 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » ABC Racjonalisty
| Napisano | Autor | Tytuł | | 06-08-2025 15:52 | okragly (21676 punktów) | racjonalista = komunista 0 na 2 |
gdybyśmy stworzyli komunę  nasz poziom życia poprawiłby się 2 X, pracy mielibyśmy 2 X mniej, śmialibyśmy się 3 X więcej, żyli 20 lat dłużej czemu więc, racjonaliści to niedorozwojki, dla których bogiem indywidualizm, wolność, własnosć. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Dalej..#1 1 na 1 | Kautilja aka quick (6858 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | |
#2 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | |
#3 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >czemu więc, racjonaliści to niedorozwojki,> Kto to jest racjonalista wg Ciebie?racjonalista to komunista antykomunista czyli liberał (indywidualizm, wolność, własność) to śmierć wymieranie liberałów jest racjonalne ale nie jest racjonalne dla gatunku ludzkiego
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#4 1 na 1 | Kautilja aka quick (6858 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | |
#5 1 na 1 | Kautilja aka quick (6858 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >Kto to jest racjonalista wg Ciebie?> racjonalista to komunistaBertrand Russell nie był komunistą, albo Karl Popper, a trudno powiedzieć, że nie byli racjonalistami. |
#6 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >>Kto to jest racjonalista wg Ciebie?> >racjonalista to komunista> Bertrand Russell nie był komunistą, albo Karl Popper, a trudno powiedzieć, że nie byli racjonalistami.filozofowie to największe niedorozwojki np Jean-Jacques Rousseau oddał jedno po drugim pięcioro swoich dzieci do przytułku, nie nadając im nawet imion. żona rodziła, a on pozbywał się ich, i pisał traktat filozoficzny o wychowaniu i o szlachetnym dzikusie (raju)
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| Kautilja aka quick (6858 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >>>Kto to jest racjonalista wg Ciebie?> >>racjonalista to komunista> >Bertrand Russell nie był komunistą, albo Karl Popper, a trudno powiedzieć, że nie byli racjonalistami.> filozofowie to największe niedorozwojki np Jean-Jacques Rousseau oddał jedno po drugim pięcioro swoich dzieci do przytułku, nie nadając im nawet imion. żona rodziła, a on pozbywał się ich, i pisał traktat filozoficzny o wychowaniu i o szlachetnym dzikusie (raju)Podałem przykład racjonalistów, którzy nie byli komunistami. Twoje twierdzenie okazuje się nieprawdziwe. |
#8 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista |
> >>>racjonalista to komunista> >>Bertrand Russell nie był komunistą, albo Karl Popper> >filozofowie to największe niedorozwojki np Jean-Jacques Rousseau oddał jedno po drugim pięcioro swoich dzieci do przytułku, nie nadając im nawet imion. pisał traktat filozoficzny o wychowaniu i o szlachetnym dzikusie (raju)> Podałem przykład racjonalistów, którzy nie byli komunistami. Twoje twierdzenie okazuje się nieprawdziwe.nauka filozofii to jak tłoczenie płyty (czarnej), tam nie ma nic nowego tylko powtarzanie głupka Platona. Prawdziwym filozofem byłaby niepiśmienna kobieta, nie ma wtłoczonych głupich formułek, poglądów. Andrzej Lepper, zwykły chłop, wszystkich prof filozofii bił na głowę
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| Kautilja aka quick (6858 punktów) | Odp: racjonalista = komunista |
> >Podałem przykład racjonalistów, którzy nie byli komunistami. Twoje twierdzenie okazuje się nieprawdziwe.> nauka filozofii to jak tłoczenie płyty (czarnej), tam nie ma nic nowego tylko powtarzanie głupka Platona. Prawdziwym filozofem byłaby niepiśmienna kobieta, nie ma wtłoczonych głupich formułek, poglądów. Andrzej Lepper, zwykły chłop, wszystkich prof filozofii bił na głowęA Carl Sagan? Stephen Hawking? Poza tym przeceniasz Platona. Zwróć uwagę np. na Heraklita, on wpłynął na Hegla, który wpłynął na Marksa. |
#10 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >>Podałem przykład racjonalistów, którzy nie byli komunistami. Twoje twierdzenie okazuje się nieprawdziwe.> >nauka filozofii to jak tłoczenie płyty (czarnej), tam nie ma nic nowego tylko powtarzanie głupka Platona. Prawdziwym filozofem byłaby niepiśmienna kobieta, nie ma wtłoczonych głupich formułek, poglądów. Andrzej Lepper, zwykły chłop, wszystkich prof filozofii bił na głowę> A Carl Sagan?nie znam jak byś był murarzem, elektrykiem, piekarzem, to byłaby ogromna korzyść dla wspólnoty, a filozof? ma gadane, dlatego jest najlepszym sprzedawcą starych aut moim jedynym filozofem jest Bogusław Wolniewicz, bo wypowiadał się o sprawach dręczących człowieka np eutanazja (popierał), transplantacja (nazywał kanibalizmem) czy o aborcji (uważał że człowiek jest od poczęcia) > przeceniasz Platona.słyszałem, że współczesna filozofia to przypisy do Platona (miał 100 niewolników, na łożu śmierci uwolnił jedną starą niewolnicę), taki on, dziecko królewskie
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
#11 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista |
> A Carl Sagan? Stephen Hawking?Wolniewicz mówił, że najlepszym polskim filozofem był Stanisław Lem że 95% książek filozoficznych to makulatura a 5% to antykwariat 
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| Kautilja aka quick (6858 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >>>Podałem przykład racjonalistów, którzy nie byli komunistami. Twoje twierdzenie okazuje się nieprawdziwe.> >>nauka filozofii to jak tłoczenie płyty (czarnej), tam nie ma nic nowego tylko powtarzanie głupka Platona. Prawdziwym filozofem byłaby niepiśmienna kobieta, nie ma wtłoczonych głupich formułek, poglądów. Andrzej Lepper, zwykły chłop, wszystkich prof filozofii bił na głowę> >A Carl Sagan?> nie znamTo poznaj. pl.wikipedia.org/wiki/Carl_SaganRacjonalista jak pan Hawking. I żaden z nich nie był komunistą. > jak byś był murarzem, elektrykiem, piekarzem, to byłaby ogromna korzyść dla wspólnoty, a filozof? ma gadane, dlatego jest najlepszym sprzedawcą starych autTo nie tak. Filozof wyznacza kierunki, uzupełnia wiedzę ogólną o życiu. > moim jedynym filozofem jest Bogusław Wolniewicz, bo wypowiadał się o sprawach dręczących człowieka np eutanazja (popierał), transplantacja (nazywał kanibalizmem) czy o aborcji (uważał że człowiek jest od poczęcia)Czyli jednak. > > przeceniasz Platona.> słyszałem, że współczesna filozofia to przypisy do PlatonaZbyt dosłownie bierzesz słowa Whiteheada, co do których można mieć wątpliwości, patrząc na historię myśli filozoficznej. |
| Kautilja aka quick (6858 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > Wolniewicz mówił, że najlepszym polskim filozofem był Stanisław LemNie wiem, być może. Mnie filozofia fascynuje, tyle, że ja to póki co w tej materii jestem dyletantem. Słyszałem, że np. wpływ Władysława Tatarkiewicza i Tadeusza Kotarbińskiego na polską filozofię jest znaczący. > że 95% książek filozoficznych to makulatura a 5% to antykwariat  Dobre.  |
#14 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | Odp: racjonalista = komunista | > >Wolniewicz mówił, że najlepszym polskim filozofem był Stanisław Lem> Mnie filozofia fascynujemoja filozofia zawiera się w jednym zdaniu "JEST TAK, JAK MA BYĆ, INACZEJ BYĆ NIE MOŻE"
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo |
| Kautilja aka quick (6858 punktów) | Odp: racjonalista = komunista |
> moja filozofia zawiera się w jednym zdaniu "JEST TAK, JAK MA BYĆ, INACZEJ BYĆ NIE MOŻE"Podałem nazwiska racjonalistów, którzy nie byli komunistami, co jednoznaczne jest z tym, że Twoje twierdzenie jest nieprawdą, toś wymyślił, że filozof się nie zgadza. Albo rozmawiamy poważnie albo się wygłupiamy. Carl Sagan i Stephen Hawking to przykłady racjonalistów, którzy nie byli filozofami oraz nie byli komunistami, pasuje? Także powyższe przytoczone przeze mnie obala Twoje twierdzenie, że racjonalista to komunista. I weź powiedz jak można kwestionować racjonalizm tylu wybitnych ludzi, którzy z racji swoich umysłowych predyspozycji zostali filozofami? |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|