 |
CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-07-2008 23:32 | barycki (7788 punktów) | CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius.
7 na 11 | DO WYGRANIA SAMOCHÓD ZA PRZEDSTAWIENIE DOWODU NAUKOWEGO O SZKODLIWOŚCI EMISJI CO2 Samochód klasy S nagrodą za przedstawienie dowodu naukowego o wpływie przemysłowej emisji CO2 na zmiany klimatyczne. Oto cud boski, który pozatyka gęby wszystkim demagogom nowej religii o szkodliwości emisji CO2, ponieważ Pani sagittarius zabiła waszego boga. Chrysler 300M klasa S, ful opcja, dwanaście głośników, 2002r, 3,5 litra, V6, 256 koni M, wymiary: szer.2m dł. 5,5m, 11m kwadratowych (większy od niejednego pokoju mieszkalnego), spalanie: miasto 18 l., trasa 12 l. Stan idealny, serwisowany.  Ponieważ współczesne święte oficjum nowej religii (szkodliwość CO2) posuwa się w walce z współczesnym Lucyferem (CO2) do metod swojej średniowiecznej poprzedniczki (realizacja dogmatów nowej religii przyniesie większe żniwo śmierci niż średniowieczne stosy - setki milionów śmierci z głodu i nędzy), ja współczesny Dawid wyzywam współczesnego Goliata na pojedynek. Każdy wyznawca nowej religii, który przedstawi jako pierwszy dowód naukowy potwierdzający, że przemysłowa emisja CO2 jest przyczyną zmian klimatycznych, otrzyma ten samochód w nagrodę. Kiedy zapoznam się z takim dowodem, nie będzie mi już potrzebny. Nie mógłbym, wiedząc, że to szkodliwe dla atmosfery, emitować tym smokiem tyle trucizny, co sam Al Gore, który jest twórcą i głównym inkwizytorem tej nowej religii, a mimo to nie przeszkadza mu podobnym smokiem mordownie atmosfery. Jak również zużywać w swoim pałacu kilkadziesiąt razy więcej prądu, a więc emitować kilkadziesiąt razy więcej CO2 od przeciętnego obywatela swojego kraju. Stać go na to, bo za każde ostrzeżenie (jeden wykład) głupiego ludu o wielkiej szkodliwości CO2, bierze 170 tysięcy dolarów, żeby samemu móc go jeszcze więcej emitować, jak każdy inkwizytor tej religii. Ja swój pałac zostawię na nagrodę w walce z następnym bogiem i jego religią (ekologiczne źródła energii), ale to w następnym wątku, w którym Pani sagittarius , o ile zechce dalej znosić wyzwiska i bany inkwizytorów, porobi z kapłanów tejże, błaznów. Śmiało Panie inkwizytorze Psyk , czas Pańskich frazesów się skończył, potrzeba tylko malutkiej pierdoły - dowodu naukowego, a będzie Pan mógł, tak jak Pański guru Al Gore, emitować przeklęte przez Pana CO2, kilkadziesiąt razy bardziej niż teraz, albo zniszczyć tą diabelską machinę do jego zatrważającej emisji, przyczyniając się tym do ratunku planety. Wszak, sam Pan tu twierdził, wyzywając innych od idiotów, że minimalne zachwianie równowagi destabilizuje równowagę całej planety, być może, zgodnie z Pańską teorią, to właśnie ten samochód jest tą destabilizującą kroplą przelewającą dzban. Rozbije go Pan młotem i ludzkość uratowana. Panu Fizykowi nie wydaje się, żeby Pani sagittarius miała rację. "Nie wydaje", to trochę mało Panie Fizyk , potrzebny jest obrzydliwy Panu dowód naukowy, a będzie Pan mógł, zgodnie z teorią Pana Psyka , uratować ludzkość i planetę. Równanie Pańskie jest bardzo dobre, tylko musi Pan w nie wstawić dane naukowe, a nie polityczne. Choćby takie: 33°C × 0,117% / 100% = ~ 0,039°C , niby to samo, a całkiem inny rezultat. Gdyby Panu było mało, mam jeszcze kilka równań, którymi mogę robić z Pana wiatrak. Panie placownik , proszę o zapowiadany przez Pana ciąg dalszy, o kompromitacji listy, podpisanej przez dwadzieścia tysięcy naukowców. Ale na boga, trochę poważniej i w cdn. proszę o coś więcej niż prezentację jednego prezentera pogody, chociaż dwóch Pan zaprezentuj. Już mniej śmieszna, choć to żywa kpina, była Pańska argumentacja bana dla Pani sagittarius. Inkwizytorowanie, to trochę mało, żeby wygrać samochód. Panu będzie najtrudniej, ponieważ wedle głoszonej przez Pana teorii, biedny nie może mieć racji, a ponieważ ja jestem bogaty, więc zgodnie z Pańską teorią, rację mieć muszę. Panie Mentrak , może pan dobić, jak pan to "ładnie" ujmuje, nie interesującą pana "kurwę" po dwutygodniowym kursie. Dla pana wybitnego intelektualisty, co najmniej po trzytygodniowym kursie, taki dowód to pestka. A w takim aucie, nawet pańskie flirty w stylu częstochowskim, będą miały wzięcie, nareszcie. Drogi Zbyszku i Ty miałeś szansę na wygraną, przy okazji dobijając zabobonną Panią sagittarius , ale jakiś szatan Cię podkusił i zmieniłeś zdanie. Mój tygodniowy ban spowodował, że tej szansy zostałeś pozbawiony, nie zdążyłem przed Twoją przemianą, a żałuję bardzo, bo nawet z Ciebie w tym wypadku z przyjemnością zrobiłbym wiatrak. Zbysławie , kuglarskie sztuczki możesz zdyskredytować jednym zdaniem - dowodem naukowym. Kuglarz będzie skompromitowany, a ty będziesz delektował się limuzyną. Śmiało, to dla Ciebie, poważnego intelektualisty pisarza, drobiazg, wystarczy wyjść przed chałupę i jest dowód. Tylko sam musisz z kuglarstwa zrezygnować, bo tu się rozgrywa faktami. Przy okazji dziękuję Ci za komplement, od literata usłyszeć, że jest się od niego lepszym kuglarzem słowa, to zawsze coś. Została nam jeszcze nad podziw religijna kapłanka nowej religii, najbardziej miłująca ludzkość, z jednym wyjątkiem, jawnej nienawiści do Pani sagittarius , i jak najbardziej słusznie popierająca swojego ulubieńca, inkwizytora tejże, Psyka , to nasza umiłowana Pani J.Szulc . Tylko maciupeńka pierdółka - dowód na poparcie swojego poparcia i razem ze swoim ulubieńcem możecie jeździć do "Boryny" i "Ptysia" jak paniska, przy piwie i lodach, skrytych marzeniach ulubieńca, klnąc dowoli na Panią sagittarius . W takim aucie lepiej się kocha cały świat. Każdy z ględzących do tej pory o zaletach nowej religii, może zamiast długiego ględzenia przedstawić krótki dowód naukowy i zostać zbawcą planety, w nagrodę jeżdżąc samochodem klasy S, lub niszcząc diabelską machinę. Śmiało hochsztaplerska bando łobuzów Ala Gore'a, cacuszko czeka i czekać będzie jak gwiazdka na niebie, na każdego ośmielającego się propagować publicznie swojego nowego boga. Adam Barycki | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Dalej..#1 8 na 8 | barycki (7788 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | Psyk ty nie stawiaj minusów, tylko dawaj dowód. Chyba nie ubliżałeś ludziom bez poważnego powodu, jakim jest dowód naukowy. Chyba, że jesteś zakompleksionym bufonem i pleciesz, co ci się zachce. Nie pozostaje ci nic innego jak szybkie korepetycje. Adam Barycki
|
#2 8 na 8 | barycki (7788 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | Psyk ty nie stawiaj minusów, tylko dawaj dowód. Chyba nie ubliżałeś ludziom bez poważnego powodu, jakim jest dowód naukowy. Chyba, że jesteś zakompleksionym bufonem i pleciesz, co ci się zachce. Nie pozostaje ci nic innego jak szybkie korepetycje. Adam Barycki PS piszę do ciebie dwa razy, może lepiej dojdzie. |
#3 -3 na 5 | Wojtek (3465 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | Hola, Panie Barycki! Następnym razem za wszczynanie kłótni będzie ban miesięczny. Zapewne planuje Pan dłuższy wyjazd. Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona |
#4 7 na 7 | barycki (7788 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | > Hola, Panie Barycki!> Rób sobie Pan co tylko zechcesz, śmieszniejszy już nie będziesz. A ja mogę sobie wstawić na forum dziesięciu asystentów, a jak Panu mało do banowania, to i stu. Adam Barycki |
#5 3 na 3 | Wojtek (3465 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | Ok, zatem, zagramy w ostatnie ostrzeżenie. To jest to ostatnie. I proszę wstawiać asystentów do woli, jak widać, w śmieszności mam w Panu groźnego konkurenta. Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona |
#6 7 na 9 | barycki (7788 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | > jak widać w śmieszności mam w Panu groźnego konkurenta.> Pańska odpowiedź nie jest jednoznacznie formalna. Grozi mi Pan instytucjonalnie i jednocześnie odnosi się do mojej wypowiedzi prywatnie. Dając do zrozumienia, że Pańskie prywatne komentarze nie podlegają ocenie. Czy to nie jest śmieszne? Ja sobie nie pozwolę na taki szantaż. Jeżeli chce mnie Pan dyscyplinować regulaminem, to proszę to robić we właściwej formie i nie mieszać w jednym tekście dwóch kontekstów. Na każdy Pański tekst skierowany do mnie i zawierający Pańskie prywatne oceny, będę reagował w sposób, który uznam za właściwą ripostę. Rozumiem Pańską podwójną rolę, ale może Pan pisać oddzielnie ostrzeżenia formalne i oddzielnie swoje prywatne oceny, inaczej, to nie ja Pana uznam za śmiesznego, tylko sam się Pan ośmiesza. Niestety, nie będzie Pan moim korepetytorem stylu i formy i zdaje się, że nie posiada Pan takich uprawnień, do których rości Pan sobie pretensje. Moje wezwanie do Psyka miało charakter jak najbardziej merytoryczny, a jeżeli się Panu nie podoba forma, to nazywaj Pan to po imieniu i zastosuj właściwy punkt regulaminy, jeżeli taki jest. Jeszcze raz powtórzę, nie biorę i brał pod uwagę nie będę Pańskich prywatnych gustów. Adam Barycki |
#7 1 na 5 | Wojtek (3465 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | ***Tryb prywatny*** > Pańska odpowiedź nie jest jednoznacznie formalna.Nie jest - z tego prostego powodu ma Pan jeszcze dostęp do forum. Nie wydało mi się jednak słusznym odbieranie go tak szybko. Dlatego właśnie dostał Pan odpowiednią do Pańskiej wypowiedzi odpowiedź. ***Tryb moderatorski*** > Rozumię Pańską podwójną rolę...Proszę sprawdzać błędy pisowni. ***Tryb prywatny*** > ...inaczej, to nie ja Pana uznam za śmiesznego, tylko sam się Pan ośmiesza.Niesamowite. Chyba się załamię. > Niestety, nie będzie Pan moim korepetytorem stylu i formy i zdaje się, że nie posiada Pan takich uprawnień, do których rości Pan sobie pretensje.Owszem będę, o ile będzie Pan naruszał zasady regulaminu. I oczywiście, jeśli będzie to dotyczyło pisania na tym forum. Poza nim, może Pan mieć taki styl jaki się Panu żywnie podoba. > Moje wezwanie do Psyka miało charakter jak najbardziej merytoryczny, a jeżeli się Panu nie podoba forma, to nazywaj Pan to po imieniu i zastosuj właściwy punkt regulaminy, jeżeli taki jest.Szczególnie merytoryczne było to zdanie: "Chyba, że jesteś zakompleksionym bufonem i pleciesz, co ci się zachce". Cieszę oczy jego merytoryczną głębią. Jak rozumiem, nie była to zaczepka, ni też prowokacja? I jak rozumiem, uważa Pan, że jest to najnormalniejszy element merytorycznej dyskusji? Ma mnie Pan zapewne za idiotę, nie wiedziałem, że do tego stopnia. Pańskie prawo. ***Tryb moderatorski*** > ...zastosuj właściwy punkt regulaminy, jeżeli taki jest...Proszę zwracać uwagę na literówki, przed zamieszczeniem posta można go podejrzeć - łatwiej je wtenczas wyłapać. ***Tryb prywatny*** > Jeszcze raz powtórzę, nie biorę i brał pod uwagę nie będę Pańskich prywatnych gustów.Ani ja Pańskich. Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona |
#8 6 na 8 | barycki (7788 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | > ***Tryb prywatny***> Jak rozumiem, tryb prywatny mogę sobie komentować, ale mi się nie chce. Proszę nie zaśmiecać mojego wątku, bo poproszę Panią Małgorzatę o ostrzeżenie dla Pana. Adam Barycki |
| Wojtek (3465 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | Nie musi się Pan trudzić. Skończyłem z Panem rozmowę prywatną, nie czerpię bowiem z przepychanek radości. Pozdrawiam
ejze kesem lehakic kol boker lecidcha, Jona |
#10 6 na 8 | barycki (7788 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | > nie czerpię bowiem z przepychanek radości.> W ten sposób odbiera mi Pan pretekst do kontaktu z Panią Małgorzatą. A czuję, że jest cichą zwolenniczką poglądów Pani sagittarius i moich, oczywiście. Poza tym auto jej nie potrzebne, bo ma szybszy motor. Adam Barycki |
#11 3 na 3 | @ffe? (3233 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | Nie daj się prowokować. Twoja krewkość tutaj tylko szkodzi, sprowadzając istotny temat na manowce pyskówek. Poczekajmy lepiej na jakąś rzeczową wypowiedź.
A sueno de la razon produce automatica secretaria |
#12 6 na 8 | barycki (7788 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | > Poczekajmy lepiej na jakąś rzeczową wypowiedź.> Gdyby to się działo w średniowieczu, moglibyśmy oczekiwać rzeczowej odpowiedzi, płonąca na stosie Pani sagittarius , byłaby rzeczową odpowiedzią inkwizycji. Niestety, współczesna inkwizycja, może tylko otwarcie pleść bzdury, skazywać na śmierć miliony, może tylko anonimowo, zwalając winę za to, na mordowanych. Adam Barycki |
#13 7 na 7 witwos (7120 punktów) (zablokowany) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | > Psyk ty nie stawiaj minusów, tylko dawaj dowód.> Adam BaryckiWitam Panie Adamie. Po długości postu widzę, że nie próżnował Pan w tym "odosobnieniu". Dynamika wejścia świadczy o tym, że Pan odpoczął i nabrał sił. No to nie ma tego złego. Pozdrawiam serdecznie. |
#14 6 na 8 | barycki (7788 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | > jak widać w śmieszności mam w Panu groźnego konkurenta.> ***Tryb moderatorski*** Proszę dokonać edycji własnego tekstu i usunąć błąd interpunkcyjny. Adam Barycki |
#15 2 na 2 | Zbyszek Bryłowski (7257 punktów) | Odp: CO2: współczesna religia, z którą rozprawiła się sagittarius. | Witam. > Drogi Zbyszku i Ty miałeś szansę na wygraną, przy okazji dobijając zabobonną Panią sagittarius , ale jakiś szatan Cię podkusił i zmieniłeś zdanie. Mój tygodniowy ban spowodował, że tej szansy zostałeś pozbawiony, nie zdążyłem przed Twoją przemianą, a żałuję bardzo, bo nawet z Ciebie w tym wypadku z przyjemnością zrobiłbym wiatrak.Adamie, nie śledziłem tego wątku, nie czułem się kompetentny dyskutować z tymi cyferkami. Swoje zdanie na ten temat miałem i mam: www.racjonalista.pl/forum.php/s,140259#w143712A z zabobonami będę walczył nadal...  Pozdrawiam - Zbyszek 
Niebo gwiaździste nade mną, a prawo moralne we mnie... |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|