Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika plodzien

16-05-2010 17:41 - Odp: Co Państwo na to????
14-05-2010 22:43 - Odp: Co Państwo na to????
14-05-2010 10:09 - Odp: Czy nie należaloby w Polsce obniżyć wieku zgody i zalegalizować p
10-05-2010 12:20 - Odp: Anioły i pokemony
10-05-2010 11:45 - Odp: Anioły i pokemony
07-05-2010 12:36 - Odp: Zapomniane zbrodnie
06-05-2010 14:31 - Odp: Zapomniane zbrodnie
06-05-2010 14:22 - Odp: Co jedzą w Polsce w Piątek
06-05-2010 13:57 - Odp: Zapomniane zbrodnie
06-05-2010 12:23 - Odp: Zapomniane zbrodnie
05-05-2010 11:14 - Ruski to mają łeb do interesów
04-05-2010 15:21 - Odp: Co jedzą w Polsce w Piątek
01-05-2010 17:09 - Odp: Narada u Papieża
30-04-2010 21:19 - Odp: Dylemat moralno-prawny
30-04-2010 15:15 - Odp: Narada u Papieża
29-04-2010 23:41 - Odp: Jest nowa relikwia?
29-04-2010 15:02 - Odp: Prawne kurioza
29-04-2010 11:26 - Odp: Odnalezienie"Arki" jako argument
29-04-2010 11:10 - Odp: Odnalezienie"Arki" jako argument
29-04-2010 09:20 - Odp: Odnalezienie"Arki" jako argument
29-04-2010 08:43 - Odp: Odnalezienie"Arki" jako argument
28-04-2010 12:45 - Odp: Na 99.99% znaleźli arkę Noego!
28-04-2010 12:31 - Odp: Na 99.99% znaleźli arkę Noego!
28-04-2010 08:49 - Odp: Na 99.99% znaleźli arkę Noego!
22-04-2010 13:22 - Odp: Inne spojrzenie na żałobę i patriotyzm
21-04-2010 15:42 - Odp: Inne spojrzenie na żałobę i patriotyzm
19-04-2010 15:16 - Odp: Czy ja jestem idiotą
16-04-2010 22:30 - Odp: hipopotam jest piękny
16-04-2010 18:52 - Odp: hipopotam jest piękny
16-04-2010 14:52 - Odp: hipopotam jest piękny
16-04-2010 14:13 - Odp: hipopotam jest piękny
15-04-2010 16:01 - Hipopotam jest piękny
15-04-2010 09:54 - Odp: Prima aprilis cy co??
14-04-2010 11:07 - Odp: Prezydent z Marszałkiem obok siebie
13-04-2010 15:43 - Odp: prima aprilis cy co??
13-04-2010 12:55 - Odp: prima aprilis cy co??
13-04-2010 11:50 - Odp: prima aprilis cy co??
13-04-2010 11:19 - Odp: prima aprilis cy co??
13-04-2010 10:54 - Prima aprilis cy co??
13-04-2010 09:38 - Odp: E-papierosy
12-04-2010 20:27 - Odp: To straszne! Wczorajsza homilia z Katedry Przemyskiej.
08-04-2010 14:54 - Odp: Przypadek Alicji Tysiąc.
01-04-2010 13:12 - Odp: Szukam nauczyciela
25-03-2010 12:30 - Odp: Refleksje o uboju, czyli jedzonko.
22-03-2010 12:34 - Odp: Żydzi atakują!
20-03-2010 23:17 - Odp: Żydzi atakują!
19-03-2010 22:28 - Odp: Żydzi atakują!
19-03-2010 08:37 - Odp: Autor nieudanej reformy rozstrzelany - Korea Północna
18-03-2010 14:02 - Odp: Autor nieudanej reformy rozstrzelany - Korea Północna
18-03-2010 12:35 - Odp: Autor nieudanej reformy rozstrzelany - Korea Północna
17-03-2010 14:04 - Odp: Kontrowersyjny "rachunek sumienia"
16-03-2010 13:11 - Odp: Kontrowersyjny "rachunek sumienia"
16-03-2010 10:11 - Odp: Najmniej poznana struktura we wszechświecie
15-03-2010 11:18 - Odp: Logika teistów
15-03-2010 09:02 - Odp: RATUJCIE NIENARODZONYCH!!!
08-03-2010 20:35 - Odp: Kawały raz jeszcze
08-03-2010 11:34 - Odp: Nijak bez Bab.
08-03-2010 10:07 - Odp: Nijak bez Bab.
06-03-2010 23:38 - Odp: Ateizm ma konsekwencje
05-03-2010 20:27 - Odp: Książka Richarda Dawkinsa "Najwspanialsze widowisko świata&q
03-03-2010 12:51 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki?
25-02-2010 14:28 - Odp: Ateizm i ezoteryka.
24-02-2010 18:49 - Odp: Ateizm i ezoteryka.
24-02-2010 17:20 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki?
24-02-2010 13:37 - Odp: Były aforyzmy. Może czas na fraszki?
17-02-2010 23:03 - Były aforyzmy. Może czas na fraszki?
17-02-2010 12:51 - Odp: Aforyzmy
17-02-2010 11:47 - Odp: Aforyzmy
16-02-2010 15:24 - Odp: Aforyzmy
12-02-2010 16:00 - Odp: Co po parytetach? Obozy dla mężczyzn?
12-02-2010 15:49 - Odp: Co po parytetach? Obozy dla mężczyzn?
11-02-2010 15:49 - A jednak projekt
09-02-2010 15:35 - Odp: Wiara vs. wy i wasze poglądy
05-02-2010 21:47 - Odp: Kilka muzułmanek.
05-02-2010 14:49 - Odp: Katolicki... "racjonalizm"!
05-02-2010 12:20 - Odp: Jaruzelski - wciąż ma szansę...
05-02-2010 11:19 - Odp: Jaruzelski - wciąż ma szansę...
05-02-2010 10:01 - Odp: Katolicki... "racjonalizm"!
05-02-2010 09:12 - Odp: Kilka muzułmanek.
04-02-2010 14:47 - Odp: Kilka muzułmanek.
04-02-2010 11:42 - Odp: Kilka muzułmanek.
04-02-2010 11:33 - Odp: Kilka muzułmanek.
04-02-2010 11:29 - Odp: Kilka muzułmanek.
04-02-2010 09:28 - Odp: Kilka muzułmanek.
04-02-2010 08:37 - Odp: Kilka muzułmanek.
02-02-2010 15:52 - Odp: Mysli trzezwiejącego
02-02-2010 13:44 - Odp: A żonka to już może? Tak?
28-01-2010 15:10 - Odp: Papież biczował się !!!
20-01-2010 20:40 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
20-01-2010 20:14 - Odp: Nie taki straszny gen
19-01-2010 17:57 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 17:53 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 09:54 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 01:21 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 01:18 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
19-01-2010 00:26 - Odp: O różnicach między płciami słów kilka...
18-01-2010 23:59 - Odp: Nie taki straszny gen
18-01-2010 23:09 - Odp: Nie taki straszny gen
18-01-2010 20:08 - Odp: Nie taki straszny gen
18-01-2010 19:51 - Odp: Nie taki straszny gen
Razem: 1636 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)