 |
Wypowiedzi czytelnika Kautilja 20-02-2025 20:34 - Odp: Demokraci za trzy grosze. 20-02-2025 20:46 - Odp: Demokraci za trzy grosze. 20-02-2025 21:01 - Odp: Demokraci za trzy grosze. 20-02-2025 21:12 - Odp: Demokraci za trzy grosze. 21-02-2025 09:55 - Odp: Demokraci za trzy grosze. 21-02-2025 10:02 - Odp: Demokraci za trzy grosze. 21-02-2025 10:04 - Odp: Demokraci za trzy grosze. 21-02-2025 10:13 - Odp: Demokraci za trzy grosze. 20-01-2026 23:31 - Odp: Demokracja na sztandarach a w rzeczywistosci.... 21-01-2026 16:24 - Odp: Demokracja na sztandarach a w rzeczywistosci.... 21-01-2026 18:29 - Odp: Demokracja na sztandarach a w rzeczywistosci.... 22-03-2026 07:15 - Odp: Demokracji nie zagraża bomba atomowa, ale nasza ignorancja 22-03-2026 21:57 - Odp: Demokracji nie zagraża bomba atomowa, ale nasza ignorancja 30-03-2026 11:32 - Odp: Demokracji nie zagraża bomba atomowa, ale nasza ignorancja 30-03-2026 16:11 - Odp: Demokracji nie zagraża bomba atomowa, ale nasza ignorancja 30-03-2026 20:09 - Odp: Demokracji nie zagraża bomba atomowa, ale nasza ignorancja 30-03-2026 21:00 - Odp: Demokracji nie zagraża bomba atomowa, ale nasza ignorancja 23-03-2024 19:00 - Odp: Dialektyka pana i niewolnika Hegla jeszcze raz. 02-02-2026 15:58 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 03-02-2026 09:11 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 03-02-2026 09:38 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 03-02-2026 14:35 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 03-02-2026 16:40 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 04-02-2026 10:04 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 07-02-2026 09:43 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 07-02-2026 23:47 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 08-02-2026 15:58 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 08-02-2026 16:46 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 08-02-2026 17:29 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 08-02-2026 20:35 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 08-02-2026 20:45 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 09-02-2026 08:39 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 09-02-2026 13:08 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 10-02-2026 09:40 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 10-02-2026 13:02 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 11-02-2026 09:52 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 11-02-2026 17:10 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 13-02-2026 08:41 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 15-02-2026 01:02 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 16-02-2026 13:30 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 19-02-2026 08:07 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 19-02-2026 20:03 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 27-02-2026 11:00 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 30-03-2026 18:22 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 30-03-2026 22:12 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 01-04-2026 10:33 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 01-04-2026 18:54 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 02-04-2026 06:59 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 02-04-2026 18:15 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 02-04-2026 18:23 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 02-04-2026 19:04 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 02-04-2026 19:57 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 02-04-2026 20:22 - Odp: Dlaczego nie jestem liberałem? 18-06-2019 13:20 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 18-06-2019 18:56 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 18-06-2019 19:40 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 19-06-2019 17:23 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 19-06-2019 22:12 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 20-06-2019 03:03 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 20-06-2019 13:16 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 20-06-2019 13:38 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 22-06-2019 13:10 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 22-06-2019 19:03 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 24-06-2019 15:01 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 24-06-2019 20:59 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 25-06-2019 11:11 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 26-06-2019 20:36 - Odp: Dlaczego nikt inteligentny nie wierzy w Boga 29-07-2019 08:51 - Odp: Dlaczego prawak może uważać Hitlera za lewaka a lewak nie? 25-10-2024 18:38 - Odp: Dlaczego Rosja uważa, że waluta BRICS jest realn± możliwo¶ 05-11-2024 12:35 - Odp: Dlaczego Rosja uważa, że waluta BRICS jest realn± możliwo¶ 06-11-2024 15:11 - Odp: Dlaczego Rosja uważa, że waluta BRICS jest realn± możliwo¶ 07-11-2024 10:46 - Odp: Dlaczego Rosja uważa, że waluta BRICS jest realn± możliwo¶ 08-11-2024 10:52 - Odp: Dlaczego Rosja uważa, że waluta BRICS jest realn± możliwo¶ 29-01-2026 15:40 - Odp: Do Lolek_Salambek 29-01-2026 16:02 - Odp: Do Lolek_Salambek 29-01-2026 16:17 - Odp: Do Lolek_Salambek 30-01-2026 07:08 - Odp: Do Lolek_Salambek 25-04-2022 14:26 - Odp: Do paki za prawdę? 26-04-2022 14:33 - Odp: Do paki za prawdę? 26-04-2022 14:42 - Odp: Do paki za prawdę? 18-01-2025 17:12 - Odp: Dodatki pieniężne i gratulacje dla studlatków - absurd 18-01-2025 19:24 - Odp: Dodatki pieniężne i gratulacje dla studlatków - absurd 20-08-2024 14:30 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 20-08-2024 15:35 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 20-08-2024 18:14 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 20-08-2024 18:27 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 21-08-2024 14:06 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 21-08-2024 17:14 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 21-08-2024 18:14 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 21-08-2024 20:23 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 21-08-2024 20:33 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 22-08-2024 12:56 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 24-08-2024 20:04 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 24-08-2024 21:40 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 24-08-2024 22:55 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 25-08-2024 14:43 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 25-08-2024 14:50 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 25-08-2024 18:45 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 25-08-2024 19:01 - Odp: dokonali¶my sabotażu? 26-08-2024 14:59 - Odp: dokonali¶my sabotażu? Razem: 4174 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jeste¶ zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |