Racjonalista - Strona głównaDo treści
Relacje damsko-męskie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
08-06-2010 22:37Piotrek_84 (631 punktów)Relacje damsko-męskie
Ocena -2 na 2
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Autografka
>A ty uwierzyłeś w tę bajeczkę o dobrym uczynku?

Ja nie musiałem w nią wierzyć, tylko ona ^^

Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi jkl;
>Robi to, bo świadomie chce mieć z nim dziecko, nie pamiętasz?

Tutaj działają już mechanizmy czysto kulturowe, a nie biologiczne.

>A nie? Przecież bez seksu to facet głupieje i w niedzielny wieczór siedzi przed kompem, lecząc kompleksy...

A co ty leczysz siedząc w tym samym czasie przed kompem?

#318
20-06-2010 19:16
 Ocena 2 na 2
Autografka (10638 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Piotrek_84

>Ja nie musiałem w nią wierzyć, tylko ona ^^

Naiwny jesteś, jak nie przymierzając, dziewczyna od kwiatka.


Porządny człowiek wie, że ten obcy, ten inny, pewnie kradnie i zabija...

Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Autografka
>Naiwny jesteś, jak nie przymierzając, dziewczyna od kwiatka.

Taki naiwny, a skorzystał ^^

P.S.
Mam nieodparte wrażenie, że ten wątek się wyczerpuje. Trzeba będzie wymyślić chyba jakiś nowy chwytliwy temat...

jkl; (5859 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Piotrek_84
>>Robi to, bo świadomie chce mieć z nim dziecko, nie pamiętasz?
>Tutaj działają już mechanizmy czysto kulturowe, a nie biologiczne.
A gdzie nie działają mechanizmy kulturowe?

>>A nie? Przecież bez seksu to facet głupieje i w niedzielny wieczór siedzi przed kompem, lecząc kompleksy...
>A co ty leczysz siedząc w tym samym czasie przed kompem?
Ja jestem wieloletnią mężatką.
I pracuję.
No, pracowałam... Cześć.

#321
20-06-2010 20:48
 Ocena-1 na 1
Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi jkl;
>>A co ty leczysz siedząc w tym samym czasie przed kompem?
>Ja jestem wieloletnią mężatką.
>I pracuję.
>No, pracowałam... Cześć.

Leczysz się z małżeństwa?

Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
Wyrzeczenie się zaspokajania instynktownej potrzeby gwałcenia kobiet, jest ze strony mężczyzn DAROWIZNĄ złożoną na rzecz kobiet.

A czego kobiety wyrzekły się dla mężczyzn?

#323
25-06-2010 11:50
 Ocena 5 na 5
Gosia (9452 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Piotrek_84
>Wyrzeczenie się zaspokajania instynktownej potrzeby gwałcenia kobiet, jest ze strony mężczyzn DAROWIZNĄ złożoną na rzecz kobiet.
>A czego kobiety wyrzekły się dla mężczyzn?

Zmieniłyśmy środki stymulujące żyzność gleby. Przestałyśmy wzorem pradawnych przodkiń rozszarpywać samców na strzępy i ich szczątkami użyźniać pola.
To nasza (kobiet) DAROWIZNA złożona na rzecz mężczyzn...

Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
Św. Tomasz z Akwinu

Piotrek_84 (631 punktów)Odp: Relacje damsko-męskie
W odpowiedzi Gosia
>To nasza (kobiet) DAROWIZNA złożona na rzecz mężczyzn...

Ok,, to ja chyba zostanę gejem

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365