Racjonalista - Strona głównaDo treści
Relacje damsko-męskie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
08-06-2010 22:37Piotrek_84 (631 punktów)Relacje damsko-męskie
Ocena -2 na 2
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..
#46
09-06-2010 23:46
 Ocena 9 na 9
Adamiak (36436 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Piotrek_84
>Jęczę, że nie ma porządnych kobiet.
>Ale to i tak jest LEPSZE niż wiązanie się z tymi nieporządnymi, które są wszechobecne.

   Następny racjonalista z forum przyjaciółki.pl - infantylizm w egzaltowanej, pensjonarskiej wersji.

Madame de Montsegur (1910 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi (Alicja)Duda
>Wiesz olej ty na kilka lat wszystkie kobiety, to ci naprawdę dobrze zrobi.

No tak, przy takim podejściu jedynym wyjściem pozostaje zmiana orientacji

Madame de Montsegur (1910 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
> Wiesz co, Piotrek ?
Chciałabym poznać Twoich rodziców. Zwłaszcza mamę. Serio.

#49
09-06-2010 23:49
 Ocena 2 na 2
Madame de Montsegur (1910 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Piotrek_84
>>Kobiety uwielbiają się nami się zajmować, opiekować...
>Tylko matki i przyjaciółki. Partnerki i żony nigdy.

To nieprawda .

Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Adamiak
>>Jęczę, że nie ma porządnych kobiet.
>>Ale to i tak jest LEPSZE niż wiązanie się z tymi nieporządnymi, które są wszechobecne.
>Następny racjonalista z forum przyjaciółki.pl - infantylizm w egzaltowanej, pensjonarskiej wersji.

Idź na cmentarz i powiedz to mojemu wujkowi.

Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Madame de Montsegur
>>>Kobiety uwielbiają się nami się zajmować, opiekować...
>>Tylko matki i przyjaciółki. Partnerki i żony nigdy.
>To nieprawda .
>

No może przesadziłem z tym "nigdy".
Miałem na myśli "w większości" ^^

#52
09-06-2010 23:51
 Ocena 2 na 2
Madame de Montsegur (1910 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi nomilk
> To jeszcze daj mi buzi
>Zrób listę osób, które chcesz bzyknąć, bo już się gubię.

Daj spokój, już przy pierwszej wysiądzie. Reszta listy nie mam szans na numerek.

placownik (17853 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi J.S.

>Pomijając sam proces (homo)adopcji i przechodząc do wychowania dzieci i zapewnienia im rodziny to
>-nie sprzeciwiasz się wychowywaniu dzieci przez samotną matkę?
>-nie sprzeciwiasz się wychowywaniu dzieci przez samotnego ojca?

   Powszechnie wiadomo, że osobom samotnym bardzo rzadko udziela się zgody na adopcję. Moim zdaniem słusznie. Wychowanie przez samotnego rodzica również nie pozostaje bez wpływu na przyszłe zachowania w sferze stosunków damsko-męskich. Trudno, żeby było inaczej.

>Ciekaw jestem myśli nagich i nieurodziwych
   Staram się jak mogę.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli

Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Madame de Montsegur
>> Wiesz co, Piotrek ?
>Chciałabym poznać Twoich rodziców. Zwłaszcza mamę. Serio.

A proszę bardzo. Poznasz kobietę, której brat w wieku lat 42 powiesił się z powodu swojej żony, i która nie chce, by podobny los spotkał jej syna.
W końcu co tu się jej dziwić?...

Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi placownik
>Powszechnie wiadomo, że osobom samotnym bardzo rzadko udziela się zgody na adopcję. Moim zdaniem słusznie. Wychowanie przez samotnego rodzica również nie pozostaje bez wpływu na przyszłe zachowania w sferze stosunków damsko-męskich. Trudno, żeby było inaczej.

A mój wujek, wychowany w pełnej "normalnej" rodzinie skończył na sznurze w garażu z powodu swojej żony....
Tak, rzeczywiście to "poprawne" zachowanie w sferze stosunków damsko-męskich...

#56
10-06-2010 00:02
 Ocena 1 na 1
setarkos (10757 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Piotrek_84
>>>A jak mu ona zapłaciła?
>>Chłopaki nie płaczą - kobiety nie płacą.
>No nie wiem jakbyś się czuł, gdybyś poświęcił wszystko dla swojej kobiety.
Połowicy (partnerce/partnerowi) poświęca się mniej niż połowę. Cała połowę tylko wtedy, gdy świata poza sobą nie widzą. Takoż i partnerka/partner co najwyżej połowy oczekuje.

> .. I skończył jak skończył.
Zapewne jego życie nie poszło na marne. Może nawet dodało natchnienia poetom -
"... nim skryła go noc
tak powiedział:
nie wierz nigdy ..."

P.S. Szkoda, że Twój wujek odszedł tragicznie. Współczuję. Byłbym jednak ostrożny w wyciąganiu wniosków ogólnych na podstawie pojedynczych choćby/zwłaszcza bolesnych doświadczeń.

#57
10-06-2010 00:06
 Ocena 6 na 6
Madame de Montsegur (1910 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Piotrek_84
>>Chciałabym poznać Twoich rodziców. Zwłaszcza mamę. Serio.
>A proszę bardzo. Poznasz kobietę, której brat w wieku lat 42 powiesił się z powodu swojej żony, i która nie chce, by podobny los spotkał jej syna.
>W końcu co tu się jej dziwić?...

No to już wszystko jasne. Naprawdę potrzebujesz psychologa. Bez złośliwości, serio. Twoja mama nie może narzucać Ci swojego sposobu postrzegania świata, niezależnie od intencji. Bo po prostu Cię krzywdzi. Masz 26 lat, nie jesteś już dzieckiem, czy chcesz, czy nie. Doświadczenia mamy, jej traumy i wynikające stąd uprzedzenia są tylko i wyłącznie jej brzemieniem, to ona musi sobie sama z nimi poradzić, a nie wciągać w to Ciebie i obarczać Cię swoimi zranieniami z przeszłości.

Moja szczera, przyjacielska rada dla Ciebie : zacznij żyć własnym życiem, myśl własnym mózgiem, patrz własnymi oczami. Zakochaj się najlepiej.

#58
10-06-2010 00:07
 Ocena 2 na 2
Madame de Montsegur (1910 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Piotrek_84
>>>>Kobiety uwielbiają się nami się zajmować, opiekować...
>>>Tylko matki i przyjaciółki. Partnerki i żony nigdy.
>>To nieprawda .
>>
>No może przesadziłem z tym "nigdy".
>Miałem na myśli "w większości" ^^

To przesada. Jak każde uogólnienie.

#59
10-06-2010 00:07
 Ocena 5 na 5
placownik (17853 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Piotrek_84

>Tak, rzeczywiście to "poprawne" zachowanie w sferze stosunków damsko-męskich...

   Stara dobra rada dla dziewczyny/chłopaka, którzy chcieliby zawrzeć stały związek. Idźcie do rodziny swojej potencjalnej drugiej połowy i przyjrzyjcie się jak ona funkcjonuje. Jak mąż traktuje żonę, jak żona traktuje męża. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wy będziecie traktowani podobnie.

   Dalej nie będę ciągnął...

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli

Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi setarkos
>Takoż i partnerka/partner co najwyżej połowy oczekuje.

Z mojego doświadczenia, partner daje 95%, a partnerka ledwo 5%.

>Zapewne jego życie nie poszło na marne. Może nawet dodało natchnienia poetom -
>"... nim skryła go noc
>tak powiedział:
>nie wierz nigdy ..."

Czy ty się wyśmiewasz z tego?

>P.S. Szkoda, że Twój wujek odszedł tragicznie. Współczuję. Byłbym jednak ostrożny w wyciąganiu wniosków ogólnych na podstawie pojedynczych choćby/zwłaszcza bolesnych doświadczeń.

Nie z pojedynczych. Przecież na te wnioski sumują się też moje osobiste doświadczenia z kobietami. Oraz obserwacje związków innych ludzi.

No weźmy na przykład moją ciotkę. Ma męża, dzieci już dorosłe... Ale co ona o tym swoim mężu wygaduje gdy on nie słyszy,,, to jest dla mnie szokujące. Obym nigdy się z taką jak moja ciotka kobietą nie związał.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365