 |
Wypowiedzi czytelnika plodzien 16-05-2010 17:41 - Odp: Co Państwo na to???? 14-05-2010 22:43 - Odp: Co Państwo na to???? 14-05-2010 10:09 - Odp: Czy nie należaloby w Polsce obniżyć wieku zgody i zalegalizować p 10-05-2010 12:20 - Odp: Anioły i pokemony 10-05-2010 11:45 - Odp: Anioły i pokemony 07-05-2010 12:36 - Odp: Zapomniane zbrodnie 06-05-2010 14:31 - Odp: Zapomniane zbrodnie 06-05-2010 14:22 - Odp: Co jedzą w Polsce w Piątek 06-05-2010 13:57 - Odp: Zapomniane zbrodnie 06-05-2010 12:23 - Odp: Zapomniane zbrodnie 05-05-2010 11:14 - Ruski to mają łeb do interesów 04-05-2010 15:21 - Odp: Co jedzą w Polsce w Piątek 01-05-2010 17:09 - Odp: Narada u Papieża 30-04-2010 21:19 - Odp: Dylemat moralno-prawny 30-04-2010 15:15 - Odp: Narada u Papieża 29-04-2010 23:41 - Odp: Jest nowa relikwia? 29-04-2010 15:02 - Odp: Prawne kurioza 29-04-2010 11:26 - Odp: Odnalezienie"Arki" jako argument 29-04-2010 11:10 - Odp: Odnalezienie"Arki" jako argument 29-04-2010 09:20 - Odp: Odnalezienie"Arki" jako argument 29-04-2010 08:43 - Odp: Odnalezienie"Arki" jako argument 28-04-2010 12:45 - Odp: Na 99.99% znaleźli arkę Noego! 28-04-2010 12:31 - Odp: Na 99.99% znaleźli arkę Noego! 28-04-2010 08:49 - Odp: Na 99.99% znaleźli arkę Noego! 22-04-2010 13:22 - Odp: Inne spojrzenie na żałobę i patriotyzm 21-04-2010 15:42 - Odp: Inne spojrzenie na żałobę i patriotyzm 19-04-2010 15:16 - Odp: Czy ja jestem idiotą 16-04-2010 22:30 - Odp: hipopotam jest piękny 16-04-2010 18:52 - Odp: hipopotam jest piękny 16-04-2010 14:52 - Odp: hipopotam jest piękny 16-04-2010 14:13 - Odp: hipopotam jest piękny 15-04-2010 16:01 - Hipopotam jest piękny 15-04-2010 09:54 - Odp: Prima aprilis cy co?? 14-04-2010 11:07 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie 13-04-2010 15:43 - Odp: prima aprilis cy co?? 13-04-2010 12:55 - Odp: prima aprilis cy co?? 13-04-2010 11:50 - Odp: prima aprilis cy co?? 13-04-2010 11:19 - Odp: prima aprilis cy co?? 13-04-2010 10:54 - Prima aprilis cy co?? 13-04-2010 09:38 - Odp: E-papierosy 12-04-2010 20:27 - Odp: To straszne! Wczorajsza homilia z Katedry Przemyskiej. 08-04-2010 14:54 - Odp: Przypadek Alicji Tysiąc. 01-04-2010 13:12 - Odp: Szukam nauczyciela 25-03-2010 12:30 - Odp: Refleksje o uboju, czyli jedzonko. 22-03-2010 12:34 - Odp: Żydzi atakują! 20-03-2010 23:17 - Odp: Żydzi atakują! 19-03-2010 22:28 - Odp: Żydzi atakują! 19-03-2010 08:37 - Odp: Autor nieudanej reformy rozstrzelany - Korea Północna 18-03-2010 14:02 - Odp: Autor nieudanej reformy rozstrzelany - Korea Północna 18-03-2010 12:35 - Odp: Autor nieudanej reformy rozstrzelany - Korea Północna 17-03-2010 14:04 - Odp: Kontrowersyjny "rachunek sumienia" 16-03-2010 13:11 - Odp: Kontrowersyjny "rachunek sumienia" 16-03-2010 10:11 - Odp: Najmniej poznana struktura we wszechświecie 15-03-2010 11:18 - Odp: Logika teistów 15-03-2010 09:02 - Odp: RATUJCIE NIENARODZONYCH!!! 08-03-2010 20:35 - Odp: Kawały raz jeszcze 08-03-2010 11:34 - Odp: Nijak bez Bab. 08-03-2010 10:07 - Odp: Nijak bez Bab. 06-03-2010 23:38 - Odp: Ateizm ma konsekwencje 05-03-2010 20:27 - Odp: Książka Richarda Dawkinsa "Najwspanialsze widowisko świata&q 03-03-2010 12:51 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki? 25-02-2010 14:28 - Odp: Ateizm i ezoteryka. 24-02-2010 18:49 - Odp: Ateizm i ezoteryka. 24-02-2010 17:20 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki? 24-02-2010 13:37 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki? 17-02-2010 23:03 - Były aforyzmy. Może czas na fraszki? 17-02-2010 12:51 - Odp: Aforyzmy 17-02-2010 11:47 - Odp: Aforyzmy 16-02-2010 15:24 - Odp: Aforyzmy 12-02-2010 16:00 - Odp: Co po parytetach? Obozy dla mężczyzn? 12-02-2010 15:49 - Odp: Co po parytetach? Obozy dla mężczyzn? 11-02-2010 15:49 - A jednak projekt 09-02-2010 15:35 - Odp: Wiara vs. wy i wasze poglądy 05-02-2010 21:47 - Odp: Kilka muzułmanek. 05-02-2010 14:49 - Odp: Katolicki... "racjonalizm"! 05-02-2010 12:20 - Odp: Jaruzelski - wciąż ma szansę... 05-02-2010 11:19 - Odp: Jaruzelski - wciąż ma szansę... 05-02-2010 10:01 - Odp: Katolicki... "racjonalizm"! 05-02-2010 09:12 - Odp: Kilka muzułmanek. 04-02-2010 14:47 - Odp: Kilka muzułmanek. 04-02-2010 11:42 - Odp: Kilka muzułmanek. 04-02-2010 11:33 - Odp: Kilka muzułmanek. 04-02-2010 11:29 - Odp: Kilka muzułmanek. 04-02-2010 09:28 - Odp: Kilka muzułmanek. 04-02-2010 08:37 - Odp: Kilka muzułmanek. 02-02-2010 15:52 - Odp: Mysli trzezwiejącego 02-02-2010 13:44 - Odp: A żonka to już może? Tak? 28-01-2010 15:10 - Odp: Papież biczował się !!! 20-01-2010 20:40 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 20-01-2010 20:14 - Odp: Nie taki straszny gen 19-01-2010 17:57 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 17:53 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 09:54 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 01:21 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 01:18 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 19-01-2010 00:26 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka... 18-01-2010 23:59 - Odp: Nie taki straszny gen 18-01-2010 23:09 - Odp: Nie taki straszny gen 18-01-2010 20:08 - Odp: Nie taki straszny gen 18-01-2010 19:51 - Odp: Nie taki straszny gen Razem: 1636 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |