 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-06-2010 22:37 | Piotrek_84 (631 punktów) | Relacje damsko-męskie
-2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > No to już wszystko jasne. Naprawdę potrzebujesz psychologa. Bez złośliwości, serio. Twoja mama nie może narzucać Ci swojego sposobu postrzegania świata, niezależnie od intencji. Bo po prostu Cię krzywdzi.Ależ ona mi niczego nie narzuca. Akurat ma w tym przypadku zbieżne zdanie. Ona ma swoje doświadczenia, ja swoje. Tylko wnioski podobne. Poza tym jest w zasadzie mi we wszystkim podporządkowana - jakkolwiek strasznie by to nie brzmiało. Więc nie ma mowy o narzucaniu mi jakiegoś stylu życia. > Masz 26 lat, nie jesteś już dzieckiem, czy chcesz, czy nie. Doświadczenia mamy, jej traumy i wynikające stąd uprzedzenia są tylko i wyłącznie jej brzemieniem, to ona musi sobie sama z nimi poradzić, a nie wciągać w to Ciebie i obarczać Cię swoimi zranieniami z przeszłości.Ja mam swoje własne traumy. W czasach, gdy jeszcze ich nie doświadczyłem, nie zwracałem na to, co moja matka mówi, w ogóle uwagi. Ale po swoich własnych przejściach zrozumiałem, że ona miała po prostu rację. > Moja szczera, przyjacielska rada dla Ciebie : zacznij żyć własnym życiem, myśl własnym mózgiem, patrz własnymi oczami.Nigdy nie robię inaczej. > Zakochaj się najlepiej.  O miłości można mówić, jak się spędzi ze sobą wiele lat w szczęściu i wzajemnym wspieraniu siebie. Jeśli ktoś się wiąże z jakąś osobą i już po roku czy dwóch latach związku mówi, że to miłość, to jest naiwny i głupi jak główka kapusty. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >>>>Kobiety uwielbiają się nami się zajmować, opiekować...> >>>Tylko matki i przyjaciółki. Partnerki i żony nigdy.> >>To nieprawda .> >>> >No może przesadziłem z tym "nigdy".> >Miałem na myśli "w większości" ^^> To przesada. Jak każde uogólnienie.Co przesada? Że "nigdy" czy że "w większości"? |
J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | Odp: Relacje damsko-męskie | >> Pomijając sam proces (homo)adopcji
www.racjolinki.tk |
| Adamiak (36436 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Idź na cmentarz i powiedz to mojemu wujkowi. Się zdecyduj, nibyracjonalisto - pisałeś, że wujka już nie masz. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > >Idź na cmentarz i powiedz to mojemu wujkowi.> Się zdecyduj, nibyracjonalisto - pisałeś, że wujka już nie masz.No właśnie. Dlatego też wysłałem Ciebie na cmentarz. Bo on tam od wielu lat mieszka. Wącha kwiatki od dołu. |
#66 2 na 2 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Idźcie do rodziny swojej potencjalnej drugiej połowy i przyjrzyjcie się jak ona funkcjonuje. Jak mąż traktuje żonę, jak żona traktuje męża. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wy będziecie traktowani podobnie. Potwierdzam, to działa - przed swoim pierwszym związkiem też przyjrzałem się rodzinie mojej wybranki i okazało się, że jej mąż miał inną kobitę. Sprawdziło się. > Dalej nie będę ciągnął... Ja też. Pozdrawiam. |
| Adamiak (36436 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > A mój wujek, wychowany w pełnej "normalnej" rodzinie skończył na sznurze w garażu z powodu swojej żony.... To stara prawda, że wspólne garaże szczęścia nie dają. |
#68 6 na 6 | Adamiak (36436 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > > Się zdecyduj, nibyracjonalisto - pisałeś, że wujka już nie masz.> No właśnie. Dlatego też wysłałem Ciebie na cmentarz. Bo on tam od wielu lat mieszka. Masz drugiego wujka, grabarza? > Wącha kwiatki od dołu. Niektórzy wąchają klej - nie wiem co lepsze. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Niektórzy wąchają klej - nie wiem co lepsze.To zależy, czy się klej wącha od góry, czy od dołu... |
| placownik (17853 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie |
> >> Pomijając sam proces (homo)adopcji Pomijając, to nie widzę sensu w sprzeciwianiu się. Uważam jednak, że półtora miliona (chyba) samotnych (nie z własnego wyboru) matek, to nie jest sytuacja społecznie obojętna. Podobnie jak garstka samotnych ojców. Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli |
| setarkos (10757 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Z mojego doświadczenia, partner daje 95%, a partnerka ledwo 5%.To jednak osobiście miałeś lub masz udział w tak asymetrycznym związku? > Czy ty się wyśmiewasz z tego?Nie. |
| Piotrek_84 (631 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > > Z mojego doświadczenia, partner daje 95%, a partnerka ledwo 5%.> To jednak osobiście miałeś lub masz udział w tak asymetrycznym związku?No jasne że miałem. Cała moja tutaj gadanina opiera się na moich krótkich asymetrycznych związkach, w których to ja dawałem wszystko, a ona mi jajco. Większości facetom dostawanie tylko "jajca" nie przeszkadza. Dla większości facetów najważniejsze jest, żeby kobieta ładnie wyglądała... No ale ja nie jestem większość. ***** Ok. Ja idę spać. Jutro będę. Tak tylko dodam na koniec, że powszechny sprzeciw na tym forum odnośnie mojego zdania na temat roszczeniowego stosunku kobiet do mężczyzn, stoi w sprzeczności nawet z wypowiedziami psychologów na ten temat. A nawet w sprzeczności z teorią ewolucji. Przecież to nie jest żadna nowość, że od mężczyzny się więcej oczekuje. Że wszystko jest na jego głowie. Że żyje pod zwiększoną presją i że przez to targa się o wiele częściej na swoje życie niż kobieta. To, że mężczyzna nie jest przez kobietę doceniany, to też nie jest żadna nowość. To są fakty. A jednak, ludzie z tego forum jakby starali się na przekór wszystkiemu wypowiadać, że to wszystko nieprawda. Nawet proporcję ilości samobójstw mężczyzn do kobiet wynoszącą 3739 do 645 w roku 2009, zdają się ignorować i w ogóle nie dopuszczać do siebie myśli na temat możliwych przyczyn tej wielkiej dysproporcji. Pozdrawiam. |
#73 4 na 4 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Jeśli ktoś się wiąże z jakąś osobą i już po roku czy dwóch latach związku mówi, że to miłość, to jest naiwny i głupi jak główka kapusty. Idź do zakonu (męskiego), środku od kapusty. Tam będziesz szczęśliwy.
Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem. |
#74 1 na 1 | Madame de Montsegur (1910 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Idź do zakonu (męskiego), środku od kapusty. Tam będziesz szczęśliwy.> Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.Proponuję zakon rycerski. Znam osobiście wysokiego rangą polskiego templariusza, z tego autentycznego, mającego ciągłość od XIV w., zakonu rycerzy świątyni. Służę kontaktem do niego . Tam Ci może poukładają w głowie. I nauczą trochę hartu ducha. |
#75 9 na 9 | Madame de Montsegur (1910 punktów) | Odp: Relacje damsko-męskie | > Ależ ona mi niczego nie narzuca.Tak Ci się wydaje. Mówisz jak dobrze zindoktrynowany wychowanek. > Akurat ma w tym przypadku zbieżne zdanie.Akurat  > Ona ma swoje doświadczenia, ja swoje.Ty jeszcze nie masz własnych doświadczeń. > Tylko wnioski podobne.  > Poza tym jest w zasadzie mi we wszystkim podporządkowana - jakkolwiek strasznie by to nie brzmiało. Więc nie ma mowy o narzucaniu mi jakiegoś stylu życia.   > Ja mam swoje własne traumy.W to wierzę. > W czasach, gdy jeszcze ich nie doświadczyłem, nie zwracałem na to, co moja matka mówi, w ogóle uwagi.Wychowanie nie polega tylko na mówieniu, więc to że nie zwracałeś uwagi na to, co mówi, nie ma aż takiego znaczenia. > Ale po swoich własnych przejściach zrozumiałem, że ona miała po prostu rację.  > >Moja szczera, przyjacielska rada dla Ciebie : zacznij żyć własnym życiem, myśl własnym mózgiem, patrz własnymi oczami.> Nigdy nie robię inaczej.Cały czas robisz inaczej > O miłości można mówić, jak się spędzi ze sobą wiele lat w szczęściu i wzajemnym wspieraniu siebie.> Jeśli ktoś się wiąże z jakąś osobą i już po roku czy dwóch latach związku mówi, że to miłość, to jest naiwny i głupi jak główka kapusty.Nic na to nie odpowiem. Po prostu bardzo mi Ciebie żal, biedne dziecko. Życzę Ci ,żeby znalazł kiedyś kogoś, kto wyciągnie Cię z tej matni. |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej.. Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|