 |
Wypowiedzi czytelnika Konowal 05-03-2013 11:00 - Odp: Żołnierze wyklęci 06-03-2013 11:03 - Odp: Żołnierze wyklęci 07-03-2013 12:00 - Odp: Żołnierze wyklęci 07-03-2013 13:02 - Odp: Żołnierze wyklęci 08-03-2013 20:06 - Odp: Żołnierze wyklęci 08-03-2013 20:24 - Odp: Żołnierze wyklęci 02-04-2013 01:31 - Odp: Żołnierze wyklęci 02-04-2013 01:34 - Odp: Żołnierze wyklęci 02-04-2013 01:37 - Odp: Żołnierze wyklęci 02-04-2013 01:39 - Odp: Żołnierze wyklęci 02-04-2013 01:45 - Odp: Żołnierze wyklęci 03-04-2013 09:23 - Odp: Żołnierze wyklęci 11-11-2025 16:48 - Odp: żółć 30-01-2009 09:49 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale... 03-02-2009 08:57 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale... 10-02-2009 08:10 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 10-02-2009 08:29 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 11-02-2009 22:46 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 11-02-2009 22:54 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 11-02-2009 22:59 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 12-02-2009 13:54 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 12-02-2009 14:13 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 13-02-2009 13:30 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 20-02-2009 13:20 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 01-03-2009 23:51 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 01-03-2009 23:57 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 02-03-2009 12:16 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 02-03-2009 15:02 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 03-03-2009 11:54 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 03-03-2009 12:10 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 03-03-2009 14:13 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 03-03-2009 14:26 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 07-03-2009 15:22 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 07-03-2009 15:28 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 11-03-2009 12:56 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu 09-04-2013 10:48 - Okrągły stół - BIS 04-08-2012 12:41 - Olimpiada - nie "dzięki", ale "na przekór" państwu 12-09-2012 09:40 - PO - partia bez winy :-) 14-06-2013 09:28 - POczątek końca, czy koniec POczątku? 24-02-2021 22:33 - Politpoprawność w ataku. 05-09-2012 11:27 - Polska B - nadzieja, czy ciemnogród..... 23-01-2021 00:46 - Potęga lewicowego intelektu. 24-08-2011 14:25 - Racjonalnie, czyli po katolicku :-D 10-07-2013 08:52 - Ręka rękę myje, czyli jak druga ręka myje czwartą. 06-05-2013 12:31 - Różowe elyty 11-04-2011 14:33 - Ruscy POgrywają sobie jak chcą. 13-10-2010 12:12 - Socjalizm w odwrocie 22-03-2011 11:34 - Teraz będą wieszać! 13-11-2013 15:19 - TK vs Komorowski 05-11-2022 18:41 - To co robimy wielką Polskę czy idziemy nałańcuch do bauera? 03-06-2002 10:53 - trochę to bez sensu 05-07-2013 13:42 - TV Trwam na multipleksie :-) 04-02-2009 15:12 - Wierzący ateiści 10-06-2002 13:12 - wszystko jest możliwe 06-09-2013 09:08 - Wyrównywanie szans edukacyjnych wg MEN 18-10-2022 11:28 - Z Chinami czy przeciw Chinom. 09-03-2021 11:00 - Za wolność naszą i waszą - tym razem Australia 03-03-2013 19:07 - Zwiazki partnerskie - cel czy przystanek ? Razem: 5038 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |