 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-10-2016 22:20 | amenli (68 punktów) | czym jest czas pytanie
1 na 1 | Witam Jestem podróżnikiem tu wpadłem na jakiś czas. Mam pytanie . Jak dostaniecie całą informacje o czasie ale was to zaboli. Czy za dobrą analizę czasu dostanie nagrodę ? Nawet jak cała nauka polegnie dzięki tej opowieści ? Zakładamy taki scenariusz opowieść o czasie obali naukę a pokaże Stwórce. Co zrobi człowiek za te słowa ? Prędkość jest mierzona w czasie obalenie czasu zatrzyma wzór E=mc2 bo światło liczone jest w czasie i tak dalej wszystko co jest oparte na czasie przegra. Wiec proszę mi opowiedzieć co na to człowiek tylko tak sobie gdybamy musicie włączyć wyobraźnie.
lubicie obalać różnie teorie wiec czy jest za to nagroda ?
To tylko pytanie nie wiem czy w dobrym dziale Pozdrawiam | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..#106 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Ja bym się bardzo bał, że go uszkodzę!!!> >(A szkoda by było takiego drogiego sprzętu...)> nie twoje czym się martwiszKonfabulujesz. I to nieudolnie. Drobnerek radosny jak szczypiorek |
#107 1 na 1 | adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >Ja bym się bardzo bał, że go uszkodzę!!!> >>(A szkoda by było takiego drogiego sprzętu...)> > nie twoje czym się martwisz> Konfabulujesz. I to nieudolnie.> Drobnerek radosny jak szczypiorekwłaśnie chciałem dać radość tobie  |
#108 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > właśnie chciałem dać radość tobie  Uprzejmie mi obojętne są Twoje zamiary i aktywności. I jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno. Drobner, Drań |
#109 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Żarty kosztem bliźnich to żarty z BogaŻart był życzliwy, niestety z odrobiną prawdy. Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#110 1 na 1 | Drobner (19539 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz.Beton nie fruwa. (Wyjątkowo po pneumatyce lub trotylu.) Drobner, z wiadomej Podkomisji |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga> Żart był życzliwy, niestety z odrobiną prawdy.> Lotnością umysłu to ty nie grzeszysz.> Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.unikasz pytań lub udajesz ze nie rozumiesz. Nabijasz się ze mnie i udajesz ze nie . trudno utrzymać fason rozumie . Drobner zmienia podpisy wiec jest nie stabilny rozumie go  |
#112 -1 na 1 | adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > Drobner coś szukał> Ano miesza.> Drobna życzliwa podpowiedź: sprawdź, co znaczy słowo "szukać" po czesku  > Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.Mieszkałem tu i tam trzeba było zwracać uwagę co się mówi jest to normalnie . |
olson (9993 punktów) (zablokowany) | Odp: czym jest czas pytanie | > Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga.Twoja Bozia nie ma poczucia humoru. Z drugiej strony to niczyja wina. |
#114 1 na 1 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Nabijasz się ze mnie i udajesz ze nie .> trudno utrzymać fason rozumieZadajesz pytania 'z głupia frant' całkowicie oderwane od tematu wątku. Nie tłumaczysz niczego tzn. po co zadajesz pytanie, co jest jego podstawą, po co w ogóle rozmawiasz. Silisz się na kokieterię pompując w ten sposób swój narcystyczny balon. Masz zadatki na ewangelizatora (wielu tu takich przychodzi). Do tego brak ci szacunku do rozmówcy, kultury, ogłady a i może zdrowego rozsądku. Zabierasz się za drążenie czegoś, ale za nic nie interesuje cię z kim rozmawiasz i co twór interlokutor reprezentuje, czego chce w rozmowie. Powiedz, jak mam traktować cię poważnie? Jak nie dojść do wniosku , że to kolejny 'beton' który robi swoje w imię 'wyższych wartości', a tak naprawdę swoich aberracji ? |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > Mieszkałem tu i tam trzeba było zwracać uwagę co się mówi jest to normalnieMiejsce mieszkania w przeszłości i obecnie nie ma nic do rzeczy. Zaprawdę powiadam ci: jeśli chcesz zrozumieć co ma do powiedzenia Drobner z owym szukaniem sprawdź, co znaczy słowo "szukać" po czesku.Jeśli nie sprawdzisz - nie zrozumiesz, a Drobnera wcale nie będzie to obchodzić. Pójdzie swoja drogą. www.racjonalista.pl/forum.php/s,725724#w725979Poniał?
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#116 1 na 1 | adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie |
> Do tego brak ci szacunku do rozmówcy, kultury, ogłady a i może zdrowego rozsądku.> Zabierasz się za drążenie czegoś, ale za nic nie interesuje cię z kim rozmawiasz i co twór interlokutor reprezentuje, czego chce w rozmowie.fajnie cały czas na mnie są ataki a ja nie reaguje . i to ten brak szacunku ? mam tak samo reagować  pytanie było o waszą reakcje na prawdę. fakt ze nie dostałem odpowiedzi. ale reakcje zobaczyłem . |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > fajnie cały czas na mnie są ataki a ja nie reagujeOk, nie reaguj na wskazówki a ja przestanę odpisywać, przeciez o to ci w sumie chodzi  > pytanie było o waszą reakcje na prawdęA konkretniej? Lubię prawdę, byle nie kłamstwo w owczej skórze prawdy. > fakt ze nie dostałem odpowiedzi.Masz wyżej. > ale reakcje zobaczyłem .W porządku. Ja też, m.in. w twoich wielce 'elokwentnych' nakazach Cytat: musicie zacząć panować nad emocjami Lekarzu, lecz się sam.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
| Jacek Głodzik (35558 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > mam tak samo reagowaćA może byś się tak przedstawił (jestem ten i ten, mam tyle i tyle lat, uczę się / mieszkam / pracuję itd.) i zapytał z kim rozmawiasz, czego ten ktoś chce w rozmowe? Kim jest? Pozyskał człowieka? Wiedza, kultura i prawda nie bolą.
Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać. |
#119 1 na 1 | adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > >Żarty kosztem bliźnich to żarty z Boga.> Twoja Bozia nie ma poczucia humoru.> Z drugiej strony to niczyja wina.spoko ja tu nie wyjątek całe forum korzysta z energii jeden oskarża drugiego . poczytalem was trochę  |
| adwokat (68 punktów) | Odp: czym jest czas pytanie | > > mam tak samo reagować> A może byś się tak przedstawił (jestem ten i ten, mam tyle i tyle lat, uczę się / mieszkam / pracuję itd.) i zapytał z kim rozmawiasz, czego ten ktoś chce w rozmowe? Kim jest?> Pozyskał człowieka?> Wiedza, kultura i prawda nie bolą.> Jeśli każdy twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać.tak naprawdę 1 raz jestem na forum jaki chcie udowodnić kto jest mądrzejszy . wystarczyło poczytać trochę . głupi czy beton to też jakiś człowiek . w sekundzie można stracić zdrowie i zostać głupim . jaką nazwę damy takiemu intelegentno głupi ? albo nie widzisz ze to forum jest takie albo. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|