 |
Wypowiedzi czytelnika plodzien 21-10-2011 22:32 - Polowanie na boga 16-11-2010 12:18 - 3 lata rządów PO 11-02-2010 15:49 - A jednak projekt 17-02-2010 23:03 - Były aforyzmy. Może czas na fraszki? 28-10-2009 09:43 - Cytujcie klasyków, cytujcie! 12-05-2011 13:50 - Czem skorupka za młodu nasiąknie.... 12-03-2012 12:32 - deregulacja czy "rozregulacja"? 28-01-2011 15:53 - Dinozaury przeżyły 23-11-2012 23:06 - Do moderatorów portalu 06-11-2008 12:28 - Dobrze jest wiedzieć i umieć - czyli o fachowości. 22-04-2005 21:28 - DWIE FRAKCJE 03-12-2012 15:45 - Glosa do mądrości Panajezusanaszego wg Łukasza 23-11-2011 11:11 - higiena 15-04-2010 16:01 - Hipopotam jest piękny 30-11-2007 09:06 - Ile wart jest premier? 09-09-2010 22:33 - Lubelski Festiwal Nauki 25-11-2011 11:50 - Mała refleksja o wieszaniu krzyży 06-11-2010 22:09 - Mamy największego!! 27-10-2008 11:13 - Monogamia, jak to wytrzymać? 02-01-2007 16:04 - Myliłem się w sporze z J. Lewandowskim 24-05-2010 11:07 - Na śmierć się zapierdzieć 21-04-2005 10:30 - Nadzieja... 15-03-2009 01:23 - Niekonsekwencja kreacjonizmu 13-10-2008 14:41 - Nowe zasady nauczania o ewolucji biologicznej 07-10-2008 20:45 - Nowy pomysł Platformy Obywatelskiej 28-10-2011 15:16 - O jasności redakcyjnej ustaw i prześladowaniu mańkutów 29-04-2005 16:30 - Obnażenie TW Hejmo... tylko po co??? 02-11-2011 20:32 - Ocalenie samolotu 01-06-2007 10:46 - Odp: Zdemaskuj fałszywego proroka cz.XI 25-10-2011 11:05 - Odp: Polowanie na boga 26-10-2011 11:07 - Odp: Polowanie na boga 10-05-2006 13:11 - Odp: czy jest zycie po śmierci? 25-02-2008 19:43 - Odp: "Co się stało z naszą klasą?" - ZHP 13-11-2012 22:25 - Odp: "Człowiek koń" walczy z Jarosławem Kaczyńskim 14-11-2012 14:07 - Odp: "Człowiek koń" walczy z Jarosławem Kaczyńskim 15-07-2008 13:28 - Odp: "Leczenie" 15-07-2008 21:32 - Odp: "Leczenie" 29-11-2007 15:17 - Odp: "Niewierzący - praktykujący" 28-08-2009 23:48 - Odp: "Niezbity dowód przeciw in vitro! Natychmiast zakazać!" 22-01-2009 23:40 - Odp: "Proszę Boga Wszechmogącego..." 17-01-2011 12:27 - Odp: "spór między religią a nauką" 31-10-2008 22:45 - Odp: "Śmierć się śmieje" 01-11-2008 23:30 - Odp: "Śmierć się śmieje" 01-11-2008 23:33 - Odp: "Śmierć się śmieje" 01-06-2007 09:07 - Odp: "Wychowywanie" młodzieży. 01-06-2007 11:25 - Odp: "Wychowywanie" młodzieży. 01-06-2007 14:06 - Odp: "Wychowywanie" młodzieży. 26-11-2011 20:23 - Odp: "Zamach smoleński" - nowe "fakty" 10-05-2012 11:44 - Odp: "Znaki czasu", czyli niezastąpiona Fronda 24-10-2006 10:19 - Odp: ''Wielcy'' Papieże 26-04-2012 13:35 - Odp: (nie) Tylko dla panów 04-02-2008 16:27 - Odp: ...refleksja o wsi... 20-12-2012 15:22 - Odp: 11-ste przykazanie wg Terlikowskiego 18-03-2009 15:41 - Odp: 19 wersetów mówiących o tym, że Jezus JEST Bogiem 10-10-2008 09:00 - Odp: 260 tys. euro czyli... nasz drogi JPII! 16-11-2010 13:46 - Odp: 3 lata rządów PO 16-11-2010 14:01 - Odp: 3 lata rządów PO 16-11-2010 15:14 - Odp: 3 lata rządów PO 17-11-2010 11:35 - Odp: 3 lata rządów PO 17-11-2010 11:47 - Odp: 3 lata rządów PO 17-11-2010 11:58 - Odp: 3 lata rządów PO 18-11-2010 12:34 - Odp: 3 lata rządów PO 18-11-2010 15:25 - Odp: 3 lata rządów PO 18-11-2010 15:47 - Odp: 3 lata rządów PO 20-11-2010 23:20 - Odp: 3 lata rządów PO 04-05-2007 09:24 - Odp: 3 Maja 14-11-2008 11:24 - Odp: 7-latka zostanie Doktorem Kościoła? 14-11-2008 14:40 - Odp: 7-latka zostanie Doktorem Kościoła? 18-08-2005 16:16 - Odp: 80 pytań, które zrobią z Ciebie ateistę 10-03-2009 15:12 - Odp: 95 na 100 Polaków to katole, wg deklaracji a nie ksiąg paraf 14-06-2008 21:48 - Odp: A miało być tak pięknie... 26-10-2009 10:19 - Odp: A w Iraku kolejne zamachy, (krew zalewa mnie co dzień) 26-10-2009 15:37 - Odp: A w Iraku kolejne zamachy, (krew zalewa mnie co dzień) 22-06-2007 12:58 - Odp: A więc, katoliku... 11-11-2015 20:33 - Odp: a znak jego będzie..... 02-02-2010 13:44 - Odp: A żonka to już może? Tak? 29-12-2009 23:24 - Odp: Absurd ateizmu 20-06-2005 08:05 - Odp: Adam i Ewa?? 02-09-2011 10:35 - Odp: Adolf Hitler z bliska i w kolorze 02-09-2011 11:39 - Odp: Adolf Hitler z bliska i w kolorze 16-02-2010 15:24 - Odp: Aforyzmy 17-02-2010 11:47 - Odp: Aforyzmy 17-02-2010 12:51 - Odp: Aforyzmy 19-07-2016 20:45 - Odp: Akcja generuje reakcję - więc nie rżnijmy głupa. 19-07-2016 23:27 - Odp: Akcja generuje reakcję - więc nie rżnijmy głupa. 10-08-2005 13:43 - Odp: Akcja OCALENIE 11-08-2005 08:48 - Odp: Akcja OCALENIE 13-09-2008 20:18 - Odp: Akt Apostazji - ortografia! 09-06-2006 08:13 - Odp: Alternatywna nazwa ateizmu. 12-06-2006 15:34 - Odp: Alternatywna nazwa ateizmu. 20-06-2011 13:01 - Odp: Ambicje 24-08-2012 13:58 - Odp: Anders Breivik skazany na 21 lat 25-08-2012 00:50 - Odp: Anders Breivik skazany na 21 lat 25-08-2012 10:41 - Odp: Anders Breivik skazany na 21 lat 25-08-2012 11:21 - Odp: Anders Breivik skazany na 21 lat 25-08-2012 13:22 - Odp: Anders Breivik skazany na 21 lat 25-08-2012 23:17 - Odp: Anders Breivik skazany na 21 lat 26-08-2012 00:32 - Odp: Anders Breivik skazany na 21 lat 27-08-2012 12:03 - Odp: Anders Breivik skazany na 21 lat 28-08-2012 09:29 - Odp: Anders Breivik skazany na 21 lat Razem: 1636 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |