 |
Wypowiedzi czytelnika Marcinlet 07-11-2010 19:38 - Jak odróżnić prawdziwego księdza od fałszywego? 07-03-2010 20:18 - Odp: Kto rządzi światem? 11-05-2009 10:34 - Odp: "Kulturalna" młodzież 04-03-2012 22:44 - Odp: "Nikt nic nie czyta..."-czyli o młodzieży słów kilka 18-11-2012 11:23 - Odp: "Pokłosie" Pasikowskiego 14-05-2011 20:32 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście? 16-05-2011 09:24 - Odp: A jakby tak zrobić spotkanie w swoim mieście? 11-08-2011 09:49 - Odp: Bitwa o Anglię 02-01-2011 11:04 - Odp: chamstwo Terlikowskiego 29-01-2012 09:30 - Odp: Chrześcijanin agnostyczny 16-01-2010 22:41 - Odp: Co to jest "człowiek"? Bo ja nie wiem. 24-01-2013 17:15 - Odp: Co to jest poczucie humoru? 17-06-2011 11:54 - Odp: Co z nich wyrośnie? 18-06-2011 11:02 - Odp: Co z nich wyrośnie? 15-10-2008 23:03 - Odp: Cuda eucharystyczne 15-10-2008 23:07 - Odp: Cuda eucharystyczne 21-12-2008 11:39 - Odp: Cuda eucharystyczne 29-03-2009 08:45 - Odp: Czy bóg jest miłosierny? 29-03-2009 08:53 - Odp: Czy bóg jest miłosierny? 29-03-2009 13:45 - Odp: Czy bóg jest miłosierny? 29-03-2009 13:53 - Odp: Czy bóg jest miłosierny? 29-03-2009 14:28 - Odp: Czy bóg jest miłosierny? 03-04-2009 15:46 - Odp: Czy są tu gościnie? 01-11-2009 14:29 - Odp: Demot 02-11-2009 18:04 - Odp: Demot 05-04-2009 15:55 - Odp: Dla czego ludzie wierzą w Boga ? 04-12-2011 17:12 - Odp: Dlaczego inteligencja słucha radia Maryja 02-12-2011 10:47 - Odp: Dzień dobry 09-07-2010 22:22 - Odp: Ewolucja i Bóg to to samo - dowód 18-01-2011 14:01 - Odp: Gdzie jest napisane, że świat ma mniej niż 10 tys lat ? 07-03-2010 15:47 - Odp: Hołdys 16-12-2014 19:02 - Odp: Infantylność celebrytek 03-10-2010 18:05 - Odp: Ja noszę dres... 03-10-2010 18:09 - Odp: Ja noszę dres... 27-06-2009 11:32 - Odp: Jackson nie żyje 07-11-2010 20:02 - Odp: Jak odróżnić prawdziwego księdza od fałszywego? 17-04-2011 18:11 - Odp: Jak stać się cząstką portretu Papieża Polaka 17-02-2010 13:36 - Odp: Jak zbudowano piramidy??? 02-11-2009 18:17 - Odp: Jean Michel Jarre i jego muzyka 26-01-2009 14:51 - Odp: Jestem z Wami 20-06-2010 21:49 - Odp: Kaczyński uśmiecha się do Napieralskiego 29-03-2009 14:20 - Odp: Kanonizacja kontrolowana 05-04-2009 16:08 - Odp: Katechizm a przemoc domowa 04-03-2009 08:43 - Odp: Korwin-Mikke o erotyce, kobietach i gwałtach 22-04-2011 20:27 - Odp: Krwawy rytuał katolicki 07-02-2009 23:25 - Odp: Krytyka książki Dawkinsa-co o tym sądzicie? 08-02-2009 17:36 - Odp: Krytyka książki Dawkinsa-co o tym sądzicie? 15-02-2009 19:12 - Odp: Krytyka książki Dawkinsa-co o tym sądzicie? 07-02-2009 23:13 - Odp: Krytyka kśiążki Dawkinsa-co o tym sądzicie? 15-02-2009 19:23 - Odp: Krytyka kśiążki Dawkinsa-co o tym sądzicie? 11-08-2010 21:42 - Odp: Krzyż - sacrum - totem 11-01-2014 16:44 - Odp: Ksiądz, którego zawsze warto posłuchać 28-01-2013 18:55 - Odp: Kultowe kino lata 1900-1950. 29-01-2013 22:27 - Odp: Kultowe kino lata 1900-1950. 10-12-2011 22:57 - Odp: Kupię książkę 11-12-2011 10:10 - Odp: Kupię książkę 06-06-2010 08:36 - Odp: Lednica show 27-12-2009 10:46 - Odp: Lepszość kultury 11-06-2010 08:55 - Odp: METAFORY I ALEGORIE W SŁUŻBIE OBRONY POWAGI BIBLII 23-04-2011 18:15 - Odp: misteryjny paradoks 03-06-2012 23:31 - Odp: Moderatorka 14-04-2011 19:22 - Odp: Muzyka młodego pokolenia 15-04-2011 10:25 - Odp: Muzyka młodego pokolenia 10-03-2010 22:10 - Odp: Nasza młodzież 18-10-2008 10:57 - Odp: Nauka i etyka 18-10-2008 10:59 - Odp: Nauka i etyka 08-12-2013 10:34 - Odp: NeuroOn 22-04-2011 20:23 - Odp: O życzeniach, z życzeniami 09-04-2012 18:15 - Odp: Objawienia dzieci 20-10-2010 22:56 - Odp: Odczuwanie piękna a sztuka 21-10-2010 23:03 - Odp: Odczuwanie piękna a sztuka 27-10-2009 22:54 - Odp: Ojciec Dyrektor Doktorem 30-10-2008 22:23 - Odp: Onet propaguje zabobony 19-09-2012 20:45 - Odp: Otrzęsinowe lizanko księdza dyrektora 25-03-2009 19:58 - Odp: Panny z Avignon 25-03-2009 20:18 - Odp: Panny z Avignon 25-03-2009 19:53 - Odp: Panny z Avignon. Pytanie podstawowe. 07-03-2010 19:24 - Odp: Pare zlotych mysli 07-03-2010 19:16 - Odp: Parę złotych myśli 11-03-2010 22:58 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne? 11-03-2010 22:59 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne? 12-03-2010 09:09 - Odp: Piękne bo nasze, czy nasze bo piękne? 23-04-2011 17:17 - Odp: Piss Christ 23-04-2011 17:19 - Odp: Piss Christ 16-03-2010 20:51 - Odp: Polska młodzież myśli bardziej racjonalnie. Już się nie buntuje. 26-02-2010 21:45 - Odp: Polskie uniwersytety - demonologia tak, gender studies - nie 13-07-2013 09:40 - Odp: Pomyłki stylistyczne, estetyczne itp. 12-05-2013 13:25 - Odp: Postmodernizm jako zagrożenie dla racjonalizmu 30-08-2011 17:22 - Odp: Poznań - Wyjdź z domu... czyli spotkanie ateistów. 24-02-2009 19:16 - Odp: Prawda jako problem etyczny. 26-09-2011 17:44 - Odp: Premier debatuje z kibolami 26-09-2011 21:52 - Odp: Premier debatuje z kibolami 29-06-2010 17:35 - Odp: Prezydent Bronisław Komorowski 03-10-2010 17:28 - Odp: Promuję "Wprost" 05-10-2010 20:22 - Odp: Promuję "Wprost" 07-02-2009 23:45 - Odp: Religia w Polsce fundamentem? 01-05-2010 20:09 - Odp: rodzina? 24-05-2009 08:25 - Odp: Rola mediów publicznych. 08-06-2011 13:12 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina) 08-06-2011 13:41 - Odp: Samotni katolicy (nasza wina) Razem: 146 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |