 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 22-08-2016 19:20 | Brzostowski (7067 punktów) | Lewacka hipokryzja 0 na 4 | 1. Słychać ze strony środowisk lewicowych, w tym zwłaszcza lewackich, sporo na temat równouprawnienia homoseksualistów. Powinni wg lewaków mieć prawo do zawierania małżeństw, adopcji dzieci, itd... Generalnie - równe prawa, bez wykluczania całej grupy. Mimo, że wiadomo powszechnie, iż część środowiska homoseksualnego (geje) są w większym stopniu niż cała populacja ludzka nosicielami HIV, wiadomo też, że ich związki są mniej stabilne (częste zmiany partnerów). Jest to wiedza powszechna, są badania, raporty. To wszystko nie wpływa pozytywnie na adopcję dzieci (zagrożenie chorobą, emocjonalne wahania w związkach). Lewaki wówczas mówią: no OK, tak jest, ale przecież to nie powód do wykluczania całej grupy. Są przecież trwałe związki gejów. No i niby prawda - nie wykluczajmy całej grupy, jak ktoś chce, przejdzie procedurę, niech adptuje. Niby logiczne.
2. Prawo do aborcji - "dupa nasza" itd... Wolność jednostki! Wolność! No i niby OK.
3. Aż tu nagle we Francji zabraniają nosić burkini na plaży, a burek w ogóle! To samo planowane jest w Niemczech!
I co na to lewactwo?! Przecież to ewidentny atak na wolność jednostki, to odebranie całej grupie praw, tylko dlatego, że raz lub dwa kobieta brała udział w atakach terrorystycznych?!
To jak to jest, raz koronnym argumentem jest wolność jednostki, nieograniczanie praw "hurtem", a innym razem można to robić i się jeszcze cieszyć?
A co na to tutejsi "wolnościowcy"?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 Dalej..#16 1 na 1 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > są jednak dziesiątki innych sposobów na zachowanie własnej kulturyNiby jakie? |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > >są jednak dziesiątki innych sposobów na zachowanie własnej kultury> Niby jakie?A chociażby niewpuszczanie islamistów do kraju. |
#18 1 na 1 | Episode_2 (3284 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > A chociażby niewpuszczanie islamistów do kraju.W niektórych krajach już na to trochę za późno... A po za tym to też byłoby ograniczenie praw niektórym ludziom. |
#19 5 na 5 | Andrzej Bogusławski (52270 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | . > Słychać ze stronyTak, zawsze słyszenie jest zależne od tego do czego się ucho przystawi, a Pan tu demonstruje nie tylko przystawienie, ale wprost przyklejenie. > środowisk lewicowych, w tym zwłaszcza lewackich,www.racjonalista.pl/forum.php/s,716900#w716959Jak "prawak" może słyszeć lewaków, gdy on na lewe ucho to tak głuchy, iż czasem robi nawet wrażenie, jakby to mu pół mózgu, a nie tylko słuchu brakowało? @@@ . |
#20 3 na 3 | Scarabaeus (2198 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | Rozumiem, że w odróżnieniu od środowisk lewackich ty nie jesteś hipokrytą a co za tym idzie:
a) Jesteś za bezwzględną wolnością - adopcja dzieci przez homoseksualistów, burki na plaży, mordercy na wolności. b) Jesteś bezwzględnym przeciwnikiem wolności - zakaz adopcji dla wszystkich, zakaz wstępu na plażę dla Kobiet z burkami i dla kobiet w ogóle itp.
No chyba że tak jak i lewactwo jesteś hipokrytą i czasem jesteś za a czasem przeciw i właściwie się niczym od nich nie różnisz? |
#21 1 na 3 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | Bogusławski się wypowiedział... |
| Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | Bogusławski "mędrzec" przemówił... |
#23 1 na 3 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > Rozumiem, że w odróżnieniu od środowisk lewackich ty nie jesteś hipokrytą a co za tym idzie:> a) Jesteś za bezwzględną wolnością - adopcja dzieci przez homoseksualistów, burki na plaży, mordercy na wolności.> b) Jesteś bezwzględnym przeciwnikiem wolności - zakaz adopcji dla wszystkich, zakaz wstępu na plażę dla Kobiet z burkami i dla kobiet w ogóle itp.> No chyba że tak jak i lewactwo jesteś hipokrytą i czasem jesteś za a czasem przeciw i właściwie się niczym od nich nie różnisz?Nie jestem hipokrytą, ponieważ nie manipuluję tak jak Ty. Problem który tutaj zarysowałem nie dotyczy ograniczenia praw jednostki, w sytuacji gdy jest ona zagrożeniem dla społeczeństwa (to Ci przestępcy z Twoich przykładów), tylko ograniczenia praw jednostki i całych grup społecznych, bez istotnego zagrożenia z ich strony. Czyli z jednej strony lewactwo drze mordę o prawach dla gejów, w sytuacji gdy jest wiadomo, że grupa ta niesie pewne, choć nieduże, ryzyko dla adoptowanych dzieci, a jednocześnie chętnie ogranicza prawa do noszenia burek lub strojów kąpielowych dla Arabek, w sytuacji gdy ich używanie nie niesie żadnego zagrożenia. O to pytam, manipulusiu. |
#24 1 na 1 | Brzostowski (7067 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > >A chociażby niewpuszczanie islamistów do kraju.> W niektórych krajach już na to trochę za późno...> A po za tym to też byłoby ograniczenie praw niektórym ludziom.Nie do końca. Każdy kraj ograniczając prawa wjazdu do siebie, prowadzi po prostu politykę wobec innych krajów. Jest to zupełnie coś innego niż ograniczanie praw własnym obywatelom, którzy tworzą ten kraj. |
krystkon_1976 (4491 punktów) (zablokowany) | Odp: Lewacka hipokryzja | >wiadomo powszechnie,..geje..... są .....nosicielami HIV, wiadomo że ... częste zmiany partnerów
Zapomniałeś dodać, że powszechnie wiadomo, że najczęściej parzą się w kiblu, w smrodzie bakterii i nie rozumieją pojęcia miłości ani wierności.
Jeśli nie będziesz tolerował odmienności to unieszczęśliwisz innych ludzi a nieszczęśliwi ludzie, z wyjątkiem paru szczęśliwych, agresywnych pajaców, to piekło na ziemi. Chcesz żyć w piekle? |
#26 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | > 1. Ten kto jest za progresywnymi podatkami - ten lewicowiec, ale ten kto chce 75% podatku to lewak.Ile ma chcieć procent podatku od zarabiającego milion złotych dziennie, żeby zasłużyć na miano lewicowca? Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...
( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość. |
#27 4 na 4 | ZaKotem (8733 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja |
> 3. Aż tu nagle we Francji zabraniają nosić burkini na plaży, a burek w ogóle! To samo planowane jest> w Niemczech!> I co na to lewactwo?! Przecież to ewidentny atak na wolność jednostki, to odebranie całej grupie> praw, tylko dlatego, że raz lub dwa kobieta brała udział w atakach terrorystycznych?!Ja w Polsce byłbym przeciw, ale nie jestem Francuzem i nie jestem od tego, żeby gadać im, jak należy rządzić we własnym kraju. Na plaży, to jednak co innego. W każdej kulturze istnieją pewne normy przyzwoitości i w Europie na ulicy należy być w miarę ubranym, a na plaży należy być rozebranym. Burka czy inne habity na plaży oznaczają zgorszenie publiczne tak samo, jak w Chorwacji gołe brzuchy. m.wyborcza(*)wadzono-kary-dla-turystow.html |
#28 1 na 3 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja |
> mogą chodzić w czym chcąc tak długo jak długo nie są do tego przez nikogo zmuszaneJakoś podobnie musiał kombinować francuski ustawodawca, ale przekombinował, bo przecież zakaz to przymus korzystania z niezakazanego. Zakaz też jest przymusem. A muzułmanki mogą się na plaży podawać za zakonnice.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#29 1 na 3 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja |
> nie jestem Francuzem i nie jestem od tego, żeby gadać im, jak należy rządzić we własnym krajuNikt Francuzom nie "gada jak należy rządzić", gadamy tylko jak w konkretnej sytuacji można postąpić i dlaczego jedne rozwiązania są lepsze, a inne gorsze. > w Europie [...] na plaży należy być rozebranymPrzymusu nie ma, a też warto pamiętać, że stan zdrowia może wykluczać wystawianie ciała na słońce. > Burka czy inne habity na plaży oznaczają zgorszenie publiczneTylko na plaży naturystów nadmierny strój bywa źle widziany.
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy. |
#30 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52270 punktów) | Odp: Lewacka hipokryzja | |
1 2 3 4 5 6 7 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|