 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-08-2016 19:20 | Brzostowski (7067 punktów) | Lewacka hipokryzja 0 na 4 | 1. Słychać ze strony środowisk lewicowych, w tym zwłaszcza lewackich, sporo na temat równouprawnienia homoseksualistów. Powinni wg lewaków mieć prawo do zawierania małżeństw, adopcji dzieci, itd... Generalnie - równe prawa, bez wykluczania całej grupy. Mimo, że wiadomo powszechnie, iż część środowiska homoseksualnego (geje) są w większym stopniu niż cała populacja ludzka nosicielami HIV, wiadomo też, że ich związki są mniej stabilne (częste zmiany partnerów). Jest to wiedza powszechna, są badania, raporty. To wszystko nie wpływa pozytywnie na adopcję dzieci (zagrożenie chorobą, emocjonalne wahania w związkach). Lewaki wówczas mówią: no OK, tak jest, ale przecież to nie powód do wykluczania całej grupy. Są przecież trwałe związki gejów. No i niby prawda - nie wykluczajmy całej grupy, jak ktoś chce, przejdzie procedurę, niech adptuje. Niby logiczne.
2. Prawo do aborcji - "dupa nasza" itd... Wolność jednostki! Wolność! No i niby OK.
3. Aż tu nagle we Francji zabraniają nosić burkini na plaży, a burek w ogóle! To samo planowane jest w Niemczech!
I co na to lewactwo?! Przecież to ewidentny atak na wolność jednostki, to odebranie całej grupie praw, tylko dlatego, że raz lub dwa kobieta brała udział w atakach terrorystycznych?!
To jak to jest, raz koronnym argumentem jest wolność jednostki, nieograniczanie praw "hurtem", a innym razem można to robić i się jeszcze cieszyć?
A co na to tutejsi "wolnościowcy"?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#31 3 na 3 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > Bogusławski "mędrzec" przemówił...A tam zaraz przemówił..., Andrzej Link Bot Bogusławski wkleił tylko jeden link, dwie kropki i trzy małpy: www.racjonalista.pl/forum.php/s,719665#w719739Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#32 2 na 4 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja |
> jeden link, dwie kropki i trzy małpyHe he, w ciemno widać kto to taki. 
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#33 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | |
#34 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | |
#35 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > ... Na plaży, to jednak co innego. W każdej kulturze istnieją pewne normy przyzwoitości i w Europie na ulicy należy być w miarę ubranym, a na plaży należy być rozebranym. Burka czy inne habity na plaży oznaczają zgorszenie publiczne tak samo, jak w Chorwacji gołe brzuchy.W jaki sposób burka na plaży oznacza zgorszenie publiczne? Gorszy Cię ubranie na plaży? Czy każde okrycie całości lub prawie całości ciała na plaży jest dla Ciebie zgorszeniem? Czy ludzie w kurtkach lub swetrach na plaży też Cię gorszą. Czy też starasz się być zabawnym, w sytuacji bezradności argumentacyjnej? |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > >1. Ten kto jest za progresywnymi podatkami - ten lewicowiec, ale ten kto chce 75% podatku to lewak.> Ile ma chcieć procent podatku od zarabiającego milion złotych dziennie, żeby zasłużyć na miano lewicowca?No to zależy i jest elastyczne. Jeśli w danym kraju stawka podstawowa podatku wynosi, np 20%, to ok. 30%-35% byłoby jeszcze Ok. Ale więcej? To lewactwo, bo przy dużej różnicy stóp, bogaci uciekną za granicę i nie będzie nawet 20%. Lewicowiec to rozumie, a lewak nie. |
#37 3 na 3 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | . Pan Scarabaeus: Rozumiem, że w odróżnieniu od środowisk lewackich ty nie jesteś hipokrytą a co za tym idzie: a) Jesteś za bezwzględną wolnością - adopcja dzieci przez homoseksualistów, burki na plaży, mordercy na wolności. b) Jesteś bezwzględnym przeciwnikiem wolności - zakaz adopcji dla wszystkich, zakaz wstępu na plażę dla Kobiet z burkami i dla kobiet w ogóle itp. No chyba że tak jak i lewactwo jesteś hipokrytą i czasem jesteś za a czasem przeciw i właściwie się niczym od nich nie różnisz?> Nie jestem hipokrytą,O Święty Boże ile to już Pan tu deklaracji naskładał, tyle tylko, iż rzadko która była prawdziwą, a ta jest wprost kłamstwem. Jest Pan jednym z większych tu hipokrytów, co Pan przez swoje tu wypowiedzi ewidentnie wykazał, choćby przez obronę zachowań i wypowiedzi kleru w sprawach moralnie obrzydliwych. > ponieważ nie manipuluję tak jak Ty.Nie, nie manipuluje tu Pan tak jak pan Scarabaeus, czyni Pan to znacznie częściej i w swoim stylu. Żeby Pan był tylko kłamcą, to jeszcze fajnie by było. Pan tu permanentnie usiłuje nam swój kit wcisnąć: Nie można kłamać, nie sądząc, że zna się prawdę. Wciskanie kitu nie nakłada żadnych tego rodzaju ograniczeń. Ktoś kto kłamie, tym samym odnosi sie do prawdy, i do pewnego stopnia odnosi się do niej z szacunkiem. Mówca uczciwy mówi tylko to, co jego zdaniem pokrywa się z prawdą. W przypadku kłamcy z równą mocą obowiązuje lustrzana metoda, iż to co mówi mija się z prawda. Wciskającego kit nie ograniczają żadne sztywne reguły; on nie stoi ani po stronie prawdy, ani po stronie nieprawdy. W ogóle nie sugeruje się faktami, co zmuszony jest czynić zarówno mówca uczciwy jak i wygłaszający kłamstwo; no, może tylko o tyle, o ile wpłynie to na jego szanse na sukces. Nie obchodzi go, czy to co mówi właściwie opisuje rzeczywistość. Dobiera to albo wymyśla, tak by służyło jego własnym celom. [...]Wystarczy poczytać ze zrozumieniem Pańskie tu wypowiedzi aby dla inteligentnego czytelnika oczywistym to było. Tyle tylko, iż bardzo niewiele osób daje się tu wziąć na Pańskie manipulacje. Choć są i tacy: Ja dostają info od ludzi, że gdy mnie nie było to im brakowało naszych dyskusji. Widać potrzebny jestem. Tak, niektórym jest Pan tu potrzebnym nawet bardzo: www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,719434#w719661Miłego dnia. @@@ . |
#38 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | No i widzi Pan, chce Pan dyskusji merytorycznej, a sam Pan trolluje. > >dwie kropki i trzy małpy:> "Mądrej głowie dość dwie słowie".Kropki i małpy to raczej powrót do jakiegoś pisma klinowego. Nie wiedzialem że Pan się w tym też odnajduje. |
#39 4 na 4 | ZaKotem (8733 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja |
> W jaki sposób burka na plaży oznacza zgorszenie publiczne? Gorszy Cię ubranie na plaży? Czy każde okrycie całości lub prawie całości ciała na plaży jest dla Ciebie zgorszeniem? Czy ludzie w kurtkach lub swetrach na plaży też Cię gorszą.Nie, gdyż jako czerwony lewak jestem już najgorszym i zgorszyć mnie nic nie może - ani kobieta we worku na plaży, ani upadła Madonna z wielkim cycem w restauracji. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że żyjemy w społeczeństwie, którego większa część oburza się tym i owym, co nikomu krzywdy nie czyni. Staram się po prostu wobec tej większości być tolerancyjnym i z kolei nie oburzać się na to oburzenie. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > >wiadomo powszechnie,..geje..... są .....nosicielami HIV, wiadomo że ... częste zmiany partnerówWychodzi tutaj Twoja "szlachetność" oraz "racjonalizm" i "umiłowanie prawdy". Manipulujesz bardzo pięknie. Otóż informuję Cię, że ja napisałem: "Mimo, że wiadomo powszechnie, iż część środowiska homoseksualnego (geje) są w większym stopniu niż cała populacja ludzka nosicielami HIV, wiadomo też, że ich związki są mniej stabilne (częste zmiany partnerów)." Jest to wiedza powszechna, jak nie wierzysz to sobie poszukaj. > Zapomniałeś dodać, że powszechnie wiadomo, że najczęściej parzą się w kiblu, w smrodzie bakterii i nie rozumieją pojęcia miłości ani wierności.Nie zapomniałem, bo nigdy nie miałem w głowie takich bzdur. > Jeśli nie będziesz tolerował odmienności to unieszczęśliwisz innych ludzi a nieszczęśliwi ludzie, z wyjątkiem paru szczęśliwych, agresywnych pajaców, to piekło na ziemi. Chcesz żyć w piekle?Ja toleruję gejów. Pytam się o to, dlaczego Ci, którzy tolerują odmienność gejów, sprzeciwiają się burkom. Tego dotyczy moje pytanie. Mógłbyś się merytorycznie odnieść do tego pytania, zamiast dyskutować z wymyślonymi przez siebie rzekomo moimi poglądami? |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > >W jaki sposób burka na plaży oznacza zgorszenie publiczne? Gorszy Cię ubranie na plaży? Czy każde okrycie całości lub prawie całości ciała na plaży jest dla Ciebie zgorszeniem? Czy ludzie w kurtkach lub swetrach na plaży też Cię gorszą.> Nie, gdyż jako czerwony lewak jestem już najgorszym i zgorszyć mnie nic nie może - ani kobieta we worku na plaży, ani upadła Madonna z wielkim cycem w restauracji. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że żyjemy w społeczeństwie, którego większa część oburza się tym i owym, co nikomu krzywdy nie czyni. Staram się po prostu wobec tej większości być tolerancyjnym i z kolei nie oburzać się na to oburzenie.To miłe z Twojej strony. Czy ta zasada obowiązuje też w innych przypadkach, czy jak zwykle u lewaków, jest dobierana wg potrzeb? Jestem przekonany, że Twoje oburzenie na oburzenie zależy o jakie oburzenie chodzi, a Twoja "złota" zasada posiada wyjątki w zależności od rodzaju oburzenia. Tak się ujawnia lewacka hipokryzja. |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | Boguś prowadzi merytoryczną dyskusję ..., wiadomo, jak to antyklerykalny mędrzec! |
#43 2 na 2 | Andrzej Bogusławski (52271 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | . > No i widzi Pan, chce Pan dyskusji merytorycznej,Tak, chcę: www.racjon(*)m.php/z,0/d,3/s,719434#w719735 ale tylko wtedy, gdy jest to możliwym, a tak przecież zawsze nie jest. Wystarczy poobserwować sobie w mediach "merytoryczną" dyskusję PiS kontra reszta świata w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Trzeba mieć głęboką wiarę aby uwierzyć w to, iż PiS faktycznie chce ją prowadzić i że jakiekolwiek rozmowy z PiS-em w tej sprawie mogą być merytoryczne. W przeciągu ostatnich dziesięciu lat wielokrotnie próbowałem pojąć z Panem merytoryczne rozmowy i nigdy mi się z Panem to nie udało. Innym forumowiczom, z moich obserwacji, też nie. Choć bywał Pan źródłem inspiracji dla ciekawych wypowiedzi innych, za co Panu dziękuję. Ale [w dyskusji] niezbędna jest względna równość obu dyskutantów tak pod względem erudycji jak i inteligencji. Gdy jeden z dyskutantów pozbawiony jest erudycji, to wszystkiego nie pojmie, przeto nie będzie na poziomie. Gdy zaś zabraknie mu inteligencji rozgoryczy się tylko i sięgnie po nieuczciwość, szalbierstwo i w końcu po grubiaństwo. Stale, gdy zabraknie Panu argumentów, a ma Pan ich niewiele, przechodzi Pan do ataków personalnych. Ot to już taki Pański styl, a styl to człowiek. > a sam Pan trolluje.To wprost norma, iż największe i najgłupsze na tym forum trolle trollizm innym zarzucają. _____________ > dwie kropki i trzy małpy: "Mądrej głowie dość dwie słowie".> Kropki i małpy to raczej powrót do jakiegoś pisma klinowego. Nie wiedzialem że Pan się w tym też odnajduje. Boguś prowadzi merytoryczną dyskusję ..., wiadomo, jak to antyklerykalny mędrzec!I jaka to śliczna dyskusja merytoryczna. Na poziomie Pana Brzostowskiego i całej parafii jego. @@@ . |
#44 3 na 3 | ZaKotem (8733 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja |
> To miłe z Twojej strony. Czy ta zasada obowiązuje też w innych przypadkach, czy jak zwykle u lewaków, jest dobierana wg potrzeb? Jestem przekonany, że Twoje oburzenie na oburzenie zależy o jakie oburzenie chodzi, a Twoja "złota" zasada posiada wyjątki w zależności od rodzaju oburzenia. Tak się ujawnia lewacka hipokryzja.A w którym momencie owe wyjątki dwulicowo przejawiam? |
#45 1 na 3 krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Lewacka hipokryzja | Dobra merytorycznie. Bo istnieje cos takiego jak granica, również granica tolerancji dla odmienności moralnej. Burka i to co sobą wyraża jest już poza tą granicą. Gejostwo jeszcze przed nią. |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|