 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 25-01-2016 00:29 | Brzostowski (7067 punktów) | Kretyńskie przepisy
1 na 7 | Jak śmieszne są Niemcy: wiadomosci(*)h-musza-oddawac-majatek/tdjtsdEuropa przy takich głupotach musi się rozwalić. Z jednej strony zpraszaja uchodźców, z drugiej ukrywają że uchodxcy gwałcą ich kobiety, z trzeciej zabierają im pieniądze, z czwarrtej mają gębę pełną frazesów o prawach i wolnościach... Korwin być może miał rację, że to już koniec UE. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#16 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > ...taki mamy chyba klimat, że przestrzeganie prawa jest postrzegane jako śmieszne...Gdy prawo jest śmieszne i głupie, to tak je oceniam. Prawo jest dla ludzi, nie ludzie dla prawa. W Polsce, gdy osoba potrzebująca idzie do opieki społecznej po wsparcie, to nikt jej nie zabiera tego, co ma. Ewentualnie nie dostanie wsparcia. To jest mądre prawo. A prawo, które pozwala zabrać ludziom ich pieniądze na poczet świaczeń to prawo zbója.
Śmieszą mnie lemingi. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > >Jak śmieszne są Niemcy:> >ukrywają że uchodxcy gwałcą ich kobiety,> Jak Merkel pójdzie śladem PBS i ogłosi, że imigranci z Polski są uchodźcami...PBS wyjaśniła że się pomyliła i hocdziło jej o imigrantów. > >Korwin być może miał rację, że to już koniec UE.> Korwin ma wybujałe ego. Wszyscy którzy mu przyklaskują, być może nie wiedzą, że Unia istniała zanim Korwin do niej wstąpił i bardzo dobrze sobie radziła bez niego.To fakt, tylko to nie zmienia faktu, że UE jest w ogromnym kryzysie. > Brzostowski, pieprzysz głupoty za darmo, w odróżnieniu od Korwina, i stąd się biorą twoje kompleksy.A cóż jest nieprawdziwego w tym co napisałem?
Śmieszą mnie lemingi. |
#18 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > >>Jak śmieszne są Niemcy:> A cóż jest nieprawdziwego w tym co napisałem?Czyżby o prawdę Ci chodziło > Śmieszą mnie lemingi.Nawet Twoje, niczego nie budujące, "złote myśli" w stopce, świadczą, że na prawdzie najmniej Ci zależy. Wstydź się. |
#19 3 na 3 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > Jak widzę te dziesiątki alternatyw, to aż dech zapiera...Aktualny kryzys unijny został wywołany przez Niemcy i Francję, z kilku powodów: 1) zbytniej dominacji tych krajów, co nie podoba się innym, 2) chorej poprawności politycznej, która nie pozwala na oceny realne, 3) stosowania podwójnych standardów przez te kraje (duży może więcej, mały nie), 4) ideologii multi-kulti, która nie działa, 5) opanowania głównych instytucji w Europie przez liberalno-lewicowe środowiska narzucające innym swój światopogląd. Alternatywa? Zacieśniać współpracę gospodarczą, polityczną, zaprogramować dyfuzję konkurencyjności gospodarczej w Europie i luzować kwestie światopoglądowe. I wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie...
Śmieszą mnie lemingi. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > >>>Jak śmieszne są Niemcy:> >A cóż jest nieprawdziwego w tym co napisałem?> Czyżby o prawdę Ci chodziłoZawsze tylko o nią mi chodzi. > > Śmieszą mnie lemingi.> Nawet nieudolne Twoje "złote myśli" w stopce świadczą, że na prawdzie najmniej Ci zależy.> Wstydź się.Skąd taki wniosek. Z tego, że śmieszą mnie lemingi wynika iż nie zależy mi na prawdzie? Jakeś Ty miszczu do tego doszedł!
Śmieszą mnie lemingi. |
#21 3 na 3 | romaro (25211 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > Skąd taki wniosek. Z tego, że śmieszą mnie lemingi wynika iż nie zależy mi na prawdzie? Jakeś Ty miszczu do tego doszedł! Ze zwykłej dedukcji MISZCZU od prawd objawionych. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > >Skąd taki wniosek. Z tego, że śmieszą mnie lemingi wynika iż nie zależy mi na prawdzie? Jakeś Ty miszczu do tego doszedł!> Ze zwykłej dedukcji MISZCZU od prawd objawionych.Aha, to i wszystko jasne, Miszczu dedukcji.
Śmieszą mnie lemingi. |
#23 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | . > Nikt nie jest winien temu gdzie się urodził i nikogo z tej racji nie opluwam. Natomiast komunistą, faszystą, moherem, czy islamistą, to już trzeba się stać, to kwestia poglądów, a co za tym często idzie niestety, odpowiednich ( w sumie nieodpowiednich) zachowań, które mogą mi się nie podobać i mam prawo się ich obawiać. Taka jest rzeczywistość.Mnie się jednak wydaje, iż trochę bardziej złożoną: www.racjon(*).php/z,0/d,28/s,511985#w517041www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,579693#w579921@@@ . |
#24 1 na 1 | Matix (5786 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | Dlaczego UE ciągle pogłębia pole integracji zamiast zatrzymać jej poziom na pewnym stabilnym etapie? Nie pisałem się na żadne jednolite superpaństwo. Unia miała zapobiec kolejnym wojnom, ułatwić współpracę państw itd. a nie utworzyć pełną federację, do czego ciągle dąży i to ją zgubi. Co za dużo to niezdrowo. Brak umiaru kończy się źle.
"Głupi jak Niemiec" |
#25 8 na 8 Quetzalcoatl (2779 punktów) (zablokowany) | Odp: Kretyńskie przepisy | > Jak śmieszne są Niemcy:> wiadomosci(*)h-musza-oddawac-majatek/tdjtsdNie widzę w tym tekście nic, co by świadczyło o śmieszności Niemiec. > Europa przy takich głupotach musi się rozwalić.Odmienne zasady przyznawania pomocy społecznej bynajmniej nie świadczą jeszcze o głupocie. Poza tym jest to rozwiązanie niemieckie i chyba nie obowiązuje powszechnie w Europie, tak więc trudno zrozumieć, dlaczego Europa miałaby się rozwalić za sprawą tego, jak Niemcy postępują w tym względzie. > Prawo własności jest fundamentalnym prawem w demokratycznych krajach i nie można ludziom po prostu zabrać - czyli ukraść tego co mają, z tego powodu że oczekują oni pomocy.Przeczytaj najpierw uważnie tekst, który sam podlinkowałeś. Jest tam napisane: Cytat:"Odebrane im pieniądze są zaliczane na poczet późniejszych świadczeń społecznych" z czego bynajmniej nie wynika, że są im one tak po prostu zabierane (kradzione). > Jeśli już, to po prostu takim ludziom nie należy dać tych zasiłków, ale nie zabierać na poczet tych zasiłków tego co mają. Brrrr!Znów przeczytaj uważnie tekst, który przywołałeś: Cytat:"W świetle prawa świadczenia dla uchodźców są traktowane tak samo, jak świadczenia z tytułu pomocy społecznej dla obywateli Niemiec i osób ze stałym pobytem. Zanim ktokolwiek w Niemczech otrzyma zasiłek społeczny, musi najpierw wykorzystać własne zasoby majątkowe."
Uchodźcy - przynajmniej przez jakiś czas - nie mogą się utrzymać legalnie, bo nie mogą legalnie pracować, więc muszą korzystać z pomocy społecznej, a że są traktowani w tym względzie tak samo jak inni, nie powinno być powodem do narzekań. Czy niemieckie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej są dobre, nie umiem ocenić, nie można im jednak odmówić logiki - skoro posiadasz środki własne, nie ma powodu, żebyś sięgał po środki publiczne (wynika to z art. 90 SGB). |
#26 6 na 6 | Grzegorz (5685 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > >Z jednej strony zpraszaja uchodźców,> Nie zapraszają, lecz przyjmują ludzi prześladowanych i mordowanych we własnych krajach.Sprostowanie do obu wypowiedzi - nie dajmy się zwariować, prawdziwych uchodźców jest tam mniejszość. A nawet tym prawdziwym uchodźcom, aby uniknąć prześladowań, wystarczyłoby się przenieść się do większości krajów sąsiednich. Wolą siedzieć w Niemczech niż np. w Turcji? OK, rozumiem, ale w tym kontekście nie mówimy już o mordowaniu tylko o zwykłej emigracji zarobkowej. A raczej ekonomicznej, bo zarobkowa sugeruje pracę... |
Stefanowicz (2544 punktów) (zablokowany) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski |
> Od żydów.Ja bym nie miał odwagi tak napisać xD |
#28 6 na 6 | Grzegorz (5685 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > (...) chcemy leczyć nasz kompleks nasze poczucie winy i zażenowania (..._ twierdzeniem, iż my też przyjęliśmy milion uchodźcow z Ukrainy. Operetka, lepsza niż gombrowiczowska.To akurat jest w pewnym sensie logiczne  Zacznijmy od tego że pojęcie "uchodźca" jakoś tak się mimochodem rozciągneło na ludzi którzy wolą siedzieć na wymarzonym niemieckim socjalu (mimo że już np. w Turcji też już nikt ich nie chce zabić, a kulturowo przecież mają bliżej), czyli na kogoś kto po prostu emigruje za kasą. W tym świetle, milion Ukraińców który przyjechał tutaj pracować i zarabiać to jak najbardziej również uchodźcy  |
#29 2 na 2 | KORUND (4922 punktów) | Odp: Kretynizm gombrowiczowski | > >Należy jasno mówić, że nie chcemy tu żadnej islamskiej dziczy,> Było nie spędzać u nich urlopów i nie rżnąć Pana.-W życiu nie odwiedziłem i nie odwiedzę kraju gdzie dominuje islam, innym też odradzam. Wcale nie pociąga mnie ta szmaciana moda, pozawijane kobiety, klimat, obyczaje, wielbłądzie odchody, a w szczególności uważanie, czy przypadkiem nie robię czegoś niezgodnego z jakimiś religijnymi fanaberiami, myślą, mowa lub uczynkiem. Dlatego też nie chcę, by do tych unikanych dołączyła Francja, Szwecja, czy Niemcy. A rżnięcie pana, to już w ogóle nie ten adres. |
#30 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Kretyńskie przepisy | > Przeczytaj najpierw uważnie tekst, który sam podlinkowałeś.> Jest tam napisane: Cytat:"Odebrane im pieniądze są zaliczane na poczet późniejszych świadczeń społecznych" z czego bynajmniej nie wynika, że są im one tak po prostu zabierane (kradzione).Cóś patrzę czytasz co chcesz, a tam też napisane: "Bawaria przyznaje, że przeszukuje uchodźców i pozwala im zatrzymać sumę do wysokości 750 euro na osobę. Pozostałe pieniądze muszą zostać wydane lub oddane do bawarskiej kasy publicznej." Co by to było gdyby PiS zaproponował takie rozwiązanie: krzyk! Ciemnogród! Debile! Jak tak można! Łamanie praw człowieka! Ale gdy "światłe" kraje unijne prpponują takie rzeczy to lemingi bronią rozwiązania. Czy Wy ludzie myślicie! Na Waszych oczach łamie się prawa człowieka, a Wy jak barany z uśmiechem na giębie temu przytakujecie. Nie mam na taką głupotę słów i sił. Coraz bardziej przekonuje się że poglądy lewicowo-liberalne prowadzą do zrycia beretów do szyi. Te niby prawo niemieckie to tylko wybieg, aby zaoszczędzić, z resztą w kretyński sposób.
Śmieszą mnie lemingi. |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|