 |
Wypowiedzi czytelnika Max Golonko 04-02-2016 01:07 - Odp: Co to są fizyczna zmiana i zmiana abstrakcyjnej treści? 09-05-2015 17:02 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 09-05-2015 19:20 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 09-05-2015 19:55 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 09-05-2015 21:14 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 09-05-2015 23:31 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 10-05-2015 12:00 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 10-05-2015 16:08 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 10-05-2015 20:27 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 13-06-2015 12:15 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 13-06-2015 13:59 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 13-06-2015 14:14 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 21-06-2015 13:57 - Odp: Co trzeci Polak nie wierzy w Teorię Ewolucji 08-07-2016 22:19 - Odp: Cud że istniejemy (złamana symetria) 14-01-2017 11:22 - Odp: Cywilizacje podwodne w kosmosie 14-01-2017 13:51 - Odp: Cywilizacje podwodne w kosmosie 21-01-2017 02:53 - Odp: Cywilizacje podwodne w kosmosie 09-06-2015 11:54 - Odp: Czarne dziury 30-10-2015 16:38 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści 30-10-2015 17:58 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści 30-10-2015 21:43 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści 31-10-2015 01:50 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści 31-10-2015 17:12 - Odp: Czas na nową partię w Polsce o nazwie: Ateiści 08-04-2015 16:20 - Odp: Czerwony gigant 08-04-2015 18:19 - Odp: Czerwony gigant 08-04-2015 20:17 - Odp: Czerwony gigant 09-04-2015 10:30 - Odp: Czerwony gigant 09-04-2015 20:14 - Odp: Czerwony gigant 09-04-2015 20:53 - Odp: Czerwony gigant 09-04-2015 21:35 - Odp: Czerwony gigant 09-04-2015 21:57 - Odp: Czerwony gigant 10-04-2015 15:31 - Odp: Czerwony gigant 10-04-2015 16:26 - Odp: Czerwony gigant 30-04-2015 21:42 - Odp: Czerwony gigant 23-02-2015 19:07 - Odp: Czy 0+0=1 ? 24-02-2015 13:12 - Odp: Czy 0+0=1 ? 26-02-2017 21:16 - Odp: Czy dogmat jest czymś zawsze złym ? 26-02-2017 23:45 - Odp: Czy dogmat jest czymś zawsze złym ? 23-04-2017 16:22 - Odp: Czy elektrownia jądrowa się opłaca? 06-05-2017 18:41 - Odp: Czy elektrownia jądrowa się opłaca? 25-10-2017 12:32 - Odp: czy entropia dowodzi że chaos nie był na początku? 11-09-2017 23:44 - Odp: Czy jest tylko jedna cywilizacja we wszechświecie? 12-10-2016 11:28 - Odp: Czy katastrofa smoleńska jest kwestią wiary? 12-10-2016 13:52 - Odp: Czy katastrofa smoleńska jest kwestią wiary? 07-09-2015 16:17 - Odp: Czy ludzie dolecą do Alfa-Centauri? 06-02-2015 19:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-02-2015 18:59 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 12-02-2015 02:05 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 24-02-2015 13:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 26-02-2015 12:45 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 04-03-2015 02:55 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 06-03-2015 23:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 07-03-2015 00:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 10-03-2015 11:02 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 19-03-2015 11:52 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 19-03-2015 14:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 24-03-2015 17:03 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 27-03-2015 16:44 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 29-03-2015 00:40 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 03-04-2015 22:32 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 07-04-2015 16:14 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 10-04-2015 15:44 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 14-04-2015 01:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 18-04-2015 20:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 19-04-2015 12:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 22-04-2015 15:30 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 26-04-2015 17:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 30-04-2015 19:52 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 06-05-2015 12:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-05-2015 13:01 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 13-05-2015 03:16 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 14-05-2015 11:36 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 15-05-2015 14:00 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 23-05-2015 17:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 30-05-2015 15:28 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 02-06-2015 12:15 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 06-06-2015 14:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 07-06-2015 11:17 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 13-06-2015 11:54 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 16-06-2015 15:19 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 21-06-2015 12:41 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 27-06-2015 22:30 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 03-07-2015 20:57 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 07-07-2015 11:13 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 08-07-2015 20:48 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 13-07-2015 16:18 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 22-07-2015 00:51 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 23-07-2015 11:32 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 26-07-2015 23:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 29-07-2015 22:41 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 02-08-2015 20:10 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 06-08-2015 11:01 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 15-08-2015 13:26 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 27-08-2015 11:42 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 04-09-2015 21:17 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 13-09-2015 12:27 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 18-09-2015 14:22 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 26-09-2015 12:00 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 02-10-2015 22:47 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz 09-10-2015 11:44 - Odp: Czy warto lansować "europejską" edukację seksualną w sz Razem: 1138 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |