Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Max Golonko

04-02-2016 01:07 - Odp: Co to są fizyczna zmiana i zmiana abstrakcyjnej treści?
09-05-2015 17:02 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
09-05-2015 19:20 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
09-05-2015 19:55 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
09-05-2015 21:14 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
09-05-2015 23:31 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
10-05-2015 12:00 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
10-05-2015 16:08 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
10-05-2015 20:27 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
13-06-2015 12:15 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
13-06-2015 13:59 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
13-06-2015 14:14 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
21-06-2015 13:57 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji
08-07-2016 22:19 - Odp: Cud że istniejemy (złamana symetria)
14-01-2017 11:22 - Odp: Cywilizacje podwodne w kosmosie
14-01-2017 13:51 - Odp: Cywilizacje podwodne w kosmosie
21-01-2017 02:53 - Odp: Cywilizacje podwodne w kosmosie
09-06-2015 11:54 - Odp: Czarne dziury
30-10-2015 16:38 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści
30-10-2015 17:58 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści
30-10-2015 21:43 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści
31-10-2015 01:50 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści
31-10-2015 17:12 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści
08-04-2015 16:20 - Odp: Czerwony gigant
08-04-2015 18:19 - Odp: Czerwony gigant
08-04-2015 20:17 - Odp: Czerwony gigant
09-04-2015 10:30 - Odp: Czerwony gigant
09-04-2015 20:14 - Odp: Czerwony gigant
09-04-2015 20:53 - Odp: Czerwony gigant
09-04-2015 21:35 - Odp: Czerwony gigant
09-04-2015 21:57 - Odp: Czerwony gigant
10-04-2015 15:31 - Odp: Czerwony gigant
10-04-2015 16:26 - Odp: Czerwony gigant
30-04-2015 21:42 - Odp: Czerwony gigant
23-02-2015 19:07 - Odp: Czy 0+0=1 ?
24-02-2015 13:12 - Odp: Czy 0+0=1 ?
26-02-2017 21:16 - Odp: Czy dogmat jest czymś zawsze złym ?
26-02-2017 23:45 - Odp: Czy dogmat jest czymś zawsze złym ?
23-04-2017 16:22 - Odp: Czy elektrownia jądrowa się opłaca?
06-05-2017 18:41 - Odp: Czy elektrownia jądrowa się opłaca?
25-10-2017 12:32 - Odp: czy entropia dowodzi że chaos nie był na początku?
11-09-2017 23:44 - Odp: Czy jest tylko jedna cywilizacja we wszechświecie?
12-10-2016 11:28 - Odp: Czy katastrofa smoleńska jest kwestią wiary?
12-10-2016 13:52 - Odp: Czy katastrofa smoleńska jest kwestią wiary?
07-09-2015 16:17 - Odp: Czy ludzie dolecą do Alfa-Centauri?
06-02-2015 19:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-02-2015 18:59 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
12-02-2015 02:05 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
24-02-2015 13:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
26-02-2015 12:45 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
04-03-2015 02:55 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
06-03-2015 23:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
07-03-2015 00:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
10-03-2015 11:02 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
19-03-2015 11:52 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
19-03-2015 14:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
24-03-2015 17:03 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
27-03-2015 16:44 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
29-03-2015 00:40 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
03-04-2015 22:32 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
07-04-2015 16:14 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
10-04-2015 15:44 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-04-2015 01:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
18-04-2015 20:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
19-04-2015 12:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
22-04-2015 15:30 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
26-04-2015 17:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
30-04-2015 19:52 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
06-05-2015 12:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-05-2015 13:01 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
13-05-2015 03:16 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
14-05-2015 11:36 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
15-05-2015 14:00 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
23-05-2015 17:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
30-05-2015 15:28 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
02-06-2015 12:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
06-06-2015 14:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
07-06-2015 11:17 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
13-06-2015 11:54 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
16-06-2015 15:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
21-06-2015 12:41 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
27-06-2015 22:30 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
03-07-2015 20:57 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
07-07-2015 11:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
08-07-2015 20:48 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
13-07-2015 16:18 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
22-07-2015 00:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
23-07-2015 11:32 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
26-07-2015 23:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
29-07-2015 22:41 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
02-08-2015 20:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
06-08-2015 11:01 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
15-08-2015 13:26 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
27-08-2015 11:42 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
04-09-2015 21:17 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
13-09-2015 12:27 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
18-09-2015 14:22 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
26-09-2015 12:00 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
02-10-2015 22:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
09-10-2015 11:44 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz
Razem: 1138 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)