 |
Wypowiedzi czytelnika Marcinlet 27-03-2016 22:17 - Odp: Zostawcie w spokoju Szekspira ! 16-12-2014 19:02 - Odp: Infantylność celebrytek 06-05-2014 23:43 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach 11-01-2014 16:44 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać 08-12-2013 10:34 - Odp: NeuroOn 13-07-2013 09:40 - Odp: Pomyłki stylistyczne, estetyczne itp. 12-05-2013 13:25 - Odp: Postmodernizm jako zagrożenie dla racjonalizmu 29-01-2013 22:27 - Odp: Kultowe kino lata 1900-1950. 28-01-2013 18:55 - Odp: Kultowe kino lata 1900-1950. 24-01-2013 17:15 - Odp: Co to jest poczucie humoru? 18-11-2012 11:23 - Odp: "Pokłosie" Pasikowskiego 23-09-2012 11:15 - Odp: Warszawska Jesień 23-09-2012 11:08 - Odp: Warszawska Jesień 19-09-2012 20:45 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora 03-06-2012 23:31 - Odp: Moderatorka 09-04-2012 18:15 - Odp: Objawienia dzieci 04-03-2012 22:44 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka 14-02-2012 09:43 - Odp: Zamiast religii socjologia 29-01-2012 09:30 - Odp: Chrześcijanin agnostyczny 11-12-2011 10:10 - Odp: Kupię książkę 10-12-2011 22:57 - Odp: Kupię książkę 04-12-2011 17:12 - Odp: Dlaczego inteligencja słucha radia Maryja 04-12-2011 15:59 - Odp: Stryczki zamiast krzyża 02-12-2011 10:47 - Odp: Dzień dobry 26-09-2011 21:52 - Odp: Premier debatuje z kibolami 26-09-2011 17:44 - Odp: Premier debatuje z kibolami 26-09-2011 12:43 - Odp: Złożoność liczb 30-08-2011 17:22 - Odp: Poznań - Wyjdź z domu... czyli spotkanie ateistów. 11-08-2011 09:49 - Odp: Bitwa o Anglię 18-06-2011 11:02 - Odp: Co z nich wyrośnie? 17-06-2011 11:54 - Odp: Co z nich wyrośnie? 08-06-2011 13:41 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina) 08-06-2011 13:12 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina) 16-05-2011 09:24 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście? 14-05-2011 20:32 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście? 23-04-2011 18:15 - Odp: misteryjny paradoks 23-04-2011 17:19 - Odp: Piss Christ 23-04-2011 17:17 - Odp: Piss Christ 22-04-2011 20:27 - Odp: Krwawy rytuał katolicki 22-04-2011 20:23 - Odp: O życzeniach, z życzeniami 17-04-2011 18:11 - Odp: Jak stać się cząstką portretu Papieża Polaka 15-04-2011 10:25 - Odp: Muzyka młodego pokolenia 14-04-2011 19:22 - Odp: Muzyka młodego pokolenia 08-03-2011 22:51 - Odp: surrealizm 18-01-2011 14:01 - Odp: Gdzie jest napisane, że świat ma mniej niż 10 tys lat ? 02-01-2011 11:04 - Odp: chamstwo Terlikowskiego 01-01-2011 15:42 - Odp: Szczęście i rozum 24-12-2010 18:54 - Odp: Święta vs. Święta Bożego Narodzenia 24-12-2010 18:52 - Odp: Święta vs. Święta Bożego Narodzenia 13-12-2010 22:36 - Odp: Wigilie klasowe i opłatek 07-11-2010 20:02 - Odp: Jak odróżnić prawdziwego księdza od fałszywego? 07-11-2010 19:38 - Jak odróżnić prawdziwego księdza od fałszywego? 21-10-2010 23:03 - Odp: Odczuwanie piękna a sztuka 20-10-2010 22:56 - Odp: Odczuwanie piękna a sztuka 18-10-2010 20:57 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze 18-10-2010 10:24 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze 05-10-2010 20:22 - Odp: Promuję "Wprost" 03-10-2010 18:09 - Odp: Ja noszę dres... 03-10-2010 18:05 - Odp: Ja noszę dres... 03-10-2010 17:28 - Odp: Promuję "Wprost" 11-08-2010 21:42 - Odp: Krzyż - sacrum - totem 01-08-2010 10:59 - Odp: Zakaz korridy w Katalonii 01-08-2010 10:57 - Odp: Zakaz korridy w Katalonii 01-08-2010 10:56 - Odp: Zakaz korridy w Katalonii 01-08-2010 10:40 - Odp: Zakaz korridy w Katalonii 13-07-2010 16:11 - Odp: Sprzeczność przysłów 09-07-2010 22:22 - Odp: Ewolucja i Bóg to to samo - dowód 29-06-2010 17:35 - Odp: Prezydent Bronisław Komorowski 20-06-2010 21:49 - Odp: Kaczyński uśmiecha się do Napieralskiego 11-06-2010 08:55 - Odp: METAFORY I ALEGORIE W SŁUŻBIE OBRONY POWAGI BIBLII 06-06-2010 08:36 - Odp: Lednica show 29-05-2010 20:39 - Odp: Teologia w świeckich uczelniach. 01-05-2010 20:09 - Odp: rodzina? 18-03-2010 10:31 - Odp: Zadajmy pytanie prezydentowi 16-03-2010 20:51 - Odp: Polska młodzież myśli bardziej racjonalnie. Już się nie buntuje. 15-03-2010 11:42 - Odp: zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 23:14 - Odp: zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 21:59 - Odp: Zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 21:47 - Odp: Zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 21:33 - Odp: Zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 21:14 - Odp: Zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 21:14 - Odp: Zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 20:07 - Odp: Zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 18:25 - Odp: Zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 12:09 - Odp: Zagadki logiczne dla elity 14-03-2010 10:50 - Odp: Zagadki logiczne dla elity 13-03-2010 22:51 - Odp: zagadki logiczne dla elity 13-03-2010 20:36 - Odp: zagadki logiczne dla elity 13-03-2010 19:03 - Odp: zagadki logiczne dla elity 12-03-2010 09:09 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne? 11-03-2010 23:09 - Odp: Wstyd Hańba Kompromitacja Doping Polska 11-03-2010 23:05 - Odp: Wstyd Hańba Kompromitacja Doping Polska 11-03-2010 22:59 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne? 11-03-2010 22:58 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne? 10-03-2010 22:10 - Odp: Nasza młodzież 07-03-2010 20:18 - Odp: Kto rządzi światem? 07-03-2010 19:49 - Odp: Wiara w naukę? 07-03-2010 19:24 - Odp: Pare zlotych mysli 07-03-2010 19:16 - Odp: Parę złotych myśli 07-03-2010 15:47 - Odp: Hołdys Razem: 146 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1] [2]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |