Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika garmen

28-02-2010 13:29 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje!
28-02-2010 13:48 - Odp: Panie Adamie! Gratulacje!
08-12-2009 21:15 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
08-12-2009 21:46 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
08-12-2009 22:27 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
08-12-2009 22:44 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
08-12-2009 23:26 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
08-12-2009 23:52 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
09-12-2009 00:08 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
09-12-2009 10:56 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
09-12-2009 18:59 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
09-12-2009 19:07 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
09-12-2009 20:24 - Odp: Pijany ksiądz za kierownicą - a co to komu szkodzi?
19-12-2009 16:35 - Odp: Piszemy serial
04-04-2010 10:43 - Odp: Podnoszenie poziomu forum
04-04-2010 12:17 - Odp: Podnoszenie poziomu forum
20-03-2010 09:53 - Odp: Polacy biorą rozwód z Kościołem?
20-03-2010 12:38 - Odp: Polacy biorą rozwód z Kościołem?
20-03-2010 16:30 - Odp: Polacy biorą rozwód z Kościołem?
20-03-2010 18:45 - Odp: Polacy biorą rozwód z Kościołem?
13-04-2010 20:44 - Odp: Przypadek Alicji Tysiąc.
07-04-2010 12:59 - Odp: Racjonalizm dla krzykaczy
07-04-2010 14:20 - Odp: Racjonalizm dla krzykaczy
07-04-2010 14:22 - Odp: Racjonalizm dla krzykaczy
07-04-2010 17:56 - Odp: Racjonalizm dla krzykaczy
21-02-2010 21:33 - Odp: Racjonalnie o pornografii
03-01-2010 18:08 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
03-01-2010 18:49 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
03-01-2010 18:51 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
03-01-2010 19:25 - Odp: Równouprawnienie w Polsce
21-03-2010 12:35 - Odp: Setka dla Kowalskiej.
24-03-2010 19:01 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
24-03-2010 19:20 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
24-03-2010 20:06 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
24-03-2010 20:23 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
24-03-2010 20:27 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
24-03-2010 20:34 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
25-03-2010 10:03 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
25-03-2010 14:46 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
25-03-2010 15:17 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
25-03-2010 16:28 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
25-03-2010 16:50 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
26-03-2010 01:15 - Odp: Spór o krzyże w klasach w polskim liceum
30-03-2010 12:23 - Odp: Sprawa "poziomu" tekstów na tej stronie- hehe
30-03-2010 20:19 - Odp: Sprawa "poziomu" tekstów na tej stronie- hehe
01-03-2010 21:20 - Odp: Sprawa "poziomu" tekstów na tej stronie-hehe
01-03-2010 22:28 - Odp: Sprawa "poziomu" tekstów na tej stronie-hehe
01-03-2010 23:09 - Odp: Sprawa "poziomu" tekstów na tej stronie-hehe
04-03-2010 01:20 - Odp: sprawa krzyży - będzie wyrok Wielkiej Izby
04-03-2010 07:48 - Odp: sprawa krzyży - będzie wyrok Wielkiej Izby
06-12-2009 20:35 - Odp: Sprawa parytetów
28-02-2010 11:48 - Odp: Stary komuch kłamie jak dawniej
28-02-2010 13:05 - Odp: Stary komuch kłamie jak dawniej
28-02-2010 13:25 - Odp: Stary komuch kłamie jak dawniej
28-02-2010 14:31 - Odp: Stary komuch kłamie jak dawniej
28-02-2010 15:00 - Odp: Stary komuch kłamie jak dawniej
28-02-2010 16:43 - Odp: Stary komuch kłamie jak dawniej
28-02-2010 17:59 - Odp: Stary komuch kłamie jak dawniej
06-03-2010 14:56 - Odp: Stary komuch kłamie jak dawniej
30-12-2009 19:01 - Odp: Ścieli gwłaciciela pedofila
02-01-2010 23:58 - Odp: Ścieli gwłaciciela pedofila
03-01-2010 10:52 - Odp: Ścieli gwłaciciela pedofila
05-04-2010 20:59 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
05-04-2010 21:13 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
05-04-2010 22:39 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
05-04-2010 23:08 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
05-04-2010 23:24 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
05-04-2010 23:57 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
06-04-2010 00:53 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
06-04-2010 00:57 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
06-04-2010 07:04 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
06-04-2010 11:27 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
06-04-2010 17:22 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
06-04-2010 17:52 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
06-04-2010 18:21 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
07-04-2010 18:02 - Odp: Świadectwo hańby Michała Aleksego Mentraka
07-12-2009 10:25 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
07-12-2009 12:19 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
07-12-2009 23:04 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
08-12-2009 10:14 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
15-12-2009 11:58 - Odp: Tato nie bij - wytłumacz.
01-02-2010 11:41 - Odp: Usprawiedliwienie Adamiaka
04-12-2009 21:09 - Odp: Usuwanie wypowiedzi - veto !!!
05-12-2009 00:46 - Odp: Usuwanie wypowiedzi - veto !!!
05-12-2009 19:05 - Odp: Usuwanie wypowiedzi - veto !!!
05-12-2009 23:27 - Odp: Usuwanie wypowiedzi - veto !!!
07-12-2009 21:17 - Odp: Usuwanie wypowiedzi - veto !!!
07-12-2009 22:26 - Odp: Usuwanie wypowiedzi - veto !!!
01-03-2010 19:16 - Odp: Wielkie brawa dla Justyny :))))))
01-03-2010 21:10 - Odp: Wielkie brawa dla Justyny :))))))
20-03-2010 01:22 - Odp: Wolnomyśliciel to Ty, czy Ja?
20-03-2010 01:24 - Odp: Wolnomyśliciel to Ty, czy Ja?
20-03-2010 01:42 - Odp: Wolnomyśliciel to Ty, czy Ja?
20-03-2010 01:54 - Odp: Wolnomyśliciel to Ty, czy Ja?
20-03-2010 01:56 - Odp: Wolnomyśliciel to Ty, czy Ja?
20-03-2010 10:32 - Odp: Wolnomyśliciel to Ty, czy Ja?
13-03-2010 22:23 - Odp: zagadki logiczne dla elity
13-03-2010 23:19 - Odp: zagadki logiczne dla elity
18-12-2009 16:59 - Odp: Zauważyłem, że w Media Markt nie ma w ogóle katolików...
Razem: 274 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)