 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-01-2016 00:29 | Brzostowski (7067 punktów) | Kretyńskie przepisy
1 na 7 | Jak śmieszne są Niemcy: wiadomosci(*)h-musza-oddawac-majatek/tdjtsdEuropa przy takich głupotach musi się rozwalić. Z jednej strony zpraszaja uchodźców, z drugiej ukrywają że uchodxcy gwałcą ich kobiety, z trzeciej zabierają im pieniądze, z czwarrtej mają gębę pełną frazesów o prawach i wolnościach... Korwin być może miał rację, że to już koniec UE. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#46 4 na 4 | Lilly Amina (4723 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > Nie ma obowiązku czy jest?Nie ma. Można nosić bluzkę, sweter, kożuch bez stanika. > Podobnie jak Indianerki nie chcą zasłaniać piersi, ale nakazują im to... wpisz kogo uważasz za słuszne, ale nie zaprzeczaj, że poza dzunglą MY określamy ich strójChyba raczej klimat... |
#47 3 na 3 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > >Nie ma obowiązku czy jest?> Nie ma. Można nosić bluzkę, sweter, kożuch bez stanika.Niemniej w stroju topless pokazywać się na ulicy nie wolno, za to grozi kara > >Podobnie jak Indianerki nie chcą zasłaniać piersi, ale nakazują im to... wpisz kogo uważasz za słuszne, ale nie zaprzeczaj, że poza dzunglą MY określamy ich strój> Chyba raczej klimat...Europejki w Kenii mają ten sam klimat |
#48 2 na 2 | KORUND (4922 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > A może spróbowałby Pan zrozumieć to co sam pisze?-I wzajemnie. > Pan dalej czuje się upoważnionym do pouczania innych i organizowania im życia.-Może choć jeden przykład, gdzie próbuję komuś organizować życie? > Czy myśli Pan, iż choćby i najostrzejsze epitety zastąpią argumenty?-Poza filozoficznym rozmydlaniem faktów nie zauważyłem tu argumentów. Jest jeden. Ilość imigrantów-muzułmanów wzrasta, ich nieprzystosowanie do tutejszej cywilizacji widać, słychać i czuć, szczególnie odczuły to europejskie kobiety. > Tak, wystąpienie pani premier Beaty Szydło w Parlamencie Europejskim pozwoliło "prawicowym jasnowidzącym" na obronę ich rozumienia naszej europejskiej cywilizacji. Przy tych wystąpieniach mimika pani premier pokazywała aprobatę i życzliwość, potwierdzaną gestami oklasków.-Nie wiem, nie słuchalem. Nie mam w zwyczaju poświęcać swego czasu na wysłuchiwanie pieprzenia prawicowych, w dodatku religijnych, oszołomów. Ale to właśnie przez tych lewicowych ślepców, manipulatorów i kłamców, zyskują oni na popularności. |
#49 2 na 2 | Rupson (1793 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > Odwiedziłem kilka krajów, w których panuje islam. Zdecydowanie polecam, choć w niektórych należy zachować ostrożność ze względu na zdominowanie przez fanatyków.-W przypadku, gdy się przydarzyło być kobietą, zdecydowanie odradzam odwiedzanie większości takich krajów. No, po "zawinięciu się w szmaty" i w towarzystwie męskiego przewodnika jest bezpieczniej. Jakaż to wspaniała kultura....jak dobrze, że zaczyna ubogacać też Europę. > Co mnie rzuciło się najbardziej w oczy oprócz oczywistych różnic kulturowych, to ogromne podobieństwo mentalne. Wyznawcy islamu są ogromnie podobnymi do wyznawców chrześcijaństwa.-Na ich korzyść to nie przemawia. |
#50 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > >Odwiedziłem kilka krajów, w których panuje islam. Zdecydowanie polecam, choć w niektórych należy zachować ostrożność ze względu na zdominowanie przez fanatyków.> -W przypadku, gdy się przydarzyło być kobietą, zdecydowanie odradzam odwiedzanie większości takich krajów.Pogrubienie moje. Jeśli stosujesz matematyczny termin, warto go matematycznie udowodnić Z cała pewnością są muzułmańskie kraje w których kobieta nie może czuć się bezpiecznie sama i ubrana po europejsku* ale użycie słowa większość wymaga dowodu *znam takie miejsca i w Polsce. |
#51 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | . A może spróbowałby Pan zrozumieć to co sam pisze?> -I wzajemnie. Pan dalej czuje się upoważnionym do pouczania innych i organizowania im życia.> -Może choć jeden przykład, gdzie próbuję komuś organizować życie? Czy myśli Pan, iż choćby i najostrzejsze epitety zastąpią argumenty?> -Poza filozoficznym rozmydlaniem faktów nie zauważyłem tu argumentów. Jest jeden. Ilość imigrantów-muzułmanów wzrasta, ich nieprzystosowanie do tutejszej cywilizacji widać, słychać i czuć, szczególnie odczuły to europejskie kobiety.To widać, iż moje argumenty do Pana nie trafiają. A jak było w noc sylwestrową w wielu miastach Europy tego nie wiem, natomiast z nauki prawa pamiętam co rzekł Seneka "Cui prodest scelus is fecit - komu przynosi (zbrodnia) korzyść (ten ją popełnił)". Zdarzenia te były bardzo na rękę Państwu Islamskiemu oraz tym państwom, z których ludzie masowo uciekają. Fakty może kiedyś wykaże śledztwo, a może i nie wykaże. > -Przecież dokładnie tego chcę. Jeszcze wytłumacz pan to muzułmanom, by pozostawili to Francuzom i Niemcom itd. Zresztą z tego co widzę ci coraz głośniej się o to upominają, by lewicowi ślepcy nie demolowali ich krajów. Tak, wystąpienie pani premier Beaty Szydło w Parlamencie Europejskim pozwoliło "prawicowym jasnowidzącym" na obronę ich rozumienia naszej europejskiej cywilizacji. Przy tych wystąpieniach mimika pani premier pokazywała aprobatę i życzliwość, potwierdzaną gestami oklasków.> -Nie wiem, nie słuchalem. Nie mam w zwyczaju poświęcać swego czasu na wysłuchiwanie pieprzenia prawicowych, w dodatku religijnych, oszołomów. Ale to właśnie przez tych lewicowych ślepców, manipulatorów i kłamców, zyskują oni na popularności. Nie mam już dalej komentarza - byłoby to tylko powtarzaniem tego samego. Przecież wszystko jest jasne i czytelnik może sobie wybrać bardziej przekonywujące go argumenty.
@@@ . |
| PerverserPerser (579 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > A raczej ekonomicznej, bo zarobkowa sugeruje pracę...<Niekoniecznie: Handel narkotykami i rabunki też są formą zarobkowania. |
#53 2 na 2 | PerverserPerser (579 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > A co/ byłoby lepiej, gdyby tych uchodźców<Uchodźcą jest osoba której życie lub zdrowie jest zagrożone z powodu wojny. Udaje się do najbliższego państwa w którym nie ma tego zagrożenia i czeka tam aż zagrożenie minie. Nic mi nie wiadomo żeby w Kosowie, Albanii, Pakistanie, Algierii, Maroko, Tunezji, Egipcie, Ghanie, Somalii, Iranie i wielu innych państwach, łącznie ok.30, była jakaś wojna.Nic mi nie wiadomo żeby Niemcy, Austria, Szwecja, Dania, Szwajcaria - były sąsiadami tych państw. Wiadomo natomiast że w tych krajach można żyć lepiej niż w domu, nic nie robiąc. Na koszt miejscowego społeczeństwa. Szwedzi nie mają żadnej wstydliwej przeszłości, cóż oni chcą pokazać światu? Powtarza Pan lewacką propagandę która nijak ma się do rzeczywistości. |
#54 3 na 3 | Rupson (1793 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > >-W przypadku, gdy się przydarzyło być kobietą, zdecydowanie odradzam odwiedzanie większości takich krajów.> Pogrubienie moje.> Jeśli stosujesz matematyczny termin, warto go matematycznie udowodnić> Z cała pewnością są muzułmańskie kraje w których kobieta nie może czuć się bezpiecznie sama i ubrana po europejsku* ale użycie słowa większość wymaga dowodu-Wyślij tam kobietę ze swojej rodziny, żonę, córkę, siostrę i zbierz dowody. Przekonasz się czy to mniejszość, czy większość i jakie to ma znaczenia dla konkretnych ofiar. Opieram się na przekazach podróżniczek i redaktorek odwiedzających te kraje, ale nie mam pod ręką linków jak Bogusławski. Może dlatego, że niespecjalnie mi zależy, by kogokolwiek przekonywać, że islamskie gówno śmierdzi gorzej od innych. Obawiam się, że sam się o tym jeszcze przekonasz. Nie wiem jak i po cholerę, tzw. humaniści, usprawiedliwiają tę religię-ideologię ciemiężącą samych jej wyznawców i groźną dla całego świata. > znam takie miejsca i w Polsce.-Niesamowite. W Polsce są gwałciciele, psychopaci i mordercy? Tyle, że tutaj tak właśnie się ich nazywa, ściga i zamyka w miarę możliwości, niczego nie usprawiedliwia się religią, ani obyczajem. |
| PerverserPerser (579 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > Nie wiem jak prawnie wygląda sprawa ubiegania się o zasiłek w sytuacji posiadania majątku - zostawiam te kwestie niemieckim sądom.<Prawnie wygląda tak, że zasiłek przysługuje osobom przebywającym legalnie na terenie BRD. Ok. 80% warunku tego nie spełnia. Na chwilę obecną państwo niemieckie przestało być państwem prawa. > Pozostawię też bez komentarza spiskowe teorie o masowych gwałtach, napływie w większości terrorystów, uogólnienia itd ....bo to już było dyskutowane i z "wiarą nie da się dyskutować".<Tę wiarę da się wygóglować z oficjalnych mediów. Nie robi Pan tego bo nie pasuje do roli apostoła miłości. > Co do decyzji Niemców o przyjęciu imigrantów<To była arbitralna decyzja poza parlamentem, poza koalicją rządzącą jednej osoby. > Ale zostawmy Niemcom prawo do zatroszczenia się o tych, którzy pomocy potrzebują. Bo takich są setki tysięcy!<Naiwna lewacka idea. Zbiorowe samobójstwo w imię wolności, równości i braterstwa. > większość z Was doporowadziłyby do psychoterapii.< www.focus.(*)ychiater-maaz-merkels-narzissm |
#56 1 na 1 | Rupson (1793 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > Reasumując : Arabka w każdym kraju chce się ubierać po swojemu, w Arabii jej wolno,-Reasumując w Arabii gówno jej wolno. > w Amazonii też, w Europie różnie to bywa-Amazonii nigdy nie ujrzy, bo jej brodaty psychol nie puści, poza tym nie ma własnych pieniędzy, ani swobody podróżowania. W Europie może sobie chodzić w chuście, w Arabii musi. Dawno się tyle nie nałgałeś, nie wiem tylko po co i z kogo durnia chcesz zrobić? > Indianerka w każdym kraju chce się ubierać po swojemu, ale wolno jej tylko w Amazonii> Europejczycy płci obojga u siebie ubierają się jak chcą, w Arabii, też jak sami chcą, w Amazonii też jak sami chcą> U siebie nie tolerujemy indiańskiej nagości,-My to kto? Mi jakoś nagość nie przeszkadza. > z trudem arabskie chusty,-Jeszcze żadnej nie zerwałem, ale faktycznie nie zatrudniłbym takiej w np. banku, czy szkole. > ale sami w innych krajach rzadko się poradzimy zaakceptować lustrzane traktowanie nas samych , tam wszędzie mają pozwalać nam na nasze zwyczaje-Szczyt błazenady. A jakie to MY mamy zwyczaje, które tam celebrujemy, i któż taki odważny, czy szalony? Naprawdę ktoś tam jeździ, by sobie poszaleć? Nie na Ibizę przypadkiem? |
#57 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | . > ale nie mam pod ręką linków jak Bogusławski.Najpierw trzeba mieć je w głowie, to później znajdą się i pod ręką. > Może dlatego, że niespecjalnie mi zależy, by kogokolwiek przekonywać, że islamskie gówno śmierdzi gorzej od innych. Obawiam się, że sam się o tym jeszcze przekonasz. Nie wiem jak i po cholerę, tzw. humaniści, usprawiedliwiają tę religię-ideologię ciemiężącą samych jej wyznawców i groźną dla całego świata.Nie wiem na czym Panu zależy? Mnie zależy aby ludzie wiedzieli, iż jednak Pańskie poglądy i Pański język należy do mniejszości, a nie do większości, ale nawet gdybym pozostał w swoich poglądach sam, to i tak ich nie zmienię. Cywilizacja europejska mnie do czegoś tam zobowiązuje. znam takie miejsca i w Polsce.> -Niesamowite. W Polsce są gwałciciele, psychopaci i mordercy? Tyle, że tutaj tak właśnie się ich nazywa, ściga i zamyka w miarę możliwości, niczego nie usprawiedliwia się religią, ani obyczajem.Walnąć w internecie to sobie każdy może. Nawet czytać nie musi umieć, wystarczy, iż potrafi pisać, ale na racjonalistycznym forum, to jednak wypadałoby by podać te religijne źródła, do których Pan się odwołuje. Nie musi Pan przy tym znać arabskiego, np Koran jest na polski przełożony, a sporo innych (mniej świętych) religijnych tekstów znajdzie Pan na islamskich stronach w internecie. www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,504226#w504410www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,504226#w504430@@@ . |
| PerverserPerser (579 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > Nie jest to żaden dowód na śmieszność Niemiec.<A to przyjmiesz jako dowód?  |
#59 1 na 1 | Mano (1060 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > >Nie jest to żaden dowód na śmieszność Niemiec.<> A to przyjmiesz jako dowód?>  Nie, bo bzdury nie są żadnym dowodem. Tekst ten nie trzyma się kupy. Przykro mi.  |
#60 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > >Indianerka w każdym kraju chce się ubierać po swojemu, ale wolno jej tylko w Amazonii> >Europejczycy płci obojga u siebie ubierają się jak chcą, w Arabii, też jak sami chcą, w Amazonii też jak sami chcą> >U siebie nie tolerujemy indiańskiej nagości,> -My to kto? Mi jakoś nagość nie przeszkadza.A TWOJEMU państwu? Ściga za publiczne pokazanie się półnago Nie przeszkadza ci nagość? poczekajmy do wiosny, jak w Krakowie zrobi się ciepło, wyjdź nago na Rynek  > >z trudem arabskie chusty,> -Jeszcze żadnej nie zerwałem, ale faktycznie nie zatrudniłbym takiej w np. banku, czy szkole.Gratuluję, ja kierowałbym się raczej tym co ma W głowie a nie NA głowie. Współpracowałem z muzułmanami i muzułmankami. Jedne nosiły chusty inne nie, ale pracowało się z nimi dobrze. Niemal co rok jeżdżę na wakacje pomiędzy muzułmany, jakoś nie zauważam żadnej opisywanej przez Ciebie patologii (nie przeczę, że są gdzie indziej, ale skoro użyłeś słowa "większość" to jednak warto pokazać że jest to większość) > >ale sami w innych krajach rzadko się poradzimy zaakceptować lustrzane traktowanie nas samych , tam wszędzie mają pozwalać nam na nasze zwyczaje> -Szczyt błazenady. A jakie to MY mamy zwyczaje, które tam celebrujemy,O tym piszę. Europejczycy domagają się na całym świecie prawa do noszenia swoich strojów, chcą jadać w Indiach wołowinę i w Kairze świninę i pić wódkę, ale biada, żeby Indianka w Warszawie pokazała piersi, nawet na karmiącą (!) Polkę krzywo się patrzy, biada, jeśli Koreańczyk zje psa, a Cygan zamieszka w wozie. Za to wszystko jest KARA Nam u nich wolno, a jak nie, to zgroza i nietolerancja. Im u nas nie, bo to cywilizajca > i któż taki odważny, czy szalony? Naprawdę ktoś tam jeździ, by sobie poszaleć? Nie na Ibizę przypadkiem?Widzę, że masz perfrektne rozeznanie co do kierunków podróży zagranicznych z Twojego kraju  |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|