 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Sprawy portalu
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-01-2016 07:01 | szarley (54913 punktów) | Wiem , ale nie powiem
14 na 16 | Na wyspach Bergamutach Podobno jest kot w butach, Widziano także osła, Którego mrówka niosła, Jest kura smograjka Znosząca złote jajka, Na dębach rosną jabłka W gronostajowych czapkach, Jest i wieloryb stary, Co nosi okulary, Uczone są łososie W pomidorowym sosie I tresowane szczury Na szczycie szklanej góry, Jest słoń z trąbami dwiema I tylko... wysp tych nie ma. Dopóki takie opowiastki podaje się dzieciom , bawią, rozwijają ich wyobraźnie, uczą kreatywności, żaden dorosły jednak nie znajdzie tych Wysp w atlasie PPWK Kiedy jednak próbuje się dorosłemu człowiekowi opowiadać o wyspach Bergamutach, słuchacz ma prawo pytać a opowiadający ma wynikający z kultury obowiązek odpowiedzi Kiedy rozmawiamy w pociągu w Krakowa do Warszawy (wybaczenia proszę, należę do pokolenia, które w pociągu rozmawia bez użycia komórki) i ktoś opowiada, że następna stacja to Szczecin, to prowokuje pytanie, na które WYPADA odpowiedzieć. Jeśli odpowiedź jest niepoważna, można sobie darować rozmowę, luk kontynuować ją w konwencji żartu, jeśli odpowiedź jest śmiertelnie poważna a do tego zawiera sugestię nieznajomości polskiej geografii przez pytającego, rozmowa staje się niemiła. Kiedy w progu mojego domu staje domokrążca i oferuje mi cudowne sandały zapobiegające łysieniu, zamykam drzwi, kiedy jednak ktoś dyrymały opowiada w publicznej przestrzeni? Mogę zmienić przedział, mogę zmienić internetowe forum. Wybieram inne rozwiązanie. PYTAM. Pytam, czy rzeczywiście następna stacja to Szczecin Jeśli ktoś twierdzi, że woda się pali www.racjonalista.pl/forum.php/s,694075 to pytam o równanie chemicznej reakcji , o produkty spalania , bo może ja się mylę, może nie dosłuchałem nauczyciela, może wprowadził mnie w błąd, jak wtedy , kiedy mówił o niepodzielności atomów, może moja szkolna wiedza nie nadąża za nowościami? Pytam. Pytam lub inni pytają o cebulowe krążki, jasnowidzenie, orby, sny, różdżkarstwo… owszem w tych pytaniach jest baaardzo dużo sceptycyzmu, jest potencjalna niewiara w rzetelność odpowiedzi, ale przecież argumenta w końcu przekonają, jeśli nie każdego, to chociaż większość. Nie jest argumentem „skoro pytasz to głupi jesteś” Nie jest argumentem kasowania pytania, cenzurowanie krytyki Pytam, lub inni pytają o cudowne wielkopolskie miasteczko, w którym pracownik wykonujący nieskomplikowaną pracę śmieje się tracąc pracę, w której zarabia 5 – 10 tys zł, bo łatwo znajduje nową tak samo płatną Odpowiedź? „przybłęda” „klimakterium” „inteligentny inaczej” Pytam, lub inni pytają o budowę domu mikropłatnościami, o cywilną odpowiedzialność za wypadek, Odpowiedź? „wyżerasz innym z gara” Pomijam Miłującego Prawdę, czy Marię Magdalenę. Przynajmniej nikogo nie obrażają Nie pominę VonM, który wysnuł chybioną teorię o architekturze protestanckich kościołów , ale upomniany argumentami, przyznał się do pomyłki !!!. Tak po prostu! Niewiedza nie jest powodem do wstydu, p. VonM nie musi się wstydzić, że czegoś nie wiedział, nie wmawiał nikomu z uporem że następna stacja to (jego rodzinny) Szczecin Niektórych pytań już nawet nie zadaję, bo choć , jak każdy, mam swój fach i trochę się na nim znam, to nie mogę zadać pytania. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#1 10 na 10 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem | Ależ szarleyu. Czyż nie widzisz, że sam się wplątałeś na własne życzenie w dysputy z ludźmi, którzy nie potrafią się określić? Twoja dyskusja półroczna prawie z krystkonem co udowodniła i komu? Nagromadziłeś przez to niesamowitą ilość punktów i nic poza tym. Co Ciebie tak podniecało by kontynuować gadulstwo o niczym? Nie wiem. Jeśli Ciebie stać na to, to spojrzyj "z lotu ptaka" na waszą dyskusję. Oczywiście czytałem te wypowiedzi i nic twórczego nie stwierdzam. Szkoda, że Ty się dałeś nakręcić człowiekowi nie mającego pojęcia o ekonomii. Mnie ekonomii takiej jak prezentowała osoba o której wiemy, nie uczono. Dlatego do dziś nie mam odpowiedzi jak kojarzyć prawo własności z ceną rynkowego dobra. Czego teraz oczekujesz? Współczucia czy też litości? Nie skarż się (bo tak to odebrałem) teraz i łykaj żaby jakie wytworzyłeś. Osoba o której myślimy podobnie założyła znów nowy wątek i będzie go ciągnęła do upadłego byle by zaistnieć. Niekoniecznie na temat. Taka jego natura. Ma dużo czasu by wywoływać w sumie idiotyczne dyskusje. Stwierdza raz, że pracuje 2 godz. dziennie, potem że pracuje 14 godz. dziennie i ma czas by być ciągle obecnym na tym forum? Zastanów się szarley. Co to za persona! Prowokator jakiś czy co? A Ty dałeś się tak łatwo podprowadzić. Jak zauważyłeś na pewno, rusza wszystkie tematy, tym intensywniej im mniej się zna w materii poruszanej. Zobacz jego fizykę abstrakcyjną, jego matematykę. To przecież powala do pozycji horyzontalnej co on za odkrycia proponuje. Pozdrawiam.
Jednak jestem lepszy niż moja reputacja |
#2 9 na 9 | szarley (54913 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem | Przyznaję się do błędu, niestety nie zawsze umiem powstrzymać emocje |
#3 8 na 8 | Wenancjusz (16441 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem | > Przyznaję się do błędu, niestety nie zawsze umiem powstrzymać emocje> To też tak jak ja, co bywa konsekwencją pobytu w oślej ławce. Pozdrowionka.
Jednak jestem lepszy niż moja reputacja |
#4 4 na 6 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem |
> Odpowiedź? "wyżerasz innym z gara"I dobrze Ci tak, masz czegoś chciał.  Ujawniając własną - nieweryfikowalną dla większości forumowiczów - prywatność sam zdecydowałeś, że stanie się ona przedmiotem dyskusji, czyli że każdy dyskutant może się do niej po swojemu odnieść. Więc jeśli ktoś zdecyduje - nieważne czy trafnie, bo nie meritum tamtego wątku oceniamy - że riposta "wyżerasz innym z gara" trafnie reprezentuje jego stanowisko wobec przedstawionego mu materiału, to wypadałoby przyjąć jego odniesienie się jako konsekwencję własnej decyzji. Na przyszłość nim własną prywatność uczynisz tematem, pomyśl, że przedmiot dyskusji nie służy temu, by go szanować. Dodam jeszcze, że jeśli idzie o obelgi, to do tego stopnia nie pozostawałeś autorowi słów o wyżeraniu z gara dłużny, że jesteście co najmniej kwita. Z tego powodu, odkąd zapowiedziałeś zerwanie dyskusji do czasu przeprosin zacieram ręce, by on nie przeprosił, a Ty byś okazał się człowiekiem honoru i dotrzymał słowa.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#5 5 na 7 | szarley (54913 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem | Mój wpis dotyczy nie tylko tego jednego przypadku > >Odpowiedź? "wyżerasz innym z gara"> I dobrze Ci tak, masz czegoś chciał.  > Ujawniając własną - nieweryfikowalną dla większości forumowiczów - prywatność sam zdecydowałeś, że stanie się ona przedmiotem dyskusji, czyli że każdy dyskutant może się do niej po swojemu odnieść.Bzdury pleciesz. Skoro ktoś ZAPRZECZA temu co ujawniłem, to znaczy, że wymyśla na mój temat fantazje, jedną z tych fantazyj jest "wyjadanie innym" Wielekroć pisałem, że pracuję nieprzyjmowanie tego do wiadomości, sugerowanie, że żyję na koszt innych jest obraźliwe > Dodam jeszcze, że jeśli idzie o obelgi, to do tego stopnia nie pozostawałeś autorowi słów o wyżeraniu z gara dłużny, że jesteście co najmniej kwita.Nie przeczę, czym innym są obelgi, które każdy czytelnik za obelgi uzna, czym innym pisanie o człowieku pospolitej nieprawdy Nazywając Ciebie brzydkimi słowy, przyznaję, siebie też w złym świetle stawiam, ale nikt postronny nie uwierzy w te brzydkie słowa Pisząc, że zalegasz z płaceniem alimentów, sugeruję, że TY powinnaś swojego dobrego imienia bronić Z tego powodu, odkąd zapowiedziałeś zerwanie dyskusji do czasu przeprosin zacieram ręce, by on nie przeprosił, a Ty byś okazał się człowiekiem honoru i dotrzymał słowa. Dotrzymam Oczywiście nie jest mi znany żaden fakt, co do Twoich jakichkolwiek alimentacyjnych zobowiązań |
#6 4 na 6 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem |
> Bzdury pleciesz.Chamstwo ujawniasz. > Skoro ktoś ZAPRZECZA temu co ujawniłem, to znaczy, że wymyśla na mój temat fantazjeNie znaczy, ujawnienie może być kłamliwe, a zaprzeczenie może być konsekwencją logiki. Ale gdyby nawet, to fantazjowanie na czyjś temat to słaby zarzut, bo nie jest ono samo w sobie obrazą. > Wielekroć pisałem, że pracuję nieprzyjmowanie tego do wiadomości, sugerowanie, że żyję na koszt innych jest obraźliweJa programowo nie przyjmuję do wiadomości prywatności innych, więc i tej Twojej deklaracji, że pracujesz nie kupuję. > czym innym są obelgi, które każdy czytelnik za obelgi uzna, czym innym pisanie o człowieku pospolitej nieprawdy"Wyżerasz innym z gara" to przenośnia, którą za obelgę Ty uznałeś. > Nazywając Ciebie brzydkimi słowy, przyznaję, siebie też w złym świetle stawiam, ale nikt postronny nie uwierzy w te brzydkie słowaA to dlaczego ktoś miałby uwierzyć słowom "wyżerasz innym z gara", bo są ładne?  > Pisząc, że zalegasz z płaceniem alimentów, sugeruję, że TY powinnaś swojego dobrego imienia bronić [...]> Oczywiście nie jest mi znany żaden fakt, co do Twoich jakichkolwiek alimentacyjnych zobowiązańNie jest Ci też znany żaden fakt co do tego, bym pisała bzdury, ale ochoczo - patrz cytat na wstępie niniejszego posta - sugerujesz, że powinnam swojego dobrego imienia bronić.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#7 2 na 4 | szarley (54913 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem | > Ja programowo nie przyjmuję do wiadomości prywatności innych, więc i tej Twojej deklaracji, że pracujesz nie kupuję.Pracuję. Podważasz? Tak/nie Jeśli nie podważasz, każde zostaje przy swoim nieudowadnialnym zdaniu, dopóki nie pokażę dokumentów Jeśli jednak podważasz, udowodnij Nie czuję się na tyle interesującym, aby być tematem dalszej rozmowy |
#8 1 na 3 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem |
> >Ja programowo nie przyjmuję do wiadomości prywatności innych, więc i tej Twojej deklaracji, że pracujesz nie kupuję.> Pracuję.Nie przyjmuję tego do wiadomości, nie mogę przecież wykluczyć, że łżesz. > Jeśli nie podważasz, każde zostaje przy swoim nieudowadnialnym zdaniuPisząc o "zdaniu" przyznajesz, że Twoja deklaracja nie ma statusu faktu. > Nie czuję się na tyle interesującym, aby być tematem dalszej rozmowyAle dostatecznie, by uczynić siebie tematem rozmowy dotychczasowej. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#9 -1 na 3 | Duch Prawdy (14788 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem | > Na wyspach Bergamutach> Podobno jest kot w butach,> Widziano także osła,> Którego mrówka niosła,W Świętej Ziemi Podobno był zbawiciel, Widziano także osła, Który go niósł. > I tylko... wysp tych nie ma.I tylko... Świętej Ziemi nie ma. > Dopóki takie opowiastki podaje się dzieciom , bawią, rozwijają ich wyobraźnie, uczą kreatywności, żaden dorosły jednak nie znajdzie tych Wysp w atlasie PPWKAle jest państwo Izrael.  > Jeśli ktoś twierdzi, że woda się pali> www.racjonalista.pl/forum.php/s,694075> to pytam o równanie chemicznej reakcji , o produkty spalania , bo może ja się mylę, może nie dosłuchałem nauczyciela, może wprowadził mnie w błąd, jak wtedy , kiedy mówił o niepodzielności atomów, może moja szkolna wiedza nie nadąża za nowościami? Pytam.Pytania mają sens, gdy są skierowane do osoby, która jest kompetentna odpowiedzieć na nie, która posiada wiedzę w temacie, jeśli coś jest nowością odkrytą przez naukowca, to jego należy spytać o szczegóły, a nie laika: www.racjonalista.pl/forum.php/s,694075#w694387> Pytam lub inni pytają o cebulowe krążki, jasnowidzenie, orby,Nie cebulowe krążki tylko "cebulowe krążki", to po pierwsze, a po drugie "cebulowe krążki" to pejoratywna nazwa orbów, wyjaśniałem to kilkakrotnie, więc średnio inteligentny człowiek powinien to już zapamiętać.
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#10 9 na 9 | Drobner (19539 punktów) | Odp: Nie wiem, ale dlatego powiem | > Przyznaję się do błędu...Drogi szarleyu, błędem jest również oczekiwanie, że ktokolwiek z pomienionych przyzna się do obłędu. Drobner, in falsus error |
#11 6 na 6 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wiem, ale nie powiem | . > PYTAM.> Jeśli ktoś twierdzi, że woda się pali to pytam o równanie chemicznej reakcji , o produkty spalania , bo może ja się mylę, może nie dosłuchałem nauczyciela, może wprowadził mnie w błąd, jak wtedy, kiedy mówił o niepodzielności atomów, może moja szkolna wiedza nie nadąża za nowościami? Pytam.> Pytam lub inni pytają o cebulowe krążki, jasnowidzenie, orby, sny, różdżkarstwo... owszem w tych pytaniach jest baaardzo dużo sceptycyzmu, jest potencjalna niewiara w rzetelność odpowiedzi, ale przecież argumenty w końcu przekonają, jeśli nie każdego, to chociaż większość.To ważne gdzie Pan te pytania zadaje? www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,689213#w689435www.racjon(*)m.php/z,0/d,1/s,691129#w692909www.racjon(*)m.php/s,691129/z,0/d,2#w693468www.racjon(*)m.php/s,691129/z,0/d,2#w693686Przecież, gdy już udzieli Pan sobie sam tu odpowiedzi, to wszystko jasnym się staje. > Nie jest argumentem "skoro pytasz to głupi jesteś".To tylko się Panu wydaje, gdy ktoś czuje się depozytariuszem jakiejś niedyskutowalnej Prawdy, dającej pewność własnych przekonań, to niepodzielanie jej świadczy tylko o głupocie stawiającego pytania. Pytania to postawa racjonalnego sceptycyzmu, a wiara w słuszność własnych poglądów daje nam pewność posiadania jedynie słusznej racji. Gdy napotka się taki autorytet, to wtedy należy przytakiwać i klaskać, a nie głupio stawiać trudne pytania. > Nie jest argumentem kasowania pytania, cenzurowanie krytyki Autorzy wątku, gdy uznają, iż ich zdaniem twoja wypowiedź odbiega od tematu wątku, mają prawo do ustawiania flagi offtopic na Twojej wypowiedzi. Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach. Uczestnicy forum mają prawo bez uzasadnienia i w tajemnicy dla postronnych klikać innym plusy i minusy.Jak ma Pan szczęście, to najpierw otrzyma Pan serię minusów od wrogiej Panu kliki, następnie Pańska wypowiedź zostanie oznaczona offtopic, czyli zostanie Pan zrobiony na szaro, a dalej to się Pana po prostu z wątku wyrzuca i wtedy już Pan rozumie, kto tu rządzi i komu z kim jest po drodze. @@@ . |
#12 7 na 9 | szarley (54913 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem | > Pytania mają sens, gdy są skierowane do osoby, która jest kompetentna odpowiedzieć na nie, która posiada wiedzę w temacie,Zakładam, że jeśli ktoś prezentuje jakąś tezę np taką, że woda się pali, posiadł na temat tej tezy wiedzę choć elementarną. Jeśli twierdzisz, że woda się pali to nie wymagam od Ciebie wiedzy na poziomie cytowanego przez Ciebie profesora, ale wymagam minimum. Przecież cytując owego profesora, sam zapoznałeś się z wykładem Czyż nie? Zapewne też ów wykład zrozumiałeś.... ? Pytanie więc o elementum sprawy, o zapis chemicznej reakcji o produkty owej reakcji nie jest bezzasadne, skoro wykładu wysłuchałeś, zrozumiałeś i prezentujesz go dalej. > jeśli coś jest nowością odkrytą przez naukowca, to jego należy spytać o szczegóły, a nie laika:1 a jeśli nie jest nowością? 1.1 Pewien czesko - niemiecki mnich zapoczątkował genetykę, jak mam go zapytać o groch? 2 Serio sądzisz, że moskiewski profesor odpisze na mój list lub przyjmie mnie na audiencji kiedy będę w Moskwie 3 Szkoda mi czasu na każdą znalezioną w necie sensacyjkę, więc może zachęć do zainteresowania się, chyba po to zacząłeś swój wątek (!!!) Jedno proste pytanie: proszę o zapis reakcji Jedna linijka odpowiedzi  > Nie cebulowe krążki tylko "cebulowe krążki", to po pierwsze, a po drugie "cebulowe krążki" to pejoratywna nazwa orbów, wyjaśniałem to kilkakrotnie, więc średnio inteligentny człowiek powinien to już zapamiętać.Nigdy nie twierdziłem, że jestem nawet średnio inteligentny  |
#13 9 na 9 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem | . > Nigdy nie twierdziłem, że jestem nawet średnio inteligentny  Coś tam Pan w swoim życiu osiągnął (pomimo, iż tytułów nie podaje, bo i po co, gdy to ewidentnie wynika z jakości wypowiedzi) Reprezentuje Pan tu też wysoki stopień ogólnej wiedzy o świecie. Tego bez inteligencji zdobyć by się Panu nie udało. A na forum jak to na forum zdarza się, iż jakiś mało inteligentny i słabo wykształcony forumowicz zwraca się do profesjonalisty o sporym dorobku potwierdzonym stopniami i tytułami naukowymi per głupku, a wtedy jego zwolennicy rechoczą i plusy mu klikają. Tyle tylko, iż faktycznym głupcom wydaje się, iż w internecie to nie wiadomo co za kim stoi? A przecież inteligentny czytelnik wystarczy że kilka, kilkanaście postów przeczyta i już wie z kim ma do czynienia. @@@ . |
#14 8 na 8 | szarley (54913 punktów) | Odp: Wiem, ale nie powiem | > To ważne gdzie Pan te pytania zadaje?Ważne, bo na te pytania nie spodziewam się merytorycznej odpowiedzi, a raczej spodziewam się odpowiedzi nie od tych, którym je formalnie zadałem > Przecież, gdy już udzieli Pan sobie sam tu odpowiedzi, to wszystko jasnym się staje.Za kilka dni jasnym się stanie co, kto powie, jak to skomentuje i kto jak punktuje. Tych, których imiona wymieniłem odpowiedzi są z góry znane. > Autorzy wątków mają prawo usuwać wypowiedzi innych uczestników w swoich wątkach.> Uczestnicy forum mają prawo bez uzasadnienia i w tajemnicy dla postronnych klikać innym plusy i minusy.[/color]> Jak ma Pan szczęście, to najpierw otrzyma Pan serię minusów od wrogiej Panu kliki, następnie Pańska wypowiedź zostanie oznaczona offtopic, czyli zostanie Pan zrobiony na szaro, a dalej to się Pana po prostu z wątku wyrzuca i wtedy już Pan rozumie, kto tu rządzi i komu z kim jest po drodze.No więc mam szczęście  Portal Racjonalista.pl Včera 11:16 Usunięcie wypowiedzi w wątku Woda się pali. Powiadomienie z Forum racjonalista.pl Autor wątku Woda się pali. ( www.racjonali sta.pl/forum.php/s,6 94075 ) usunął Twoją wypowiedź Odp: Woda się pali. (694397) Autorzy wątków... Portal Racjonalista.pl 2 kB Včera 10:11 Usunięcie wypowiedzi w wątku Woda się pali. Powiadomienie z Forum racjonalista.pl Autor wątku Woda się pali. ( www.racjonali sta.pl/forum.php/s,6 94075 ) usunął Twoją wypowiedź Odp: Woda się pali. (694317) Autorzy wątków... Portal Racjonalista.pl 2 kB Včera 09:16 Usunięcie wypowiedzi w wątku Woda się pali. Powiadomienie z Forum racjonalista.pl Autor wątku Woda się pali. ( www.racjonali sta.pl/forum.php/s,6 94075 ) usunął Twoją wypowiedź Odp: Woda się pali oraz inne zjawiska (694388... Już się wyrzuca, ale na to poradzę machnąć ręką obecna lokalizacja mojej wypowiedzi z 18-10-2015 jest bardziej przykra Pozdrawiam |
#15 8 na 8 | szarley (54913 punktów) | Odp: Wiem , ale nie powiem | Dziękuję, to bardzo miłe co Pan pisze Niemniej świadom jestem, że co poniektórym do pięt nie dorastam, przecie nawet nie aspiruję być ćwierćduchem ćwierćprawdy, ile mi jeszcze do półducha brakuje a do celu pewnie żywota braknie  Mój żywotny problem, do czego się przyznaję tkwi gdzie indziej... ja w przeciwną stronę staram się podążać. Tak całkiem już poważnie: Wiele wiedzy na tym forum nabyłem. Wiele książek (m.in. B.D Ehrmana!), artykułów, ba bibliotek nawet mi polecono. Nie do zlekceważenia jest wiedza nabyta od nieobecnych już tu Pauliny czy biblisty Andrzeja. Dialogi, (nieraz cięte) z Adamem były niemal intelektualną ucztą, podczas której z radością przypominałem sobie czeski język. Nigdy nie zgadzałem się z Ivanem Denisowiczem, ale nawet prywatnie korespondowaliśmy dyskutując o historii Czech. Pamiętam dyskusję z Nietschem, który choć historię Niemiec zna znakomicie, to jednak w historii Niemców nie zgodzę się z nim. Ignorancja i big_żyd rozmawiali o historii Księstwa Cieszyńskiego na takim poziomie, że ja, cieszyniak przecie, musiałem do biblioteki.... Nie wypowiadam się na temat fizyki świadom, że może przeczytać Fizyk lub Vytautas, przecie lepsi ode mnie, choć swojej fachowej wiedzy nie ukrywałem. Niestety, wiem, gdzie się znajdzie kiedy ją wypowiem  Wielekroć i z Panem się spierałem choćby o historię Śląska Każdy jednak spór na argumenta rozwija, czegoś uczy. Czego można się nauczyć od tych, których imiona przywołałem we wpisie początkującym wątek? Wenancjusz słusznie zarzuca mi udział w rozmowach z Krystkonem, ale raz, że odporności na głupstwa nie mam aż tyle, a dwa, czy należy głupocie (!) plac dać? Pozdrawiam |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|