Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Konowal

05-03-2013 11:00 - Odp: Żołnierze wyklęci
06-03-2013 11:03 - Odp: Żołnierze wyklęci
07-03-2013 12:00 - Odp: Żołnierze wyklęci
07-03-2013 13:02 - Odp: Żołnierze wyklęci
08-03-2013 20:06 - Odp: Żołnierze wyklęci
08-03-2013 20:24 - Odp: Żołnierze wyklęci
02-04-2013 01:31 - Odp: Żołnierze wyklęci
02-04-2013 01:34 - Odp: Żołnierze wyklęci
02-04-2013 01:37 - Odp: Żołnierze wyklęci
02-04-2013 01:39 - Odp: Żołnierze wyklęci
02-04-2013 01:45 - Odp: Żołnierze wyklęci
03-04-2013 09:23 - Odp: Żołnierze wyklęci
11-11-2025 16:48 - Odp: żółć
30-01-2009 09:49 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale...
03-02-2009 08:57 - Odp: Żydzi są mądrzy, ale...
10-02-2009 08:10 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
10-02-2009 08:29 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
11-02-2009 22:46 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
11-02-2009 22:54 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
11-02-2009 22:59 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
12-02-2009 13:54 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
12-02-2009 14:13 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
13-02-2009 13:30 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
20-02-2009 13:20 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
01-03-2009 23:51 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
01-03-2009 23:57 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
02-03-2009 12:16 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
02-03-2009 15:02 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
03-03-2009 11:54 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
03-03-2009 12:10 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
03-03-2009 14:13 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
03-03-2009 14:26 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
07-03-2009 15:22 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
07-03-2009 15:28 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
11-03-2009 12:56 - Odp: Żyjemy w świecie absurdu
09-04-2013 10:48 - Okrągły stół - BIS
04-08-2012 12:41 - Olimpiada - nie "dzięki", ale "na przekór" państwu
12-09-2012 09:40 - PO - partia bez winy :-)
14-06-2013 09:28 - POczątek końca, czy koniec POczątku?
24-02-2021 22:33 - Politpoprawność w ataku.
05-09-2012 11:27 - Polska B - nadzieja, czy ciemnogród.....
23-01-2021 00:46 - Potęga lewicowego intelektu.
24-08-2011 14:25 - Racjonalnie, czyli po katolicku :-D
10-07-2013 08:52 - Ręka rękę myje, czyli jak druga ręka myje czwartą.
06-05-2013 12:31 - Różowe elyty
11-04-2011 14:33 - Ruscy POgrywają sobie jak chcą.
13-10-2010 12:12 - Socjalizm w odwrocie
22-03-2011 11:34 - Teraz będą wieszać!
13-11-2013 15:19 - TK vs Komorowski
05-11-2022 18:41 - To co robimy wielką Polskę czy idziemy nałańcuch do bauera?
03-06-2002 10:53 - trochę to bez sensu
05-07-2013 13:42 - TV Trwam na multipleksie :-)
04-02-2009 15:12 - Wierzący ateiści
10-06-2002 13:12 - wszystko jest możliwe
06-09-2013 09:08 - Wyrównywanie szans edukacyjnych wg MEN
18-10-2022 11:28 - Z Chinami czy przeciw Chinom.
09-03-2021 11:00 - Za wolność naszą i waszą - tym razem Australia
03-03-2013 19:07 - Zwiazki partnerskie - cel czy przystanek ?
Razem: 5038 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]
[16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]
[31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]
[46] [47] [48] [49] [50] [51] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)