Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Marcinlet

27-03-2016 22:17 - Odp: Zostawcie w spokoju Szekspira !
16-12-2014 19:02 - Odp: Infantylność celebrytek
06-05-2014 23:43 - Odp: Ustępowanie starszym w autobusach
11-01-2014 16:44 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać
08-12-2013 10:34 - Odp: NeuroOn
13-07-2013 09:40 - Odp: Pomyłki stylistyczne, estetyczne itp.
12-05-2013 13:25 - Odp: Postmodernizm jako zagrożenie dla racjonalizmu
29-01-2013 22:27 - Odp: Kultowe kino lata 1900-1950.
28-01-2013 18:55 - Odp: Kultowe kino lata 1900-1950.
24-01-2013 17:15 - Odp: Co to jest poczucie humoru?
18-11-2012 11:23 - Odp: "Pokłosie" Pasikowskiego
23-09-2012 11:15 - Odp: Warszawska Jesień
23-09-2012 11:08 - Odp: Warszawska Jesień
19-09-2012 20:45 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora
03-06-2012 23:31 - Odp: Moderatorka
09-04-2012 18:15 - Odp: Objawienia dzieci
04-03-2012 22:44 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka
14-02-2012 09:43 - Odp: Zamiast religii socjologia
29-01-2012 09:30 - Odp: Chrześcijanin agnostyczny
11-12-2011 10:10 - Odp: Kupię książkę
10-12-2011 22:57 - Odp: Kupię książkę
04-12-2011 17:12 - Odp: Dlaczego inteligencja słucha radia Maryja
04-12-2011 15:59 - Odp: Stryczki zamiast krzyża
02-12-2011 10:47 - Odp: Dzień dobry
26-09-2011 21:52 - Odp: Premier debatuje z kibolami
26-09-2011 17:44 - Odp: Premier debatuje z kibolami
26-09-2011 12:43 - Odp: Złożoność liczb
30-08-2011 17:22 - Odp: Poznań - Wyjdź z domu... czyli spotkanie ateistów.
11-08-2011 09:49 - Odp: Bitwa o Anglię
18-06-2011 11:02 - Odp: Co z nich wyrośnie?
17-06-2011 11:54 - Odp: Co z nich wyrośnie?
08-06-2011 13:41 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina)
08-06-2011 13:12 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina)
16-05-2011 09:24 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
14-05-2011 20:32 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
23-04-2011 18:15 - Odp: misteryjny paradoks
23-04-2011 17:19 - Odp: Piss Christ
23-04-2011 17:17 - Odp: Piss Christ
22-04-2011 20:27 - Odp: Krwawy rytuał katolicki
22-04-2011 20:23 - Odp: O życzeniach, z życzeniami
17-04-2011 18:11 - Odp: Jak stać się cząstką portretu Papieża Polaka
15-04-2011 10:25 - Odp: Muzyka młodego pokolenia
14-04-2011 19:22 - Odp: Muzyka młodego pokolenia
08-03-2011 22:51 - Odp: surrealizm
18-01-2011 14:01 - Odp: Gdzie jest napisane, że świat ma mniej niż 10 tys lat ?
02-01-2011 11:04 - Odp: chamstwo Terlikowskiego
01-01-2011 15:42 - Odp: Szczęście i rozum
24-12-2010 18:54 - Odp: Święta vs. Święta Bożego Narodzenia
24-12-2010 18:52 - Odp: Święta vs. Święta Bożego Narodzenia
13-12-2010 22:36 - Odp: Wigilie klasowe i opłatek
07-11-2010 20:02 - Odp: Jak odróżnić prawdziwego księdza od fałszywego?
07-11-2010 19:38 - Jak odróżnić prawdziwego księdza od fałszywego?
21-10-2010 23:03 - Odp: Odczuwanie piękna a sztuka
20-10-2010 22:56 - Odp: Odczuwanie piękna a sztuka
18-10-2010 20:57 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze
18-10-2010 10:24 - Odp: Wizerunek ateisty w kulturze
05-10-2010 20:22 - Odp: Promuję "Wprost"
03-10-2010 18:09 - Odp: Ja noszę dres...
03-10-2010 18:05 - Odp: Ja noszę dres...
03-10-2010 17:28 - Odp: Promuję "Wprost"
11-08-2010 21:42 - Odp: Krzyż - sacrum - totem
01-08-2010 10:59 - Odp: Zakaz korridy w Katalonii
01-08-2010 10:57 - Odp: Zakaz korridy w Katalonii
01-08-2010 10:56 - Odp: Zakaz korridy w Katalonii
01-08-2010 10:40 - Odp: Zakaz korridy w Katalonii
13-07-2010 16:11 - Odp: Sprzeczność przysłów
09-07-2010 22:22 - Odp: Ewolucja i Bóg to to samo - dowód
29-06-2010 17:35 - Odp: Prezydent Bronisław Komorowski
20-06-2010 21:49 - Odp: Kaczyński uśmiecha się do Napieralskiego
11-06-2010 08:55 - Odp: METAFORY I ALEGORIE W SŁUŻBIE OBRONY POWAGI BIBLII
06-06-2010 08:36 - Odp: Lednica show
29-05-2010 20:39 - Odp: Teologia w świeckich uczelniach.
01-05-2010 20:09 - Odp: rodzina?
18-03-2010 10:31 - Odp: Zadajmy pytanie prezydentowi
16-03-2010 20:51 - Odp: Polska młodzież myśli bardziej racjonalnie. Już się nie buntuje.
15-03-2010 11:42 - Odp: zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 23:14 - Odp: zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 21:59 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 21:47 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 21:33 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 21:14 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 21:14 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 20:07 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 18:25 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 12:09 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
14-03-2010 10:50 - Odp: Zagadki logiczne dla elity
13-03-2010 22:51 - Odp: zagadki logiczne dla elity
13-03-2010 20:36 - Odp: zagadki logiczne dla elity
13-03-2010 19:03 - Odp: zagadki logiczne dla elity
12-03-2010 09:09 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne?
11-03-2010 23:09 - Odp: Wstyd Hańba Kompromitacja Doping Polska
11-03-2010 23:05 - Odp: Wstyd Hańba Kompromitacja Doping Polska
11-03-2010 22:59 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne?
11-03-2010 22:58 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne?
10-03-2010 22:10 - Odp: Nasza młodzież
07-03-2010 20:18 - Odp: Kto rządzi światem?
07-03-2010 19:49 - Odp: Wiara w naukę?
07-03-2010 19:24 - Odp: Pare zlotych mysli
07-03-2010 19:16 - Odp: Parę złotych myśli
07-03-2010 15:47 - Odp: Hołdys
Razem: 146 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] [2] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)