Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Marcinlet

07-11-2010 19:38 - Jak odróżnić prawdziwego księdza od fałszywego?
07-03-2010 20:18 - Odp: Kto rządzi światem?
11-05-2009 10:34 - Odp: "Kulturalna" młodzież
04-03-2012 22:44 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka
18-11-2012 11:23 - Odp: "Pokłosie" Pasikowskiego
14-05-2011 20:32 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
16-05-2011 09:24 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście?
11-08-2011 09:49 - Odp: Bitwa o Anglię
02-01-2011 11:04 - Odp: chamstwo Terlikowskiego
29-01-2012 09:30 - Odp: Chrześcijanin agnostyczny
16-01-2010 22:41 - Odp: Co to jest "człowiek"? Bo ja nie wiem.
24-01-2013 17:15 - Odp: Co to jest poczucie humoru?
17-06-2011 11:54 - Odp: Co z nich wyrośnie?
18-06-2011 11:02 - Odp: Co z nich wyrośnie?
15-10-2008 23:03 - Odp: Cuda eucharystyczne
15-10-2008 23:07 - Odp: Cuda eucharystyczne
21-12-2008 11:39 - Odp: Cuda eucharystyczne
29-03-2009 08:45 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
29-03-2009 08:53 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
29-03-2009 13:45 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
29-03-2009 13:53 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
29-03-2009 14:28 - Odp: Czy bóg jest miłosierny?
03-04-2009 15:46 - Odp: Czy są tu gościnie?
01-11-2009 14:29 - Odp: Demot
02-11-2009 18:04 - Odp: Demot
05-04-2009 15:55 - Odp: Dla czego ludzie wierzą w Boga ?
04-12-2011 17:12 - Odp: Dlaczego inteligencja słucha radia Maryja
02-12-2011 10:47 - Odp: Dzień dobry
09-07-2010 22:22 - Odp: Ewolucja i Bóg to to samo - dowód
18-01-2011 14:01 - Odp: Gdzie jest napisane, że świat ma mniej niż 10 tys lat ?
07-03-2010 15:47 - Odp: Hołdys
16-12-2014 19:02 - Odp: Infantylność celebrytek
03-10-2010 18:05 - Odp: Ja noszę dres...
03-10-2010 18:09 - Odp: Ja noszę dres...
27-06-2009 11:32 - Odp: Jackson nie żyje
07-11-2010 20:02 - Odp: Jak odróżnić prawdziwego księdza od fałszywego?
17-04-2011 18:11 - Odp: Jak stać się cząstką portretu Papieża Polaka
17-02-2010 13:36 - Odp: Jak zbudowano piramidy???
02-11-2009 18:17 - Odp: Jean Michel Jarre i jego muzyka
26-01-2009 14:51 - Odp: Jestem z Wami
20-06-2010 21:49 - Odp: Kaczyński uśmiecha się do Napieralskiego
29-03-2009 14:20 - Odp: Kanonizacja kontrolowana
05-04-2009 16:08 - Odp: Katechizm a przemoc domowa
04-03-2009 08:43 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach
22-04-2011 20:27 - Odp: Krwawy rytuał katolicki
07-02-2009 23:25 - Odp: Krytyka książki Dawkinsa-co o tym sądzicie?
08-02-2009 17:36 - Odp: Krytyka książki Dawkinsa-co o tym sądzicie?
15-02-2009 19:12 - Odp: Krytyka książki Dawkinsa-co o tym sądzicie?
07-02-2009 23:13 - Odp: Krytyka kśiążki Dawkinsa-co o tym sądzicie?
15-02-2009 19:23 - Odp: Krytyka kśiążki Dawkinsa-co o tym sądzicie?
11-08-2010 21:42 - Odp: Krzyż - sacrum - totem
11-01-2014 16:44 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać
28-01-2013 18:55 - Odp: Kultowe kino lata 1900-1950.
29-01-2013 22:27 - Odp: Kultowe kino lata 1900-1950.
10-12-2011 22:57 - Odp: Kupię książkę
11-12-2011 10:10 - Odp: Kupię książkę
06-06-2010 08:36 - Odp: Lednica show
27-12-2009 10:46 - Odp: Lepszość kultury
11-06-2010 08:55 - Odp: METAFORY I ALEGORIE W SŁUŻBIE OBRONY POWAGI BIBLII
23-04-2011 18:15 - Odp: misteryjny paradoks
03-06-2012 23:31 - Odp: Moderatorka
14-04-2011 19:22 - Odp: Muzyka młodego pokolenia
15-04-2011 10:25 - Odp: Muzyka młodego pokolenia
10-03-2010 22:10 - Odp: Nasza młodzież
18-10-2008 10:57 - Odp: Nauka i etyka
18-10-2008 10:59 - Odp: Nauka i etyka
08-12-2013 10:34 - Odp: NeuroOn
22-04-2011 20:23 - Odp: O życzeniach, z życzeniami
09-04-2012 18:15 - Odp: Objawienia dzieci
20-10-2010 22:56 - Odp: Odczuwanie piękna a sztuka
21-10-2010 23:03 - Odp: Odczuwanie piękna a sztuka
27-10-2009 22:54 - Odp: Ojciec Dyrektor Doktorem
30-10-2008 22:23 - Odp: Onet propaguje zabobony
19-09-2012 20:45 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora
25-03-2009 19:58 - Odp: Panny z Avignon
25-03-2009 20:18 - Odp: Panny z Avignon
25-03-2009 19:53 - Odp: Panny z Avignon. Pytanie podstawowe.
07-03-2010 19:24 - Odp: Pare zlotych mysli
07-03-2010 19:16 - Odp: Parę złotych myśli
11-03-2010 22:58 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne?
11-03-2010 22:59 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne?
12-03-2010 09:09 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne?
23-04-2011 17:17 - Odp: Piss Christ
23-04-2011 17:19 - Odp: Piss Christ
16-03-2010 20:51 - Odp: Polska młodzież myśli bardziej racjonalnie. Już się nie buntuje.
26-02-2010 21:45 - Odp: Polskie uniwersytety - demonologia tak, gender studies - nie
13-07-2013 09:40 - Odp: Pomyłki stylistyczne, estetyczne itp.
12-05-2013 13:25 - Odp: Postmodernizm jako zagrożenie dla racjonalizmu
30-08-2011 17:22 - Odp: Poznań - Wyjdź z domu... czyli spotkanie ateistów.
24-02-2009 19:16 - Odp: Prawda jako problem etyczny.
26-09-2011 17:44 - Odp: Premier debatuje z kibolami
26-09-2011 21:52 - Odp: Premier debatuje z kibolami
29-06-2010 17:35 - Odp: Prezydent Bronisław Komorowski
03-10-2010 17:28 - Odp: Promuję "Wprost"
05-10-2010 20:22 - Odp: Promuję "Wprost"
07-02-2009 23:45 - Odp: Religia w Polsce fundamentem?
01-05-2010 20:09 - Odp: rodzina?
24-05-2009 08:25 - Odp: Rola mediów publicznych.
08-06-2011 13:12 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina)
08-06-2011 13:41 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina)
Razem: 146 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)