Racjonalista - Strona głównaDo treści
Początki cenzury obyczajowej.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
20-11-2015 18:38Paluzel (699 punktów)Początki cenzury obyczajowej.
Ocena 2 na 10
Fundamentaliści katoliccy z partii rządzącej oficjalnie rozpoczęli krucjatę światopoglądową:
wiadomosci(*)c.html?ticaid=115fa3&_ticrsn=3
Piotrowi Glińskiemu przeszkadza widać wolność sztuki, a to tylko dlatego, że ma tam być pokazany stosunek płciowy, jeden z najpiękniejszych i najprzyjemniejszych czynności.

Miejmy nadzieję, że obróci się przeciwko panu ministrowi i jego środowisku ideologicznemu, zatem może mieć to dobre konsekwencje- co raz większe odrzucenie KK przez społeczeństwo, oby Gliński robił im niedźwiedzią przysługę.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
#121
26-11-2015 18:27
 Ocena 3 na 3
Lilly Amina (4723 punktów)Odp: Początki cenzury obyczajowej
>A gdzie tych pajaców jest więcej?
Nie wiem. Liczenie pajaców nie jest tematem mojej pracy.

#122
27-11-2015 09:40
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: Początki cenzury obyczajowej.
>Serdecznie proszę o nieczytanie i nieodpowiadanie.
Prośba nie została przyjęta, Forum to miejsce, w którym ścierają się poglądy, a moim obowiązkiem jest piętnowanie braku kultury i demaskowanie głupoty.

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#123
27-11-2015 10:29
 0 na 2
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Początki cenzury obyczajowej.
W odpowiedzi ZbyszekzWarszawy
.
www.racjon(*)m.php/z,0/d,9/s,685264#w686491
___________

Czytelnik 'ZbyszekzWarszawy' oddał na Ciebie głos negatywny głosując na Forum na wypowiedź 'Odp: Początki cenzury obyczajowej.' Adres wypowiedzi: www.racjonalista.pl/forum.php/s,686063#w687025

@@@
.

#124
27-11-2015 10:40
 Ocena 3 na 3
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Początki cenzury obyczajowej.
W odpowiedzi Duch Prawdy
.
>Oto kultura dialogu w wykonaniu "racjonalisty" Bogusławskiego...
Ależ ja nie chce z Panem ani dialogować, ani dyskutować, ani nawet rozmawiać nie chcę. Kilku najmądrzejszych z mądrych, do których Pana zaliczam, zapanowało teraz ilościowo na naszym forum i zawyża nam poziom. Niektórych to cieszy, ale innych martwi.

>dalszego "Kolegi" wypisywania nie czytam.
Nareszcie. Dziękuje! Serdecznie proszę o nieczytanie i nieodpowiadanie. Niech Szanowny Pan uzna, iż mnie nie ma i nie zamąca swojej mądrości i kultury swoją osobą.

>Prośba nie została przyjęta,
To zupełnie zrozumiałe: www.racjon(*)/z,0/d,8/s,686063/i,74#w687025 Nawet mi taka myśl nie przemknęła przez głowę, iż mogą Panowie postępować inaczej, choć grzecznie poprosić zawsze można.

>Forum to miejsce, w którym ścierają się poglądy,
Tak, to oczywiste.

> a moim obowiązkiem jest piętnowanie braku kultury i demaskowanie głupoty.
A to pozostawiam bez komentarza: "Koń jaki jest, każdy widzi"!

@@@
.

#125
27-11-2015 10:58
 Ocena 1 na 1
Andrzej Bogusławski (52265 punktów)Odp: Początki cenzury obyczajowej
W odpowiedzi Lilly Amina
.
>>>>A gdzie tych pajaców jest więcej?
>Nie wiem. Liczenie pajaców nie jest tematem mojej pracy.
Jakoś tam mi się zdaje, iż ilość pajaców jest niepoliczalna, choć w pewnych okresach i w pewnych miejscach ich ilość jakoś drastyczne rośnie i wówczas mamy tam "pajacowe czasy".

@@@
.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365