Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika plodzien

18-01-2010 19:22 - Odp: Nie taki straszny gen
18-01-2010 10:02 - Odp: Nie taki straszny gen
18-01-2010 00:24 - Odp: Nie taki straszny gen
17-01-2010 20:00 - Odp: Nie taki straszny gen
17-01-2010 11:53 - Odp: Nie taki straszny gen
17-01-2010 01:46 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 18:27 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 17:30 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 17:04 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 16:58 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 16:02 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 15:51 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 15:46 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 12:56 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 11:23 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 10:53 - Odp: Nie taki straszny gen
16-01-2010 10:12 - Odp: Nie taki straszny gen
15-01-2010 23:04 - Odp: Nie taki straszny gen
15-01-2010 17:29 - Odp: Nie taki straszny gen
15-01-2010 14:33 - Odp: Nie taki straszny gen
13-01-2010 15:56 - Odp: Dlaczego Matka Boża płacze?
12-01-2010 12:52 - Odp: Szachy w szkole?
11-01-2010 10:54 - Odp: Szachy w szkole?
03-01-2010 22:41 - Odp: Dziewica może urodzić dziecko
03-01-2010 21:41 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
03-01-2010 21:22 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
03-01-2010 17:38 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
03-01-2010 00:35 - Odp: Dyskusje racjonalne
29-12-2009 23:24 - Odp: Absurd ateizmu
20-12-2009 01:13 - Odp: O miłości.
20-12-2009 00:47 - Odp: Plagiat...
18-12-2009 23:49 - Odp: Plagiat...
16-12-2009 15:40 - Odp: Nauki przedmałżeńskie
14-12-2009 21:50 - Odp: Spór (a)teologiczny z Teresą
14-12-2009 15:24 - Odp: Język polski
14-12-2009 15:18 - Odp: Język polski
13-12-2009 11:24 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ;
13-12-2009 00:37 - Odp: O "Cudzie w Sokółce" raz jeszcze - wstrząsające fakty ;
10-12-2009 15:59 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
10-12-2009 12:56 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
10-12-2009 12:49 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
10-12-2009 11:34 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
10-12-2009 11:28 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
10-12-2009 11:18 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
10-12-2009 11:17 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 16:03 - Odp: Karać, czy uświadamiać od małego?
09-12-2009 00:02 - Odp: Gen religii
03-12-2009 23:15 - Sam zrób sobie Jezusa i podajnik
27-11-2009 14:51 - Odp: Po co nam Polska?
27-11-2009 11:58 - Odp: Po co nam Polska?
02-11-2009 12:48 - Odp: Cytujcie klasyków, cytujcie!
02-11-2009 08:59 - Odp: Słońce się obudziło
02-11-2009 00:04 - Odp: Cytujcie klasyków, cytujcie!
01-11-2009 00:16 - Odp: Cytujcie klasyków, cytujcie!
30-10-2009 23:27 - Odp: Bóg istnieje, czy nie?
30-10-2009 15:14 - Odp: Bóg istnieje, czy nie?
30-10-2009 13:23 - Odp: Czy ateista nosi obrączkę?
30-10-2009 11:09 - Odp: Bóg istnieje, czy nie?
30-10-2009 10:29 - Odp: Bóg istnieje, czy nie?
30-10-2009 09:30 - Odp: Bóg istnieje, czy nie?
30-10-2009 08:24 - Odp: Audio Racjonalista?
28-10-2009 09:43 - Cytujcie klasyków, cytujcie!
26-10-2009 21:38 - Odp: Cud w Sokółce - cd
26-10-2009 21:11 - Odp: Cud w Sokółce - cd
26-10-2009 20:07 - Odp: Kościół produkuje relikwie
26-10-2009 16:03 - Odp: Pociecha
26-10-2009 15:37 - Odp: A w Iraku kolejne zamachy, (krew zalewa mnie co dzień)
26-10-2009 13:42 - Odp: Cud w Sokółce - cd
26-10-2009 10:19 - Odp: A w Iraku kolejne zamachy, (krew zalewa mnie co dzień)
26-10-2009 08:57 - Odp: Pociecha
23-10-2009 15:20 - Odp: Najlepszą obroną jest atak!
23-10-2009 08:53 - Odp: Pociecha
22-10-2009 16:00 - Odp: Pociecha
21-10-2009 15:16 - Odp: Jeszcze jeden cud eucharystyczny:)))
19-10-2009 08:47 - Odp: Hodowla na organy - drugie podejście.
11-10-2009 12:29 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
11-10-2009 00:18 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
10-10-2009 17:33 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
10-10-2009 13:37 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
10-10-2009 12:41 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
10-10-2009 12:01 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
09-10-2009 14:57 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
09-10-2009 10:37 - Odp: de Voltaire'a czy pp Placownika?
09-10-2009 08:50 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
08-10-2009 21:17 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
08-10-2009 19:57 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
08-10-2009 19:45 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
08-10-2009 16:05 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
08-10-2009 10:21 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
08-10-2009 08:37 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
07-10-2009 19:09 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
07-10-2009 13:43 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
05-10-2009 15:48 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
05-10-2009 14:37 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
05-10-2009 13:43 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
05-10-2009 11:46 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
05-10-2009 09:59 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
05-10-2009 00:01 - Odp: Skutki przyjęcia ewolucji!!!
04-10-2009 00:33 - Odp: Biskup do prawników
01-10-2009 11:40 - Odp: Cud eucharystyczny w Sokółce
Razem: 1636 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)