór Pańskich bzdur.)
>Tak Panie Bogusławski ........................................" najbardziej sprawiedliwym sędzią jest ogół naszych czytelników.", Tak, Panie Duchu Prawdy - nikt nas nie skompromituje bardziej niż uczynimy to sami, a najbardziej sprawiedliwym sędzią jest ogół naszych czytelników.
> a szczególnie ci szybkostrzelni.......... Jak rozumiem, to o szybkostrzelnych, to Pan mówi o sobie w stosunku do mnie? Uważam, że przy 90% Pańskich wypowiedzi powinienem kliknąć minusa i co? Ile minusów w swojej tu karierze otrzymał Pan od Bogusławskiego?
@@@ . |
#9 6 na 6 | Andrzej Bogusławski (52279 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | . Pan Duch Prawdy zarejestrował się 2014-11-25> Naucz się Pan w końcu czytać ze zrozumieniem, moderatorowi chodzi o użytkownika pixel.A mnie bardziej chodzi o użytkownika Duch Prawdy, gdyż bardziej tu miesza. Widocznie pan Pixel jest bardziej inteligentny i nauczył się szybciej czytać ze zrozumieniem, skoro klika Panu minusy, a moderator to sam pisać potrafi i to bardzo dobrze. Wydaje mi się, iż Pańskie podpórki nie są mu konieczne. @@@ . |
#10 -4 na 4 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > >Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami, informacja szczególnie dla Pana Bogusławskiego, który wytykał mi, że mam tak dużo minusów:> bzdury Pan tu wypisuje> tyle Pan ich wypisuje, że można i seryjnie Pana minusować.> minusów Panu nie wytykam... www.racjonalista.pl/forum.php/s,658588#w660763> tylko pokazuję tutejszy odbiór Pańskich bzdur........................................................ Nic Pan na tym forum nie reprezentuje oprócz bzdur, które pisze i ataków na adwersarza. Nie będę się kopał z koniem.................... Koniec.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#11 4 na 4 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | Racjonalnie jest nie zwracać uwagi na minusy i plusy.
Jaskinia Trolli, mój dom, odwiedź mnie i nakarm trolla. |
#12 -1 na 5 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | > Racjonalnie jest nie zwracać uwagi na minusy i plusy.  Oczywiście, informacja jest tylko dla forumowiczów, że takie seryjne ataki na użytkowników są, ale Pan Bogusławski, farmer, pixel i im podobni wiedzą, że to merytoryczne ataki........................... bo ostrzeliwani oczywiście wypisują bzdury................, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ( myślenia...) tyle w temacie. (Edytowane - widzę farmer, że regulamin już pozwala Ci na kolejne minusy...  prowadzisz zdecydowanie, już -138, co mnie szczególnie cieszy, zważywszy na merytoryczność Twoich komentarzy na forum, każdy może poczytać...)
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#13 3 na 3 | Marcin Trollosiewicz (1120 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | Jaki cel ma wklejanie informacji, że ktoś mi dał minusa? To jakieś dziwne żalenie się, próba zwrócenia na siebie uwagi "zobaczcie, ten taki nie taki daje MI minusy, nie można tak robić, bo ja jestem racjonalistą jedynie słusznym, wiecie co z nim zrobić". I już mamy spinkę i walkę o tzw. byle gówno...
Jaskinia Trolli, mój dom, odwiedź mnie i nakarm trolla. |
#14 -1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Seria użytkownika pixel. | Absolutnie nie żalenie, farmer to użytkownik, który szczególnie często strzela i sam prosił bym umieszczał na forum informacje, ile minusów od kogo dostaję...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#15 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52279 punktów) | Odp: Serio o użytkowniku Duch Prawdy.. | . > Nic Pan na tym forum nie reprezentuje oprócz bzdur, które pisze i ataków na adwersarza.Zapewne tak i paru Pańskich popleczników, stawiających "seryjnie" Panu plusy z tym się zgodzi, ale takie to już forum Racjonalisty, że Bogusławski, którego Szanowny Pan tak nisko ocenia, za 10 385 wypowiedzi otrzymał 41 581 punktów z czego wynika statystycznie, że dostał 3 plusy za każdą wypowiedź. Świadczy to tak o nim samym, jak też o czytelnikach naszego forum. Ilość plusów jest znaczącą nawet po odjęciu 389 minusów od takich tuzów intelektualnych jak Pan oraz panowie: Brzostowski, Marek Bielecki, Dean11, father Tucker, Łukasz, Trollius, wacus47 i pani Władysława_Rybnik. Od kilku z tych osób - w tym od Pana - minusy otrzymałem seryjnie, od kilku do dziesięciu w przeciągu kilku minut, ale tak wysoce cenię sobie tych oponentów, że to mnie cieszy, a nie martwi, gdyż wprost to świadczy o słuszności moich wypowiedzi. > Nie będę się kopał z koniem.................... Koniec.Warto tylko jeszcze zaznaczyć czy wypowiada się Pan tu w imieniu Boga=Ducha, czy też własnym? ("W związku z głupotami, które co poniektórzy wypisują na temat Religii, Wiary i Boga przedstawiam bardzo pokrótce genezę i założenia Religii Prawdy, której jestem twórcą"). Gdyż zaiste to dziw nad dziwy, całkiem cudowny, choć prawdziwy, iż człowiek na racjonalistycznym forum wypowiadający się w imieniu Boga minusy otrzymuje. www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,653245#w654204www.racjon(*)m.php/s,658588/z,0/d,2#w660199@@@ . |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|