 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-06-2010 22:37 | Piotrek_84 (631 punktów) | Relacje damsko-męskie
-2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..#196 1 na 1 | Autografka (10638 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie |
> Z punktu widzenia przeciętnego mężczyzny, dla polskiego mężczyzny kobieta jest "damą",Z tego wniosek, że jesteś nieprzeciętnie nieprzeciętny.
Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija... |
#197 3 na 3 | liliac (147340 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Przykro mi, liliac, ale tu akurat nie mogę się z Tobą zgodzić. Aczkolwiek wierzę w szczerość Twojej wypowiedzi.Myślę, że jest to kwestia nie tyle zgody bądź niezgody, ile osobniczego podejścia- każdy ma nieco inne priorytety. Życie niekoniecznie musi być dla każdego "najwyższą wartością". > W mojej najbliższej rodzinie sporo było ciężkich chorób zakończonych zgonem. Nikt nie prosił o eutanazję. Wszyscy prosili o cud. Chcieli żyć. Nawet z plegią i pampersem.Ale niektórzy nie wierzą w cuda. I trzeba im dać prawo do dokonywania wyborów opartych na na ich priorytetach- w końcu taka decyzja dotyczy ich własnego ciała i życia. Nawet, jeśli się z tymi priorytetami nie zgadza. |
#198 2 na 4 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie |
Panie Piotrze, gdyby Pana mamusia bardziej się przyłożyła do Pańskiego wychowania, to jednak w kolejnym już poście, myślę, że jednak Pan przez pan by się do mnie zwracał. Moje wnuki w Pańskim wieku są jednak lepiej wychowane. Może poza ich mamusią do wychowania także ich tatuś się bardziej przyłożył. I do meritum. To wprost przerażające! Popłakałem się jak to czytałem. Ze śmiechu nad tymi ofiarami losu, a najczęściej nie tyle losu co swoich mamuś-potworów, które stworzyły tych psychopatów, zupełnie nie przystosowanych do życia w rodzinie. Często sadystka z masochistą długo się poszukują, ale jak już się trafią, to ho, ho. Jak Pan dobrze zauważył, to nie ten portal. Nas interesują bardziej racjonalne problemy. Naprawdę szczerze i serdecznie Panu współczuję, ale z takimi problemami należy zwrócić się do specjalisty. Wstępnie do psychologa, który pokieruje Panem dalej. . |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > To wprost przerażające! Popłakałem się jak to czytałem. Ze śmiechu nad tymi ofiarami losu> (...)> Często sadystka z masochistą długo się poszukują, ale jak już się trafią, to ho, ho.> Jak Pan dobrze zauważył, to nie ten portal. Nas interesują bardziej racjonalne problemy.Nie spodziewałem się po tobie innego komentarza. Ignorancją tak od tego zawaliło, że nawet przez łącze internetowe poczułem jej smród w swoim nosie.... P.S. Na forach internetowych zwyczajem jest zwracanie się do siebie nawzajem przez "ty". To jedna z podstawowych zasad netykiety, stworzona jeszcze w czasach, gdy żaden z Polaków o internecie nawet nie słyszał... A jeśli ty masz z tym problem, to ja tobie polecam specjalistę. Szczerze  |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >A kobieta wcale nie jest najważniejsza i wcale nie należy o nią dbać bardziej, niż ona sama dba o nas... Tyle.> Nic dodać, nic ująć. Równouprawnienie - to, czego domagają się feministki. Gdzież więc aplauz?> Nie będzie, ponieważ poruszasz temat tabu o którym większość wie, ale do której to wiedzy nie wypada się publicznie przyznawać, szczególnie na tym forum, gdzie poprawność polityczna święci triumfy.> Gratuluję odwagi.  > Pozdrawiam - Zbyszek Bryłowski  Hej. Nie wiem czy śledziłeś ten wątek od początku, ale zostałem nieźle zjechany przez wszystkich za wklejenie tego: asset.soup.io/asset/0846/7314_9f8b.jpeg^^ Pozdrawiam. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >Tak się zastanawiam, ilu mężczyzn z tego forum da ci za tą wypowiedź plusa..... > >Raczej niewielu, biorąc pod uwagę ich rycerską mentalność.> Dziwię się, że tak Cię zaskoczyła moja wypowiedź.To przeczytaj sobie odpowiedź pewnego PANA na tego samego posta: www.racjon(*).php/s,336059/z,0/d,13#w337154Cytat: " Ze śmiechu nad tymi ofiarami losu" Ciekawe czy tak samo by się śmiał, gdyby wklejony przeze mnie artykuł dotyczył przemocy mężczyzn wobec kobiet... |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >To wprost przerażające! Popłakałem się jak to czytałem. Ze śmiechu nad tymi ofiarami losu> >(...)> >Często sadystka z masochistą długo się poszukują, ale jak już się trafią, to ho, ho.> >Jak Pan dobrze zauważył, to nie ten portal. Nas interesują bardziej racjonalne problemy.> Nie spodziewałem się po tobie innego komentarza. Ignorancją tak od tego zawaliło, że nawet przez łącze internetowe poczułem jej smród w swoim nosie....Do moderatora, który dał mi za tą wypowiedź ostrzeżenie: Ostrzeżenie to daj PANU Bogusławskiemu, który wyraźnie wyśmiewa się z ofiar przemocy domowej. |
#203 5 na 5 | (Alicja)Duda (25557 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | Zostałeś z wszelkim szacunkiem wysłuchany, poradzono Ci byś rozwiązania swoich problemów szukał u specjalistów. Masz problemy i to duże ale możesz z tego się wyleczyć. Trzeba tylko chcieć. Wyczerpałeś już cierpliwość zarówno forumowiczów jak i moderatorów. Dalsze lamenty i użalania się nad sobą skończą się banem.
|
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Zostałeś z wszelkim szacunkiem wysłuchany, poradzono Ci byś rozwiązania swoich problemów szukał u specjalistów. Masz problemy i to duże ale możesz z tego się wyleczyć. Trzeba tylko chcieć. Wyczerpałeś już cierpliwość zarówno forumowiczów jak i moderatorów.> Dalsze lamenty i użalania się nad sobą skończą się banem.Tak??? A za tą wypowiedź to dlaczego nawet ostrzeżenia nie było: www.racjon(*)m.php/s,336059/z,0/d,6#w336789No proszę mi to wytłumaczyć. P.S. Podejrzewam, że tak jak PAN Bogusławski, także wyśmiewasz się z ofiar przemocy domowej - skoro nie dałaś mu ostrzeżenia... P.S. part II A może ty sama bijesz swojego męża? |
#205 2 na 4 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | Spadaj już malutki synku mamusi, bo ci przychodnię zamkną i wizyta przepadnie.
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Wyczerpałeś już cierpliwość zarówno forumowiczów jak i moderatorów.P.S. Nikt ci nie każe do mnie pisać, skoro czujesz się tak bardzo mną wyczerpana... |
#207 1 na 1 | Andrzej Bogusławski (52265 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie |
> Na forach internetowych zwyczajem jest zwracanie się do siebie nawzajem przez "ty". To jedna z podstawowych zasad netykiety, stworzona jeszcze w czasach, gdy żaden z Polaków o internecie nawet nie słyszał...> A jeśli ty masz z tym problem, to ja tobie polecam specjalistę. Szczerze  Tak, używam internetu na co dzień tylko od 16 lat. Natomiast kulturę wyniosłem z domu z polskimi tradycjami sięgającymi pocz. XV wieku i wtedy nawet o "Hameryce" nie słyszano. Nie jestem hurapatriotą, ale szanuję polską kulturę, polski język i polski szacunek należny białogłowom czy też płci pięknej i żadnej nieetykiety uczyć się nie mam zamiaru. Jestem w tu szczęśliwszej sytuacji, że nie muszę o Panu nic pisać - gdyż to co myślę, to się samo narzuca. Miłego dalszego roztkliwiania się nad swoją nieszczelnością i wrednością ludzi i świata życzę.@@@ . |
#208 6 na 6 | sukulent (2309 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | Z przykrością konstatuję, że obraziłeś dziesięciolatków. Pod każdym względem. Mój osobisty dziesięciolatek, zagadnięty podstępnie, a dydaktycznie znienacka (chyba tak się pisze ten "nienacek"?) "Czy uważasz, że słusznie postąpiłeś?" odparł z prostotą "Poniekąd". Pozdrawiam
"Im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było" ("Chatka Puchatka"  ) |
#209 2 na 2 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Z przykrością konstatuję, że obraziłeś dziesięciolatków. Pod każdym względem.  > Mój osobisty dziesięciolatek, zagadnięty podstępnie, a dydaktycznie znienacka (chyba tak się pisze ten "nienacek"?) "Czy uważasz, że słusznie postąpiłeś?" odparł z prostotą "Poniekąd". Ok, rehabilituję się przed zgrają dziesięciolatków dopisaniem Piotrkowi_84 nieznajomości "Poniekądów".  Pozdrawiam.  |
#210 2 na 2 | nomilk (1013 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | Jak ciebie biją, to też możesz wezwać policję.Jesteś jedną z najcierpliwszych forumowiczek... Już zacząłem tłuc precjoza.
three of a perfect pair |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|