Racjonalista - Strona głównaDo treści
Seria użytkownika pixel.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
31-03-2015 23:57Duch Prawdy (14787 punktów)Seria użytkownika pixel.
Ocena 2 na 6
Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami, informacja szczególnie dla Pana Bogusławskiego, który wytykał mi www.racjonalista.pl/forum.php/s,658588#w660763 , że mam tak dużo minusów:
Seria od użytkownika; pixel, czas strzelania 1 minuta, ilość oddanych strzałów 10.
dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:08 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
dzisiaj 21:07 -1 Ocena od innego uczestnika Forum
72223
Tak Panie Bogusławski ................................................"najbardziej sprawiedliwym sędzią jest ogół naszych czytelników.", a szczególnie ci szybkostrzelni..........
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7
#91
12-04-2015 17:28
 Ocena 2 na 2
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Seria użytkownika pixel.
W odpowiedzi Duch Prawdy
>Mylisz pojęcia, jeśli ktoś zabiera Twój płaszcz to nie Ty mu go dajesz, tylko on=złodziej sam bez Twojej woli i zgody kradnie Ci płaszcz. Nauka Ewangelii jest błędna, uczy nie Bezinteresownej Miłości, lecz Bezwarunkowej:

No ale bezwarunkowa implikuje rowniez, ze jest bezinteresowna. A wiec wazniejsze niz bezinteresowna milosc jest moja wlasnosc. A wiec Absolutna Prawda jest moja wlasnosc

Poza tym buty mialbym oddac sam. Plaszcz owszem, gosc ukradnie mi. Ale buty mialbym oddac sam z siebie. Bo bezinteresownie kocham. Ale teraz Ty mi mowisz, ze nie musze oddawac tych butow sam z siebie bo to glupota

Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: Seria użytkownika pixel.
W odpowiedzi rafal73
>No ale bezwarunkowa implikuje rowniez, ze jest bezinteresowna. A wiec wazniejsze niz bezinteresowna milosc jest moja wlasnosc. A wiec Absolutna Prawda jest moja wlasnosc
Nie implikuje, bezwarunkowa to głupota, wyjaśniłem to, ale Ty najpierw nie rozumiesz czym jest Miłość Bezinteresowna, a teraz mieszasz kolejne pojęcia, prywatną własność z Bezinteresowną pomocą potrzebującym. Przeczytaj kilka razy moją wypowiedź, to może zrozumiesz, że Bezinteresowna Miłość nie polega na tym, że oddam wszystko co mam i umrę z głodu i wyziębienia, takiej samobójczej bezwarunkowej miłości uczy fałszywa religia. Moja Religia Prawdy uczy Miłości Bezinteresownej, nie bezwarunkowej, że bandytom, którzy mają więcej od innych oddaję wszystko co mam i umieram z głodu, kto wtedy będzie pomagał naprawdę potrzebującym jak ja umrę, a moje buty oddam złodziejowi, który ma sto razy więcej niż inni i jeszcze biednych okrada:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,660940#w661930

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#93
12-04-2015 22:06
 Ocena 1 na 1
rafal73 (9720 punktów)
(zablokowany)
Odp: Seria użytkownika pixel.
W odpowiedzi Duch Prawdy
Ty napisales:

Cytat:
Jeśli ktoś cię obrazi, uderzając w policzek, nadstaw mu drugi. A jeśli zabiera twój płaszcz, oddaj mu również koszulę."... można dopisać - zima będzie łagodna, nie zamarzniesz, oddaj mu też buty...

"Oddaj mu tez buty" oznacza, ze te buty oddasz mu dobrowolnie. O buty bandyta Cie nie prosil. A wiec te buty oddasz mu jako bonus. Bo kochasz bezinteresownie i pomimo tego, ze plaszcz Ci ukradl to buty oddasz mu dobrowolnie, bo kochasz bezinteresownie.
A jesli widzisz, ze bandyta ma zimne nogi (bo nie ma butow) i nie oddasz mu bezinteresownie swoich butow to ewidentnie nie kochasz bezinteresownie. Kochasz w zaleznosci od aktualnie panujacych warunkow. Ale na pewno nie bezintereswonie
Widzisz, ze czlowiekowi za chwile odmroza sie stopy ale nie oddasz mu butow bo wazniejsze niz bezinteresowna milosc jest to, ze zabral Ci plaszcz (a wiec nie pomozesz mu bezinteresownie bo jest zlodziejem)

Tak wiec ta niby bezinteresowna milosc ma szereg warunkow i ograniczen.
Jedno z nich to "nie bedziesz bezinteresownie kochal bandytow".

Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: Seria użytkownika pixel.
W odpowiedzi rafal73
>Ty napisales:
> Cytat:
Jeśli ktoś cię obrazi, uderzając w policzek, nadstaw mu drugi. A jeśli zabiera twój płaszcz, oddaj mu również koszulę."... można dopisać - zima będzie łagodna, nie zamarzniesz, oddaj mu też buty...
>

>"Oddaj mu tez buty" oznacza, ze te buty oddasz mu dobrowolnie.
Oddam dobrowolnie potrzebującemu, nie bandycie, który uderzył i ukradł płaszcz, jego zamknę do więzienia i tam będzie miał dach nad głową, posiłki i więzienne buty.
>O buty bandyta Cie nie prosil.
Bandyci nie proszą, zabierają sami.
>A wiec te buty oddasz mu jako bonus.
Tak, więzienne buty otrzyma jako bonus = wyraz mojej Bezinteresownej Miłości wobec niego, oprócz butów dam mu jeszcze więzienne ubranie, dach nad głową, posiłki, opiekę lekarską itd.
>Bo kochasz bezinteresownie i pomimo tego, ze plaszcz Ci ukradl to buty oddasz mu dobrowolnie, bo kochasz bezinteresownie.
Tak, patrz akapit wyżej.
>A jesli widzisz, ze bandyta ma zimne nogi (bo nie ma butow) i nie oddasz mu bezinteresownie swoich butow to ewidentnie nie kochasz bezinteresownie.
Ależ kocham bezinteresownie, czego wyrazem jest moja troska o niego i zapewnienie mu butów, uniformu itd, patrz dwa akapity wyżej.
>Kochasz w zaleznosci od aktualnie panujacych warunkow. Ale na pewno nie bezintereswonie
Na pewno bezinteresownie, patrz trzy akapity wyżej.
>Widzisz, ze czlowiekowi za chwile odmroza sie stopy ale nie oddasz mu butow bo wazniejsze niz bezinteresowna milosc jest to, ze zabral Ci plaszcz (a wiec nie pomozesz mu bezinteresownie bo jest zlodziejem)
Oczywiście, że pomagam złodziejom bezinteresownie, w więzieniu mają zapewnione godziwe warunki życia.
>Tak wiec ta niby bezinteresowna milosc ma szereg warunkow i ograniczen.
Oczywiście nie niby i oczywiście Bezinteresowna Miłość to nie miłość bezwarunkowa, że bandyta będzie dokonywał rozbojów, a ja będę się przyglądał i przyzwalał na zło, zło trzeba piętnować, ze złem trzeba walczyć, nie wolno pozwolić na anarchię, bo wtedy nie zastąpimy piekła na Ziemi, które jest obecnie, Rajem, tylko jeszcze większym piekłem.
>Jedno z nich to "nie bedziesz bezinteresownie kochal bandytow".
Ależ kocham bezinteresownie bandytów, zabezpieczam im godziwe warunki życia w więzieniu i resocjalizuję, żeby po wyjściu na wolność nie byli już bandytami, tylko ludźmi rozumiejącymi Miłość, Solidarność, Prawo, Troskę, Dobro itd., że to są Wartości, na których należy budować świat, a nie rozboje, przemoc, gwałty, kradzieże, morderstwa itd.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#95
14-04-2015 21:11
 Ocena 3 na 3
spellbinder (8577 punktów)Odp: Seria użytkownika pixel.
W odpowiedzi Mariusz Agnosiewicz
>Strzelanie minusami jak serią z karabinu to są żenujące zachowania na tym forum, zwłaszcza, że użytkownik dopiero co się zarejestrował. Jeśli będą tutaj wojny na punkty zamiast używania tej opcji do jakichś przemyślanych ocen - zaczną się reakcje moderacji.

A jednak jest możliwe "strzelenie" kilkoma plusami, czy minusami, jeśli komentarze są krótkie i wszystkie dotyczą tego samego tematu. Tak jak w "pyskówce" między Duchem Prawdy a farmerem. Z resztą umówmy się - jaki jest cel plusowania i minusowania? To są rzeczy mające wiązać społeczność. Pokazać, że "większość myśli tak jak ja" i wyznaczyć nie tylko osoby popularne, ale i odszczepieńców.

Spełniają rolę braw i wygwizdania. Same w sobie, według mnie, nie są poważną rzeczą i nie ma znaczenia, czy ktoś minusuje "na złość", czy dlatego, że się z twierdzeniem nie zgadza.

#96
14-04-2015 21:18
 Ocena 3 na 3
spellbinder (8577 punktów)Odp: Seria użytkownika pixel.
>Pan Duch Prawdy zarejestrował się 2014-11-25 i wypisuje tu większość tekstów, również w moim odbiorze,
>tylko kwalifikujących do zminusowania, o ile nie do zbanowania.

Chodzi Panu oczywiście nie o to, że wpisy Pana Ducha Prawdy kwalifikują się do zbanowania, ale on sam z powodu swoich wpisów.

>Jestem już starym uczestnikiem naszego forum i mogę stwierdzić, że od ośmiu lat masowe (przez większość forumowiczów) minusowanie jakiegoś uczestnika bardzo rzadko (prawie wcale) bez merytorycznych przyczyn.

O ile w przypadku poprzedniego cytowanego zdania miałem dość jasny ogląd tego, co Pan miał na myśli, w tym wypadku jestem bezradny. O cóż Panu modło chodzić? "Masowe minusowanie uczestnika bardzo rzadko bez merytorycznych przyczyn"?

#97
22-04-2015 11:20
 Ocena 2 na 2
Marcin Trollosiewicz (1120 punktów)Odp: Seria użytkownika pixel.
>Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami

A może by tak wprowadzić opóźnienie, 5 minut na ocenę?

Jaskinia Trolli team

Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: Seria użytkownika pixel.
>>Na forum znajdują się użytkownicy strzelający seriami
>A może by tak wprowadzić opóźnienie, 5 minut na ocenę?
Kiepski pomysł, ocenianie służy - forum żyje, a ograniczenie liczby minusów do 10 na dobę jest dobre, bo można dać tylko 100 minusów w 10 dni, albo 1000 w 100 dni..., a cóż to jest w porównaniu z wiecznością.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

1 2 3 4 5 6 7

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365