 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 11-02-2011 18:26 | prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Kolejny oszust nie żyje
14 na 24 | Jak chore jest nasze , nie tyle społeczeństwo, co media, świadczy o tym raban podniesiony po śmierci Życińskiego (nomen omen). Mam nadzieję, że większość społeczeństwa ma serdecznie w dupie to, że zmarł ów jegomość. Ale prasa cała się zapluła ,jaką to stratę niebywałą Polska poniosła. Profesor Bartoszewski, Adam Michnik i inni oficjele na kolanach. A niby z jakiej racji? Gdyby facet był zwykłym filozofem, uczonym, to byłaby wzmianka w parsie i tyle. I dobrze. Ale gościu był do tego oszustem, mam nadzieję, że nieświadomym. Wciskał ludziom przez wiele lat kit religijny z całą powagą swego majestatu. Ile szkody w umysłach ludzkich wyrządził tego nikt nie policzy. A teraz go fetują. Jest to nad wyraz obrzydliwe. Ciszej nad tą trumną!!!!!!! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej..#61 1 na 1 | wacus47 (666 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > >Ja mozna być nieswiadomym oszustem??!!> Nieświadome oszustwo podobne jest do dobrych chęci, którymi piekło jest brukowane.> > To był jeden z nielicznych, fajnych klechów, do swojej wiary miał prawo, tak jak inni mają do niewiary,> Nikt nie ma prawa do dogmatów.> >bando dogmatycznych oszołomów, pseudotolerancyjnych liberałów obyczajowych.> Jeszcze raz: NIKT NIE MA PRAWA DO DOGMATÓW.> Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.> Jak widac prof Grabowska ma... Objawił się nam tu chyba nowy ateistyczny Torquemada Już lece rozkładać stosy na czarnych... |
| wacus47 (666 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > >> Nabijacie się ze śmierci człowieka,> >oszukiwał ludzi i brednie im serwował.> Jakiś przykład oszustw i serwowanych bredni? Jakaś przeczytana książka może? Przekartkowana?Jakie konkrety... tu jest powszechna nienawiść do faktów |
#63 4 na 4 | romaro (25211 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | >Ile szkody w umysłach ludzkich wyrządził tego nikt nie policzy. A teraz go fetują. >Jest to nad wyraz obrzydliwe. Ciszej nad tą trumną!!!!!!!
Zmarł "autorytet". Polska właśnie dzięki takim "autorytetom" wyprostować się nie może. Nie miałem powodu cenić tego "dobrego człowieka", tego "wybitnego filozofa", człowieka na pewno inteligentnego co najmniej na tyle, by nie musiał mówić osobiście "bez boga ni do proga". Mówią mi to ludzie którymi manipulował.
|
#64 2 na 2 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > "Jehowi" wierzą w inteligentny projektA katolicy w piekło ( w łagodniejszej wersji w wieczne potępienie) , czyściec, Adama i Ewę ,potop, zawsze dziewictwo, grzech pierworodny, zmartwychwstanie i wniebowzięcie ,duszę, życie wieczne oraz w szereg innych bzdur.
"Pomagaj zawsze, nie czyń krzywdy - nigdy" Sai Baba. |
#65 3 na 3 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > Zmarł "autorytet". Polska właśnie dzięki takim "autorytetom" wyprostować się nie może.A kto pamięta biskupa Myriela z powieści "Nędznicy" Victora Hugo, tego co oddał swój pałac biskupi na szpital, a sam zamieszkał w szpitalu? Życiński tylko uwiarygadniał i umacniał kościół w Polsce bo wszyscy byli wniebowzięci, że nie grzmi i nie zachowuje się tak bezczelnie jak Głódź. To był taki "dobry policjant" z gry o dobrym i złym policjancie. Teraz już będzie więcej tych złych z Michalikiem na czele.
"Pomagaj zawsze, nie czyń krzywdy - nigdy" Sai Baba. |
| libertyn (3006 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > "Jehowi" wierzą w inteligentny projekt, zakaz transfuzji, dosłowność opisów biblijnych, wciąż przepowiadają koniec świata i takie inne. I to ma być racjonalne i wiarygodne Towarzystwo?Tacy sami fanatycy jak Życiński tylko odmiana inna. Przykład był celowy a nie podany jako autorytatywny. Racjonaliści śmieją się w SejmieNie klękamy przed bakterią |
#67 1 na 1 | libertyn (3006 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > >Zarzutem jest nie to, że umarł, a to, że za życia robił ludziom wodę z mózgu, ex definitione, a to szerząc zabobon.> Przykłady.Właśnie w TVN24 pokazywali dziś rano jak to Życiński klepał pierdoły o nieśmiertelnej duszy na Woodstocku. Racjonaliści śmieją się w SejmieNie klękamy przed bakterią |
#68 4 na 4 | libertyn (3006 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | |
| wacus47 (666 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > >>Zarzutem jest nie to, że umarł, a to, że za życia robił ludziom wodę z mózgu, ex definitione, a to szerząc zabobon.> >Przykłady.> Właśnie w TVN24 pokazywali dziś rano jak to Życiński klepał pierdoły o nieśmiertelnej duszy na Woodstocku.> Racjonaliści śmieją się w Sejmie> Nie klękamy przed bakteriąBrak dowodu nie jest dowodem braku... |
#70 1 na 1 | schlawiner (400 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > NIKT NIE MA PRAWA DO DOGMATÓWPrzepraszam, czy stoisz ponad prawem? |
#71 1 na 1 | wlodzimierz (49 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > >>To nagle zdanie jakichś bliżej nieokreślonych jehowych jest tutaj głosem decydującym o czymkolwiek?> >Nie udawaj, że nie rozumiesz.> Niestety, mam> wrażenie że nie udaje.Jaki sens ma podawanie jako przykładu na poparcie swojej tezy, zdania takich osób, które są kompletnie niewiarygodne. Że istnieją różne poglądy, najbardziej nawet absurdalne, to jest oczywiste. Ale co, chcecie uwiarygodnić tę absurdalność? |
#72 2 na 2 | darlove (2804 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | Widzisz, ja Zycinskiego osobiscie nie znalem. Ale znam historie, te starsza i te najnowsza, sekty, do ktorej nalezal. Byl jednym z jej przywodcow i swoja osoba ja legitymizowal, a takze jej poczynania. Byl - jak to mowia - oddanym synem Kosciola. Tego Kosciola, ktory codziennie okrada Polakow, ktory manipuluje ludzmi i ktory posrednio i bezposrednio przyczynia sie do tego, ze Polska jest nieprzyjaznym dla czlowieka krajem. O zasiewaniu w sercach ludzi tzw. katolickiej moralnosci nawet nie wspominam. Moze i Zycinski byl umiarkowanym biskupem, ale jednak BISKUPEM, ktory mieszkal w palacu. Jego "dorobek naukowy" jest mi w najwyzszym stopniu obojetny, albowem byl to gosc, ktory szerzyl wiare w zydowskie bajki i zabobon wsrod ludzi. Tego faktu nie zmieni to, ze od czasu do czasu paral sie np. filozofia nie oparta na teologii. Kazde odejscie do domu Pana czarnego katabasa powinno ludzi, i to wszystkich, choc z roznych powodow - CIESZYC.
Lepiej jest z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć. |
| wlodzimierz (49 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > >"Jehowi" wierzą w inteligentny projekt> A katolicy w piekło ( w łagodniejszej wersji w wieczne potępienie) , czyściec, Adama i Ewę ,potop, zawsze dziewictwo, grzech pierworodny, zmartwychwstanie i wniebowzięcie ,duszę, życie wieczne oraz w szereg innych bzdur.Akurat wartość inteligentnego projektu można ocenić i zweryfikować naukowo, gdyż dotyczy również obszaru nauki. Co też naukowcy czynią. Co do piekła i duszy, nauka nie ma nic do powiedzenia, poza tym, że nie ma nic do powiedzenia. Pozostałe wymienione zagadnienia są interpretowane na gruncie katolicyzmu w różny sposób niesprzeczny z nauką. Ale tu chyba nie miejsce na wyjaśnianie. Odsyłam ewentualnie do odpowiedniej literatury. |
| wlodzimierz (49 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > Tacy sami fanatycy jak Życiński tylko odmiana inna. Przykład był celowy a nie podany jako autorytatywny.Jeśli celowy, tym bardziej nietrafny. Teza jest, dowodu brak. |
| schlawiner (400 punktów) | Odp: Kolejny oszust nie żyje | > Był już taki jeden co to "umarł" na "coś na pograniczu grypy i zapalenia płuc" w ZSRR (pierwszego okupanta Polski) a Życińskiemu przydarzył się zgon u kolejnego okupanta - w Watykanie  Trafna sugestia. Przydarzyło się zresztą było niejednemu towarzyszowi z prowincji, np. Dymitrowowi. Zmarły mógł być przecież nie tylko wpływową, lecz także i wypływową osobą. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|