Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak wam się podoba?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
01-09-2015 11:48chętnie racjonalistka (29094 punktów)Jak wam się podoba?
Ocena 5 na 9
Na forum, jak wiadomo, działa system punktowy, a najwyżej punktowani zajmują poczesne miejsca w tabelach stosownych rankingów. Ale czy leży w interesie forum by zabiegano o poklask większości, czy korzystniej by było, gdyby uczestnicy pisali swoje bez względu na oceny?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..
#31
02-09-2015 20:12
 Ocena 3 na 5
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Duch Prawdy

>>Skoro o niczym punkty nie świadczą, to po co tak gorliwie się tu niektórzy plusują?
>Z tych samych powodów, dla których tak gorliwie innych minusują?
No ale jakie to są powody?

Tropię przejawy irracjonalizmu u tutejszych racjonalistów.

#32
02-09-2015 20:48
 Ocena 3 na 3
Duch Prawdy (14795 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
>>>Skoro o niczym punkty nie świadczą, to po co tak gorliwie się tu niektórzy plusują?
>>Z tych samych powodów, dla których tak gorliwie innych minusują?
>No ale jakie to są powody?
Skoro się plusują, a innych minusują to może kierują się niskimi pobudkami, chcą sobie dodać, a innym odjąć? Interesujące pytanie jakie są powody oceniania osób, bo zapewne inne niż ocenianie wypowiedzi?


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#33
02-09-2015 21:04
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi pawel_wr

>Chętna racjonalistka już wróciła ze szkoły ?
Tak. I polecam Ci tę placówkę, w której nauczyłam się nie stawiać spacji przed każdym znakiem przestankowym.

>Chciałbym mieć aż tak dużo czasu . Nie marnuj go , wykorzystaj czas w lepszym celu.
Już wykorzystuję. Z okazji pierwszego dnia zajęć dydaktycznych, oraz Twojego braku czasu, którego resztki zapewne wspaniałomyślnie poświęcasz na czytanie mojego wątku, służę Ci krótką lekcją z zasad stosowania interpunkcji. Otóż spacji nie stawia się przed większością znaków przestankowych, wyjątki od tej reguły to: otwarcie nawiasu, otwarcie cudzysłowu i myślnik. Oraz: spację stawia się po większości znaków przestankowych, wyjątki to otwarcie nawiasu i otwarcie cudzysłowu.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.

#34
02-09-2015 21:10
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Duch Prawdy

>Interesujące pytanie jakie są powody oceniania osób, bo zapewne inne niż ocenianie wypowiedzi
To bardzo możliwe, ja zmieniłam sygnaturkę w stopce na wywrotową wobec systemu punktowego, ciekawe co to z tego będzie.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.

#35
02-09-2015 21:24
 Ocena 5 na 5
Rupson (1793 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
>>-Zacznij ty może tropić własną głupotę. Nie będzie trudno.
>Skoro nietrudno, to - voilà! - śmiało wykazuj gdzież to mijam się z prawdą. Zwłaszcza, że z uwagi na chamski styl twojego zagajenia i tak ci więcej nie odpowiem.

-Za lekko byś tu miała, gdyby wszyscy próbowali logicznie i kulturalnie odpowiadać na twoje pokrętne wynurzenia i niewątpliwie złośliwe uwagi, które pewnie wydają Ci się dowcipne, albo nawet inteligentne. Niczego nie będę wykazywał, w końcu nikt nie skompromituje nas bardziej....mówi Ci to coś?

#36
02-09-2015 21:26
 Ocena 4 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba wyścig szczurów ?
W odpowiedzi ZbyszekzWarszawy

>toczy się walka o miejsce w tabeli
Ja też walczę o miejsce w tabeli, a stawką jest moje albo nie być, które wyceniłam na 30.000 tutejszych punktów (racjodolarów? ). Konkrety w stopce.


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.

#37
02-09-2015 21:30
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14795 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
>>Interesujące pytanie jakie są powody oceniania osób, bo zapewne inne niż ocenianie wypowiedzi
>To bardzo możliwe, ja zmieniłam sygnaturkę w stopce na wywrotową wobec systemu punktowego, ciekawe co to z tego będzie.
>Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.
Co oznaczają te trzy zera po kropce, nie wystarczyło napisać do 30.?


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

#38
02-09-2015 22:38
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi Duch Prawdy

>>Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.
>Co oznaczają te trzy zera po kropce, nie wystarczyło napisać do 30.?
Kropka to nie przecinek dziesiętny lecz separator dla grupy cyfr. Zamiast kropki powinnam użyć twardej lub niełamliwej spacji (w układzie drzewka posty bardzo się tuaj zwężają), ale nie wiem jak to zrobić, a zapis bez separatora "30000" nie wygląda czytelnie.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.

#39
02-09-2015 22:44
 Ocena 5 na 5
setarkos (10757 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
> że system bez punktacji coś by narzucał? Co?
Zakaz punktacji.
W aktualnym modelu można klikać +/- lub nie klikać - zniesienie tej możliwości byłoby ograniczeniem wolności.

[Jeśli komuś przeszkadzają cudze oceny własnych wpisów, to może należałoby wprowadzić opcję "niniejsza wypowiedź nie podlega ocenie" albo "autor postów ignoruje punktację" - należy jednak wątpić, by takie rozwiązanie się przyjęło.]

#40
02-09-2015 22:55
 Ocena 1 na 1
setarkos (10757 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
> Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.
A co się stanie gdy przed tym wynikiem uzyskasz .. przywilej niewidzenia sald?

#41
03-09-2015 00:03
 Ocena 2 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi setarkos

>> że system bez punktacji coś by narzucał? Co?
>Zakaz punktacji.
Jakiej punktacji miałbyś zakaz, skoro by punktacji nie było? Nieistniejącej przecież.

>W aktualnym modelu można klikać +/- lub nie klikać - zniesienie tej możliwości byłoby ograniczeniem wolności.
A w obecnym modelu nie dającym możliwości budowania tu wirtualnych wodotrysków jesteś tych wodotrysków pozbawiony, ale czemuś tej straty nie odczuwasz. A czemu?

>Jeśli komuś przeszkadzają cudze oceny własnych wpisów, to może należałoby wprowadzić opcję "niniejsza wypowiedź nie podlega ocenie" albo "autor postów ignoruje punktację"
Odwrotnie: gdy ktoś chce dostawać te jakieś punkty niechby tę chęć zadeklarował. Że nie pisze by się podobać, ale chciałby wiedzieć czy się podoba... A dokładniej ŻE się podoba, bo przecież nie chodzi mu o jakieś durne i nieprzemyślane minusy od znanych wszystkim tutejszych przygłupów...

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.

#42
03-09-2015 00:13
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi setarkos

>> Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.
>A co się stanie gdy przed tym wynikiem uzyskasz .. przywilej niewidzenia sald?
Skorzystam.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.

#43
03-09-2015 00:30
 Ocena 2 na 2
setarkos (10757 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
>Jakiej punktacji miałbyś zakaz, skoro by punktacji nie było? Nieistniejącej przecież.
Nieistniejącej przez narzucenie, pomimo że mogłaby (jak dziś widać) istnieć.
> jesteś tych wodotrysków pozbawiony
Zalewasz?
>Odwrotnie: gdy ktoś chce dostawać te jakieś punkty niechby tę chęć zadeklarował.
Tak czy inaczej mogą powstać co najmniej dwa stronnictwa - punktowcy i bezpunktowcy - dlaczego miałoby być tylko jedno?

#44
03-09-2015 00:42
 Ocena 2 na 4
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
W odpowiedzi setarkos

>>Jakiej punktacji miałbyś zakaz, skoro by punktacji nie było? Nieistniejącej przecież.
>Nieistniejącej przez narzucenie, pomimo że mogłaby (jak dziś widać) istnieć.
Zalewasz?

>> jesteś tych wodotrysków pozbawiony
>Zalewasz?
Narzucono nam bezwodotryskowość, a przecież wodotryski mogłyby (jak dziś napisałam) istnieć.

>mogą powstać co najmniej dwa stronnictwa - punktowcy i bezpunktowcy - dlaczego miałoby być tylko jedno?
Bo przecież dotąd było jedno, a podobno było dobrze jak tak było.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30.000.

#45
03-09-2015 09:48
 Ocena 4 na 4
setarkos (10757 punktów)Odp: Jak wam się podoba?
>Narzucono nam bezwodotryskowość, a przecież wodotryski mogłyby (jak dziś napisałam) istnieć.
Zalewasz (i rozwadniasz temat)) - wirtualne wodotryski nie działają - napisać "prysznic" nie znaczy umyć się.

> było dobrze jak tak było.
Jest tak, że punktowcy mogą klikać punkty a bezpuntowcy nie muszą. Ne proponujesz chyba zakazu punktowania dla wszystkich, podczas gdy nie chcą tego tylko niektórzy.

[Jeśli ktoś chce być bezpunktowcem "pełną gębą", to niechby poprosił moderację o wyłączenie (dla siebie) widzenia punktów, a nie próbował narzucić powszechną bezpunktowość - nie sądzisz?]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej..

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365