Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika plodzien

07-06-2011 14:03 - Odp: Entomolodzy
06-06-2011 14:10 - Odp: Blaski PRL
01-06-2011 15:21 - Odp: Zwalniam Cię bo...
01-06-2011 11:23 - Odp: Zwalniam Cię bo...
30-05-2011 11:49 - Odp: Seks przedmałżeński? bez odniesień religijnych!
27-05-2011 13:06 - Odp: Komentarz do tekstu Al-Kaida, Ameryka i podwójne standardy
27-05-2011 10:11 - Odp: Wiedz, że coś się dzieje...
26-05-2011 15:31 - Odp: Komentarz do tekstu Al-Kaida, Ameryka i podwójne standardy
17-05-2011 10:05 - Odp: Watykan po raz pierwszy w AI
16-05-2011 10:40 - Odp: Watykan po raz pierwszy w AI
13-05-2011 15:46 - Odp: Czem skorupka za młodu nasiąknie....
12-05-2011 13:50 - Czem skorupka za młodu nasiąknie....
10-05-2011 12:48 - Odp: Dalajlama rozgrzeszył Obamę
27-04-2011 19:43 - Odp: Status prawny JP2 po beatyfikacji
26-04-2011 13:25 - Odp: Status prawny JP2 po beatyfikacji
05-04-2011 16:45 - Odp: Wandalizm im Jana Pawła II
05-04-2011 12:19 - Odp: Wandalizm im Jana Pawła II
28-03-2011 16:59 - Odp: badania naukowe życia pozaziemskiego
23-03-2011 18:05 - Odp: Jedność Jana Pawła II z Maryją Fatimską - cudowna liczba 13
23-03-2011 11:23 - Odp: Jedność Jana Pawła II z Maryją Fatimską - cudowna liczba 13
17-03-2011 14:55 - Odp: Złote żniwa
17-03-2011 13:16 - Odp: Złote żniwa
17-03-2011 12:21 - Odp: Złote żniwa
17-03-2011 10:27 - Odp: Złote żniwa
15-03-2011 18:49 - Odp: Europejskie Centrum Humoru
08-03-2011 10:58 - Odp: Dzień Kobiet w XXI wieku
21-02-2011 15:47 - Odp: Rocznica śmierci Giordano Bruno
17-02-2011 12:23 - Odp: Chcę aby język giętki...
17-02-2011 11:00 - Odp: Chcę aby język giętki...
17-02-2011 09:23 - Odp: Wańka wstańka
15-02-2011 18:49 - Odp: Samobójstwo ministranta
15-02-2011 12:50 - Odp: Samobójstwo ministranta
15-02-2011 08:52 - Odp: Samobójstwo ministranta
30-01-2011 21:03 - Odp: Dinozaury przeżyły
29-01-2011 00:59 - Odp: Egzorcyści w ataku
28-01-2011 15:53 - Dinozaury przeżyły
24-01-2011 12:23 - Odp: Objawienia
24-01-2011 11:02 - Odp: Objawienia
23-01-2011 17:13 - Odp: Czytelnictwo
22-01-2011 00:03 - Odp: Czytelnictwo
21-01-2011 13:01 - Odp: masturbacja i Bóg
21-01-2011 10:43 - Odp: masturbacja i Bóg
21-01-2011 09:36 - Odp: masturbacja i Bóg
17-01-2011 19:01 - Odp: Geneza monogamii.
17-01-2011 12:27 - Odp: "spór między religią a nauką"
17-01-2011 10:49 - Odp: Geneza monogamii.
15-01-2011 21:50 - Odp: Nieetyczne polowanie?
15-01-2011 00:19 - Odp: Nieetyczne polowanie?
14-01-2011 18:16 - Odp: Cuda
14-01-2011 17:54 - Odp: Nieetyczne polowanie?
14-01-2011 17:46 - Odp: Nieetyczne polowanie?
14-01-2011 17:24 - Odp: Polska 2020
14-01-2011 16:09 - Odp: Nieetyczne polowanie?
14-01-2011 15:12 - Odp: Kaplica (hmm... ekumeniczna?) na Stadionie Narodowym
14-01-2011 11:18 - Odp: Polska 2020
13-01-2011 21:04 - Odp: Polska 2020
12-01-2011 21:40 - Odp: Raport MAK
31-12-2010 10:58 - Odp: Ankieta
28-12-2010 15:25 - Odp: przepowiednie
21-12-2010 10:01 - Odp: Halal
07-12-2010 09:44 - Odp: Nie tylko na Wiejskiej
03-12-2010 14:34 - Odp: Kondominium kontratakuje
23-11-2010 15:14 - Odp: Papież dopuszcza prezerwatywy
23-11-2010 11:19 - Odp: Inteligentni, a religijni
20-11-2010 23:20 - Odp: 3 lata rządów PO
18-11-2010 15:47 - Odp: 3 lata rządów PO
18-11-2010 15:25 - Odp: 3 lata rządów PO
18-11-2010 12:34 - Odp: 3 lata rządów PO
17-11-2010 15:27 - Odp: Partia nie gorsza od innych
17-11-2010 14:51 - Partia nie gorsza od innych
17-11-2010 11:58 - Odp: 3 lata rządów PO
17-11-2010 11:47 - Odp: 3 lata rządów PO
17-11-2010 11:35 - Odp: 3 lata rządów PO
16-11-2010 15:14 - Odp: 3 lata rządów PO
16-11-2010 14:01 - Odp: 3 lata rządów PO
16-11-2010 13:46 - Odp: 3 lata rządów PO
16-11-2010 12:18 - 3 lata rządów PO
15-11-2010 15:47 - Odp: Bierność Polaków
08-11-2010 14:27 - Odp: Mamy największego!!
08-11-2010 12:13 - Odp: Mamy największego!!
08-11-2010 12:03 - Odp: Mamy największego!!
08-11-2010 11:27 - Odp: Mamy największego!!
06-11-2010 22:09 - Mamy największego!!
03-11-2010 13:18 - Odp: Kamienica oddana za 1% wartości
16-10-2010 18:05 - Odp: Jak prezydent kłania się głęboko
14-10-2010 12:02 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami?
13-10-2010 22:27 - Odp: Kto nas obroni przed kapitalistycznymi złodziejami?
13-10-2010 13:52 - Odp: BOŻE, BOŻE CO TY MASZ DO POLAKÓW
13-10-2010 10:49 - Odp: BOŻE, BOŻE CO TY MASZ DO POLAKÓW
12-10-2010 11:14 - Odp: BOŻE, BOŻE CO TY MASZ DO POLAKÓW
11-10-2010 19:00 - Odp: Ekologowie padajcie na kolana przed techniką
11-10-2010 18:48 - Odp: Ekologowie padajcie na kolana przed techniką
11-10-2010 15:32 - Odp: Ekologowie padajcie na kolana przed techniką
08-10-2010 23:18 - Odp: Angina
08-10-2010 20:41 - Odp: Czy kadzidła kościelne są dopuszczone przez Sanepid?
05-10-2010 11:55 - Odp: Czy kadzidła kościelne są dopuszczone przez Sanepid?
05-10-2010 10:20 - Odp: Czy kadzidła kościelne są dopuszczone przez Sanepid?
01-10-2010 12:19 - Odp: Odrzuciłem ateizm z rozsądku
30-09-2010 15:02 - Odp: Gliese 581 g - Druga Ziemia odkryta.
23-09-2010 11:33 - Odp: Problem z seksem.
Razem: 1636 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)