 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-08-2015 22:01 | Max Golonko (1811 punktów) | Obcy, a kościół
6 na 6 | Koledzy arcybiskupa Wesołowskiego, pedofila ściganego przez prawo, który żyje komfortowo w Watykanie, zaczynają obawiać się potencjalnego odkrycia sygnałów świadczących o istnieniu pozaziemskich istot rozumnych.
Ostatnio uczony-teolog z Watykanu oznajmił że Jezusa 2.0 na innych planetach, nawet z istotami rozumnymi, nie było i nie będzie.
Papież Franciszek w publicznym wystąpieniu zastanawiał się czy księża będą chrzcić inteligentnych kosmitów jeśli się z nimi zetkniemy.
Miłej nocy p.s. Przypomina się "Ogniem i Mieczem", żeby tylko nie zaszło to w drugą stronę (jeśli oni mają swoich bałwanów ... tfu boga).
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 #121 1 na 1 | elfir (1058 punktów) | Odp: Obcy, a kościół |
> Nie wiem czy to wiesz, ale Jahwe i Allah to ten sam Bóg.I cierpi na demencję, bo jak drugi raz dyktuje księgę to nie potrafi zapamiętać czego uczył w pierwszej  I wypiera się ojcostwa Jezusa. |
#122 2 na 2 | elfir (1058 punktów) | Odp: Obcy, a kościół |
> Mają problem uczeni-teolodzy, bo jeśli nie było, to porażka, nikt ich nie zbawił - Bóg ich olał,Widocznie ich Ewa i Adam byli grzeczni i nie żarli jabłek w cudzym sadzie. |
#123 1 na 1 | Frank Holman (5897 punktów) | Odp: Obcy, a kościół | > Niepotrzebnie się martwisz o nas wierzących. Co prawda odkrycie obcych byłoby nową jakością i religie musiałyby się z tym zmierzyć, jednak, jak wskazuje historia (np. odkrycie Ameryki), nic szczególnego się nie stanie.Uuuuuu. Dobre. Nikt przy zdrowych zmysłach jednak nie wierzy, że to ta obca wyższa (bo to jednak oni byliby zdolni do podróży międzyplanetarnych, nie my) cywilizacja dałaby się w 90% wyrżnąć, a pozostałe 10% zamknąć w rezerwatach. Prędzej w drugą stronę.... Ale czy to rzeczywiście (i to w obu wersjach) nic szczególnego by się nie stało...? Mam inne zdanie! |
| Frank Holman (5897 punktów) | Odp: Obcy, a kościół | > >Nie kumam wzmianki o pedofilii...> Pedofilia w kościele, w owym widzialnym ciele mistycznym (Pius XII), to naprawdę poważny teoriopoznawczy problem. W istocie chodzi bowiem o nieomylność boga, który, jak widać, też się myli powołując pedofili.A to ciekawe, bo ja jednak myślałem, że raczej jest wystarczającym i rozstrzygającym dowodem, że "powołanie" to katolicka wersja typowej bajki od guru dla wyznawców. |
#125 1 na 1 | diogenes (42753 punktów) | Odp: Obcy, a kościół | > Dr.Obner...Gratuluję. Jaki był temat pracy dr?
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania. |
#126 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Obcy, a kościół | > >Dr.Obner...> Gratuluję. Jaki był temat pracy dr?"Logiczne różnice głębi semantycznych skrótów tytułów naukowych z kropką i bez kropki na końcu". Promotor: Prof An Ator. Katedra Bez_myślników i Eksklamatorów. Uniwersytet Inter- A Zwłaszcza Su-punkcji w End Point. Ze świecą takich szukać, diogenesie!!!  Drobner, . |
#127 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Obcy, a kościół | > ...jak odróżnisz prawdziwe powołanie od zmyślonego?1. To elementarne, drogi Watsonie! Nie odróżnisz! Wszystkie są zmyślone. 2. Dla jasności - posłużę się analogią: " ...jak odróżnisz prawdziwy horoskop od zmyślonego?" Drobner, jasno widzący... |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|